velký jarní úklid


Na první jarní den vykročme štěstí naproti. Možná se vás drží smůla, a vy nevíte, co to způsobuje. Nemusíte být hned prokletí, stačí se podívat, co přitahuje negativní energii, která se potom kolem vás rozprostírá.

Velký jarní úklid je zapotřebí, aby k vám přišla nová energie, pozitivní energie - aby se vám dařilo v lásce i práci.

Každý z vás uklízí byt či dům stylem - vymeteme pavučiny, umyjeme okna, utřeme i tam, kde po celý rok neutíráme. Tento povrchní úklid jistě zabere téměř celý den, zvláště pokud nemáte možnost uklízet takto častěji. Ale co duše našeho domu?

Vyvětrejte, provoňte celý byt či dům, zapalte svíčku v každé místnosti nebo vonnou tyčinku. Můžete také nabídnout dobrým duchům svého domu ovoce nebo něco na přilepšenou, aby váš dům hlídali.

Všimneme si, zda nemáme prasklé tabulky v oknech, neboť toto přivádí negativní energii k nám z venku. Pokud ano, je lépe je vyměnit (tedy skla, nemusíte hned měnit celá okna), než je přelepovat nebo nechávat prasklá.

Dále probereme také všechny své věci - možná nechcete vyhodit hrníček, který je vyštíplý, či slepovaný, protože ho máte jako památku. Ale vše, co je rozbité, přivádí do našich domovů negativní energii, a tím také k nám samotným. Stejné je to s roztrhaným či špinavým oblečením, které se nám jen tak povaluje ve skříni. Tedy vše takto poničené je lépe nemít ve svém domově.

Prohlédneme také staré účty - schováváme návody a účtenky od spotřebičů, které již doma stejně nemáme. Pryč s nimi. Válí se vám doma staré mobily, které nefungují, staré počítače, které jsou rozbité, strojky a různí domácí pomocníci, které nikdy již nezapnete, protože nefungují? To vše přivádí k vám negace.

Nebo snad máte doma něco, co nepoužíváte a nikdy nepoužijete? Hromadíte vše, a válí se to bezcílně? Víte, že k tomu nemáte již žádný vztah, nic vás k těmto věcem nepoutá? Pak třeba někdo by jich rád využil a měl z nich radost. Darujte je tedy, nebo prodejte.

Máte doma sušené květiny? Sušené květiny jsou mrtvé, bez života, stejně jako květiny umělé. Možná váš byt či dům dělají krásným, energie se zde však láme a mění se na negativní.

To by bylo asi všechno, pročistěte tedy také duši svého hnízdečka, aby se vám lépe dýchalo a možná pak i láska se k vám vrátí nebo zesílí.

Tuto očistu domu můžete provádět kdykoliv, ne jen na první jarní den. Pokud se vám zdá, že se vám nedaří, pak hýčkejte si svůj byt či dům, stejně, jako si hýčkáte své pozemské tělo. I to chráníte, aby duše byla spokojená, hýčkejte a chraňte také své obydlí, abyste byli šťastni.