zrození aneb cesta do těla


Tak zase trošku té duchařiny pro začátek. Co duše a její vstup do nového tělíčka, do dalšího života? Co se děje s dušičkou, když už si vybrala rodiče, kterým by se chtěla narodit?

O Grimmoliu jsem již psala, tedy víte, že je to chrám duší, kde je mnoho oken, kterými se duše dívají na své potencionální rodiče. Problém je, pokud je maminka, a není tatínek. Kdy je tatínek lajdáček, nesnaží se, nebo si maminka vybrala partnera, který o ní nestojí, a přesto ho dušička vidí jako dobrého tatínka. Ale to by bylo na dlouhé povídání, spíše se soustřeďme na maminku a tatínka, kteří se o miminko snaží a stále se nedaří. Dušička je jako mauhaus, může tam a zase ven, zvláště v prvních měsících života. Usazená je především okolo 14 týdne těhotenství. Někdy takto dušičky chodí do tělíčka a zase se vracejí, aby informovaly další dušičky o tom krásném pocitu, když jsou milováni, maminka si hladí bříško a tím také nenarozené miminko.

Dušičky velice dobře vnímají vše, co se kolem nich děje. Mají rády písničky, mají rády povídání a pohádky. Milují lidský hlas, hlas maminky a tatínka, vnímají vibrace hlasu. Občas, když se zaposloucháte, můžete slyšet jejich broukání uvnitř bříška maminky. Komunikují s maminkou, žvatlají, i když je pouhým uchem neslyšíme. Spokojenost dávají najevo převalováním a kopáním.

V bříšku jsou velice ohrožené, zvláště pokud se jim nevěnuje dostatek péče. Čím více jsou spokojené, tím více touží jít s tělíčkem už na svět, podívat se na ty, které slyší, které vnímají ze všeho nejvíce, na maminku a na tatínka. Celou dobu mají u sebe také Gabriellu, která je doprovází v bříšku, a pokud se pozorně podíváte na ultrazvuk, můžete vidět její obrys nad miminkem. Společně s miminkem také opouští tělíčko maminky, dává miminku prst nad rtíky, kde vzniká otlak, který s námi je stále.

V tu chvíli je miminko velice vnímavé na duchy i anděly, vidí je, slyší je, dokáže s nimi komunikovat. Někdy stálý pláč nebo smích může mít důvod právě na této hranici vidění neviditelného. Ve třech letech děti tuto schopnost ztrácejí, především pokud jim rodiče nevěří.