vývojový trojúhelník


Lidské osudy se proplétají, a krásně se lze podívat, co nám v kterém období s největší pravděpodobností vstoupí do života. A jak na to?

čísla si do trojúhelníku seřadíme následovně:

nakreslíte si velký trojúhelník, a do něho malý trojúhelník, tím získáme trojúhelníky dva. Každá přímka trojúhelníku se rozdělí na 4 části

Do malého trojúhelníku zapište nulu, a od levého dolního cípu postupujte po směru hodinových ručiček od čísla 1 po číslo 9.

Spočítejte si datum svého narození, a zjistíte své životní číslo. To se vám bude hodit pro určení vývoje.

Např. datum narození: 8. 9. 1985 = 8+9+1+9+8+5 = 40 = 4 - v tomto případě strávíte na každém poli 4 roky svého života.

Na jedničce zůstáváme pouze 3 roky od narození, a jedničce se posléze již nevěnujeme.

Dejme tomu, že je vám v roce 2019 - 34 let. Pak budete postupovat takto:

pole č.1 = 0 let - 3 roky (miminko a batole)

pole č.2 = 3 roky - 7 let (to jste byli děti)

pole č.3 = 7 let - 11 let (to je krásná puberta)

pole č.4 = 11 let - 15 let (dospívání)

pole č.5 = 15 let - 19 let (dospělost)

pole č.6. = 19 let - 23 let vašeho života

pole č.7 = 23 let - 27 let vašeho života

pole č.8 = 27 let - 31 let vašeho života

pole č.9 = 31 let - 35 let vašeho života

pole č. 0 = 35 let - 39 let vašeho života

pole č.2 = 39 let - 43 let vašeho života

pole č.3 = 43 - 47 let vašeho života

a takto postupte dále.

A nyní, co vás tedy čeká který rok, co si můžete přitáhnout do svých životů?

pole 1 - toto nemá vliv, jednička je spojení s maminkou, tedy v tomto období je dobré, aby dítě zůstalo v její celodenní péči. Učí se od ní, tedy vše záleží na mamince, jak moc bude učit svoje miminko.

pole 2 - zde je vliv otce, přichází do života jeho povaha, osobnost, a to v jakémkoliv věku. Pokud je otec úspěšný, pak i člověk stojící na tomto poli bude úspěšný, a naopak.

pole 3 - zde již není vliv ani matky, ani otce, ale dostáváte možnost a schopnost ovlivnit tělo i život vlastní vůlí. To znamená, že může se k vám dostat úspěch, uzdravení, prosperita, láska. Po zdravotní stránce objevují se nemoci pouze vzniklé vlastním přičiněním, např. úrazy, nemoci spojené s prací a workoholismem.

pole 4 - vaše tělo spolupracuje nejen s tělem, ale také s emocemi. Fyzická a emocionální hladina je v rovnováze. Umíte se správně rozhodovat. Po zdravotní stránce si opět nemoci můžete způsobit vlastním přičiněním, a to hlavně sebeobviňováním. Věřte si, pak se vyhnete nemocem spojené s nízkou sebedůvěrou.

pole 5 - toto je asi nejhorší úroveň ve vývojovém trojúhelníku, neboť objevují se obavy a strach, a vy máte co dělat, abyste svůj strach překonali. S tím souvisí i zdravotní stránky, kdy přichází psychické potíže, onemocnění spojené se žaludečním centrem.

pole 6 - v tomto období vás čeká láska a obdiv, avšak je třeba si dát pozor na srdce a cévy. Tedy nerozčilovat se, užívat si lásky a pozornosti.

pole 7 - v tomto období člověk více přemýšlí, dokáže vyjadřovat své pocity, je vyzdvižena emocionální a mentální úroveň. V tomto období také dochází ke zvýšenému duchovnímu růstu. Je třeba dát pozor na nemoci nejasného původu, tedy potíže, které se z lékařského hlediska nedají identifikovat. Také nemoci krčního centra, je třeba tedy dát pozor na krční páteř a bolesti hlavy.

pole 8 - na tomto poli dostáváte se na intuitivní úroveň, vaše intuice je velice dobrá, dokážete předvídat mnoho událostí. Onemocnění související s uzavřeností, tedy v krční oblasti, žaludeční oblasti a mozkových konstrukcí.

pole 9 - na tomto poli dostáváte se na duchovní úroveň, kdy vám zůstává intuitivní úroveň, a mísí se s duchovní. Máte blízko k andělům, ale také jiným bytostem. Nemoci souvisí v tomto období s korunním centrem, otevírá se vám třetí oko i ucho, pociťujete bolesti hlavy, migrény a nemoci s tímto spojené.

pole 0 - toto je Božská úroveň, kdy vám přichází ku pomoci do života štěstí, prosperita i láska. Máte velice vyvinutou fyzickou, mentální i emocionální úroveň. Nemoci v tomto období nebývají žádné.