žába


Žabičky mají svůj význam, zvláště pokud se zjeví tam, kde byste ji nečekali. Záleží také na tom, jaká žabička se ve vaší blízkosti objeví.

Ropucha značí problémy v životě, možná Vám někdo nepřeje nebo Vám dokonce škodí. Rosnička je zase sluníčko a přináší do Vašeho života klid, možná i po bouřlivém období. Skokan zase znamená velké změny v životě a znovuzrození, pak máte svůj život přehodnotit a vydat se jinou cestou, nebo se rozvíjet. Skokan přináší zejména rychlé změny k lepšímu ve Vašem životě.

O skokanovi hnědém si budeme povídat více, neboť se mi ho podařilo velice krásně zachytit, jak jistě sami vidíte. Povíme si o různých oblastech, které Vám může pomoci změnit, nebo spíše andílci jsou Vám ku pomoci mnohem více, než byste čekali.

Oblast lásky

Pokud tuto oblast právě řešíte, pak vězte, že není láska Vaše taková, jakou jste si vysnili. Možná právě nyní je čas na změnu, ale to neznamená, že byste měli hned měnit partnera. Pokud však jste dlouhodobě ve vztahu nespokojeni, nastal na změnu ten pravý čas. Pokud se ve vztahu jen nudíte, je na čase vztah trošku okořenit, nebo posunout do nové dimenze. Možná si s partnerem nemáte již co říci, možná jen tráví s Vámi mnohem méně času, a to Vás mrzí. Můžete do svého vztahu vnést trošku vzrušení, můžete pomýšlet na miminko (a nejen pomýšlet), můžete někam partnera vzít nebo mu připravit doma krásné překvapení. Možností máte mnoho, ale určitě není dobré putovat dál vztahem tak, jako doposud.

Oblast práce a podnikání

Skokově se můžete vyšvihnout nahoru, rozvíjet se, přidat také několik nápadů. Nebo se vydat zcela jinou cestou, pokud Vás Vaše práce již nebaví nebo nenaplňuje. I zde je velká škála uplatnění, určitě není dobré usnout na vavřínech. Právě naopak, chce to více snahy, více kreativity, uchopit smysl svého života do svých vlastních rukou. Nebojte se změn, i když zpočátku nebudou přijaty tak, jak si představujete. Každá nová cesta je těžká, a jen ten, kdo vytrvá, dočká se úspěchu. Na to nikdy nezapomínejte. Důležité je dát nyní do oblasti práce nebo podnikání více akce, věřit si a vše dělat s láskou. Jen tak Vám rozkvete a vy budete sklízet plody svého snažení.

Oblast penízků

Pokud řešíte právě penízky, skokan poslaný andílky Vám chce dopřát zaslouženého bohatství. Mějte na paměti, že možná nedostanete tolik, kolik chcete, ale určitě dostanete tolik, kolik skutečně potřebujete. Můžete se tedy skokově posunout vpřed a bude záležet jen na Vašem srdci, zda tyto dary k Vám přijdou, nebo nikoliv. Pokud je využijete ve prospěch nejen svůj, ale také těch, které máte rádi, pak se Vám brána prosperity otevře dokořán. Pokud však mysleli byste pouze na sebe a svůj luxus, pak naopak se tato brána zavře na dlouhou dobu.

Oblast domova

Plánujete rekonstrukci, nebo jste si vyhlédli vlastní bydlení? Je k tomu jen malý krůček, protože andělé Vám tuto cestu osvěcují a vedou Vás po ní. Důležitý je pocit, zda skutečně Vás to někam táhne, nebo Vás to táhne jen k vylepšení svého bydlení. Tento pocit určitě neberte na lehkou váhu a také snům je třeba klást velký důraz. Možná jste si doteď na to netroufli, nebo jste ztráceli jistoty své, pak vězte, že nastává čas udělat v bydlení také pár velkých, možná obrovských, změn. Tak s chutí do toho.

Oblast zdraví

V oblasti zdraví skokan představuje znovuzrození. Pokud jste tedy nemocní, Vaše nemoc se ustálí (v případě nevyléčitelných nemocí), nebo naopak se zázračně a rychle uzdravíte (v případě nemocí ostatních). I zde to chce velké změny, v životosprávě, v pohybu, možná také v jiné oblasti života, neboť orgány jsou propojené právě s našimi skutky nebo životními oblastmi. Pokud se rozhodnete udělat změnu ve svém životě, příznivou a rychlou změnu, bez pochybování, pak se může navrátit i Vaše zdraví.