změna je život


Můj život skládá se z různých změn, což můžete pozorovat i na těchto stránkách. Změna je život, a vše, co člověka stahuje dolů, z čeho nemá radost, měl by ve svém životě změnit.

Jsem spokojená na poli lásky, již 30 let trvá mé zamilování k jednomu jedinému muži, kterého jsem si také vzala, a celých 30 let žijeme v porozumění, harmonii a lásce. V této oblasti určitě změny dělat nechci, i když se říká: Člověk míní, a Bůh mění. Ale myslím, že lásku Bůh podporuje, tedy nic nezmění na tomto.

Pracovní oblast, to je jiné kafíčko. Vždy se snažím pracovat tak, abych byla s výsledkem spokojená. Vše dělám podle svého nejlepšího vědomí a svědomí, a práce mě naplňuje. Čas od času je tomu ale jinak, občas mě už něco z toho, co dělám, nenaplňuje, nepřináší mi duchovní uspokojení. Stále se snažím zdokonalovat a poskytovat co nejlepší služby, snažím se dělat jen to, co mě opravdu baví a naplňuje.

Vždy, před každým dalším Nebeským rokem zvažuji, co přidat, co by vám nejvíce pomohlo na vaší životní cestě, ve vašem trápení, ale také co již nenabízet, co sice je objednáváno často, ale nevidím v tom smysl života. A přesně takové služby již v novém Nebeském roce nechci nabízet. Hodně tedy zvažuji, co bude od 1. listopadu 2021 v nabídce.