vzdělání

jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní


cizí jazyk – samouk – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 22-1

Mohu studovat cizí jazyk sám? Jak mi to půjde? Vybral jsem si dobrý cizí jazyk? Měl bych si také zaplatit lektora nebo lektorku? Uplatním tento cizí jazyk v budoucnu? Co mi bude působit největší obtíže? Domluvím se zvoleným jazykem v zahraničí?

doba výkladu: 42 minut

přijímačky – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 22-2

Jak zakončí mé dítko povinnou školní docházku? Dostane se na školu (obor), který by ho bavil? Zůstane na škole (učilišti), nebo ho změní? Pokud ho změní, z jakého důvodu? Jak mu půjde učení? Jak mu půjde praxe? Vystuduje (odmaturuje, zakončí výučním listem) obor, který si vybral?

doba výkladu: 42 minut

reparát – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 22-3

Kolik času mám věnovat studiu, abych udělal reparát? Mám se zaměřit na něco konkrétního, nebo se podívat všeobecně na předmět? Budou mít zkoušející pochopení, pokud něco nebudu vědět? Mám si najít soukromého učitele na doučování? Udělám reparát a postoupím do dalšího ročníku?

doba výkladu: 30 minut

školní rok – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 22-4

Co přinese mému dítěti tento školní rok? Jak ho budou vnímat kantoři (učitelé)? Jak bude vycházet se spolužáky? Na co by se měl více zaměřit? Jak dopadne vysvědčení a celý jeho školní rok?

doba výkladu: 30 minut

školní rozvrh – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 22-5

Jaký bude pro mé dítě tento rok? Přinese nám nějaké výrazné změny? Budu muset investovat do individuálního vzdělání? Onemocní mé dítě závažnější nemocí v tomto školním roce? Jak se k němu budou chovat učitelé? Jak bude vycházet se spolužáky? Jak bude vycházet se spolužáky, čeká ho nějaké omezení.

doba výkladu: 42 minut

střední škola – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 22-6

Jak půjde mému dítku stadium na střední škole, kam dochází? Vybrali jsme správnou střední školu? Je něco, co mu bude působit problémy? Dokončí tuto střední školu maturitní zkouškou? Udělá maturitní zkoušku na první pokus? Je něco, na co bychom se měli více zaměřit? Bude tato střední škola vstupenkou na vysokou školu?

doba výkladu: 42 minut

učiliště – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 22-7

Vybralo si mé dítko správný obor? Bude ho tento obor bavit? Bude se jednoho dne zvoleným oborem živit? Půjde mu manuálně praxe na tomto učilišti? Přestoupí na jiný obor, s jiným zaměřením? Dostane výuční list? Má zvolit nástavbu?

doba výkladu: 42 minut

vysoká škola – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 22-8

Jaké mám schopnosti pro studium vysoké školy? Jaké zaměření vysoké školy bych měl volit? Jak dopadnou přijímačky na zvolenou vysokou školu? Jak zvládnout nápor prvního semestru? Jak mi půjde učení? Vystuduji zvolenou vysokou školu?

doba výkladu: 36 minut