zvířecí miláčci

jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní


aktivní psí život – 390 kč / 19,50 €

objednací kód: 24-1

Je můj pejsek dost aktivní? Dopřávám mu dostatek pohybu? Co pro něj mohu udělat více? Jak aktivní život přispívá k jeho zdraví? Co by si sám přál ohledně své aktivity?

doba výkladu: 30 minut

domácí mazlíček – 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 24-2

Co dostalo mé zvířátko do vínku, aneb jakou má skutečně povahu? Budu pro něj potřebovat neplánované výdaje? Pokud ano, z jakých důvodů? Jak moc je napojen na rodiče, aneb co zdědilo zvířátko po matce? Jaké má dispozice po otci? Jak moc je vázán na mě a mou rodinu? Líbí se mu doma? Dělám nebo udělal jsem někde ve výchově chybu, případně jakou? Jaké nemoci ho za života potrápí? Dožije se vysokého psího věku, případně jak mu v tom co nejvíce pomoci?

Doba: 54 min

nemocné zvířátko – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 24-3

Proč mé zvířátko onemocnělo? Mohu mu nějak pomoci? Dá se jeho nemoc léčit? Na jakou oblast těla bych se měl soustředit? Jak dále pokračovat v léčbě? Kolik času zbývá mému zvířátku?

Doba: 36 min

péče o zvíře – 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 24-4

Jak se mému zvířecímu kamarádu u mě líbí? Co by si přál ze všeho nejvíc? Dávám mu péči, jakou potřebuje? Co mám udělat, aby byl co nejvíce spokojený? Chtěl by mi něco říci, případně co? Má nějaké stresy? Má z něčeho opravdu strach? Dokážu se o něho postarat, aby byl šťastný?

doba výkladu: 48 minut

pohled mého zvířátka – 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 24-5

Jak mě mé zvířátko vnímá? Vidí ve mně parťáka nebo jen páníčka? Co se mu nelíbí na mém životě? Co se mu nelíbí na mém chování k němu? Proč si vybral mě nebo já jeho? Co ho na mě upoutalo jako první? Chtěl by se mnou strávit celý svůj život? Mohu pro něj ještě něco více udělat? Vybral by si mě, když mě již zná, kdyby měl možnost, nebo ne, a proč?

doba výkladu: 54 minut

problémy s domácím mazlíčkem – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 24-6

Co chybí mému domácímu mazlíčkovi? Co ho trápí? Z čeho má strach? Jak mu mohu s jeho strachem pomoci? Jaký je důvod jeho chování (proč zlobí, kouše vše...)? Mohu ho jeho zlozvyky odnaučit, pokud ano, jakým způsobem? Jakou má můj mazlíček osobnost?

doba výkladu: 42 minut

skon pejska, kočičky – 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 24-7

Proč můj pejsek (kočička) musel zemřít? Našla jeho duše odpočinek nebo někde bloudí? Je tu stále se mnou? Jak dlouho se mnou ještě zůstane? Co chce, abych nyní udělal? Co naopak dělat nemám? Co mám dělat, abych jeho smrt přijal? Vrátí se mi v jiném tělíčku, případně v jakém? Proč se nemohu se ztrátou mého pejska (mé kočičky) vyrovnat?

Doba: 54 min

výběr zvířete – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 24-8

Jaké zvířátko se ke mně nejvíce hodí? Měl bych si pořídit samečka nebo raději samičku? Dokážu se o zvířátko postarat? Jak ho přijme má rodina? Mám si ho pořídit z útulku, nebo z chovatelské stanice? Do jaké částky bych si mohl zvířátko pořídit?

doba výkladu: 36 minut

zdraví zvířátka – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 24-9

Je mé zvířátko zdravé po psychické stránce? Nechybí mu něco? Je u mě spokojený? Jaké nemoci mé zvířátko trápí, o kterých nevím? Na co bych měl dát pozor, čím by mohlo mé zvířátko onemocnět? Bude se mnou mé zvířátko ještě dlouho?

doba výkladu: 36 minut

ztráta zvířete – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 24-10

Jak se daří mému zvířátku, které se ztratilo? Vzal si ho někdo domů, nebo bloudí venku? Vrátí se mi někdy? Co mám udělat, aby se našlo? Je v blízkosti mého bydliště? Mám nabídnout nálezci finanční odměnu? Je stále naživu?

doba výkladu: 42 minut