zásah z Nebes


Čas od času potřebuje každý nás trošku spadnout na čumáček, abychom si uvědomili, co děláme špatně. Přišel mi krásný email od slečny, vlastně to byli emaily dva, jeden stěžující si na andílky, a druhý s prosbou o odpuštění právě pro ně. Člověk občas nevidí souvislosti hned, ale až časem. Tedy na jejím příkladu bychom zde mohli si ukázat, že všechno zlé je pro něco dobré, a vše se děje tak, jak se dít má.

Představte si, že jdete na domluvenou schůzku s mužem, kterého velice moc chcete, ale upadnete a zlomíte si nohu.

Přemýšlíte, čím vás andílci trestají - vždyť je to ten pravý, ten, pro kterého byste dýchali. Ležíte v nemocnici, píšete mu, ale bez odpovědi, ani telefon vám nezvedne. Skutečně je to ten pravý?

Po nějakém čase vyslechnete kamarádku, jak se seznámila právě s NÍM, pánem ze schůzky, na kterou jste nedorazili a jak moc šťastná je. Potkáte je po nějaké době a stále mají oči jeden pro druhého. V té chvíli si říkáte, že na jejím místě jste mohli být vy. Ale skutečně tomu tak je?

Andílci vás v tomto případě ochránili, i přes zdravotní potíže, protože jinak jste naslouchat nechtěli. Máte stále kamarádku, neboť oni dva by se stejně setkali a zamilovali se do sebe... časem. A vás by to bolelo ještě více, neboť byste přišli nejen o milovaného muže, ale i o kamarádku. V tomto případě je skutečně zlé pro něco dobré. Proč se ho snažit získat a připoutat rituálem? Jen učiníte dva lidi nešťastné, pokud se vám rituál vyplní, v opačném případě by to bylo vyhazování peněz oknem.

Víte, někdy se může zdát, že nám andělé spíše ubližují, než aby nám pomáhali. Opak je ale pravdou, Vše, co zažíváme, má svůj důvod.

Jistě to znáte sami, zažíváte to dnes a denně. Něco se pokazí, a vy přemýšlíte, co jste udělali špatně. Přesto to však může být znamení. Proč andílkům nepoděkovat za to špatné? Třeba to špatné je vlastně to nejlepší, co nás mohlo potkat. Ve všem špatném je tedy třeba hledat poučení, náznaky, zda jsou to pouze překážky, které máme překonat, nebo zda se máme vydat úplně jinou cestou.