výběr poradce


Každý člověk má svou vlastní energii. Mám ji já, máte ji vy, mají ji všichni lidé. A tato energie předurčuje, kdo vám může nejlépe pomoci.

Pokud je energie dvou lidí stejná, nebo podobná, tedy vás a vašeho poradce, můžete se na jeho předpovědi spolehnout, neboť se na vás dokáže velice dobře napojit. Pokud je vaše energie větší než vašeho poradce, také se na vás velice snadno napojí. Ovšem pokud je vaše energie hodně nízká, tvoříte si zábranu, přes kterou se váš poradce může, ale také nemusí dostat.

Tato energie se pozná velice snadno - přijdete ke svému poradci a všechno z vás spadne, nebo se u něho cítíte dobře. Pak víte, že jste zvolili správně. Pokud tomu tak není, je třeba hledat poradce s jinou energií.

Někdy se může stát, že přestože stojíte o náhled určitého poradce, on vás odmítne. Stává se to v případech, kdy je vaše energie pro něho destruktivní, tedy on sám pozná, že vám nemůže pomoci nebo o jeho pomoc ve skutečnosti nestojíte.

Vaše energie se časem může měnit, v závislosti na tom, co právě prožíváte. Tedy neznamená to, že když vás odmítne nyní, nemůže vám pomoci později, nebo když vám již v minulosti pomohl, že vám nyní nemůže pomoci.

Je to velmi prosté - přijdete s kamarádkou za poradcem, ona je naprosto spokojená, vy však odcházíte zklamáni.

Věnujte pozornost všem těmto aspektům při výběru svého poradce, neboť vaše intuice vás dovede k tomu správnému ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete.