varování andělů


Ne vždy jsou rady andělů tak jednoznačné, natož varování. Možná bychom rádi, aby nám vysvětlili detailněji, před čím nás varují, a proč. Člověk se musí naučit občas také číst mezi řádky, neboť pokud něco nemáme dělat, tak nám to dají jasně najevo. A pokud je neposloucháme, tak nám to ukážou ve snech, ale po svém. Málokdy vysvětlují důvody svého varování, a když něco chceme, a neposloucháme je, tak nás bud nechají si to pěkně "vyžrat", nebo nás na to upozorní svým způsobem.

Nejvhodnější na sny je bezesporu archanděl Uriel, archanděl snů a touhy.

I když se je snažím poslouchat, přeci jen si někdy postavím hlavu. Rozklíčovat sen od Uriela není zase až tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát. Můžete si to zkusit sami rozklíčovat, dávám Vám k tomu prostor.

Tak tedy dilema, kterým jsem procházela. Manžel mi chtěl koupit dalšího pejska, dokonce ho i vybral, ale i když jsem takový zachránce zvířátek, tak jsem to tentokrát necítila. Ne, že by byl ošklivý, byl to vlastně bratranec našeho Coffyho, ale nějak jsem se do něj nedokázala zamilovat. Ani andílkům se moc nelíbil. Jen nedokázali říct, proč si ho brát nemám.

Šla jsem spát a Uriel mi vložil zajímavý sen.

Jela jsem na kole a Erísek cupital vedle mě (Erísek je pejsek, který nám v únoru zemřel - jen abyste se trošku zorientovali). Dojeli jsme do restaurace, kde jsem Eríska nechala a šla na pokoj. Ani nevím proč, a ani nevím, jak jsem se tam ocitla. Najednou přišel poslíček, že někdo ukradl pejska. Hledala jsem ho všude, ale nikde nebyl. Přiletěl anděl, a pověděl mi, že jsem právě přišla o čtvrt milionu. Ani nevím, proč mi tato částka utkvěla v hlavě. Sen ale pokračoval. Šla jsem za manželem a vše mu pověděla. Vrátili jsme se do toho pokoje, a tak byl takový starý, prašivý pes, s dopisem, ve kterém stálo, že se jedná o výměnu. Vzbudila jsem se, a přemýšlela, co to mělo znamenat. Je snad něco s tím pejskem, kterého manžel vybral v chovatelské stanici? Možná.

Co myslíte, jak byste rozklíčovali tento sen? Zkuste si to, než se začtete dál.

Tedy pokračování. V neděli ráno mě měla čekat pětihodinová cesta pro štěňátko. V sobotu jsem měla telefon. Volala paní z chovatelské stanice. Pejsek má prý pupínky, škrábe a kouše si bříško, ale je to v pořádku. V pořádku se mi to tedy vůbec nezdálo. Po asi půlhodinovém hovoru jsem paní pověděla, že zavolám za chvíli. Volala jsem si hned na pomoc andílky, kteří povídali něco o svrabu. Volala jsem tedy našemu veterináři, popisovala mu stav štěňátka, a ten zběžně určil skutečně svrab, ale bez testů to nemůže říci s určitostí.

Tak jsem volala paní a ta mě začala přesvědčovat, že je to naprosto v pořádku, že to mají u všech štěňátek. No normální mi to nepřijde, zvlášt když štěňátko stojí více než dvojnásobná výplata pracujícího člověka. Tak jsem štěňátko zrušila.

A význam snu? Prašivý pes rovná se pejsek se svrabem. Ztráta psa by mohla být ztráta našeho Coffyho, kdyby se nakazil svrabem, pak by to byl hodně velký problém. To by mě vážně zajímalo, v jakém prostředí ta štěňátka chovají. Kdyby neměl PP, tak bych je podezřívala z množírny. Je smutné, že ani chovatelské stanice nezaručují dobré chovatelské podmínky.

Ale zase na druhou stranu jsem šťastná za andílky, i když někdy musí člověk rozluštit to, co mu chtějí říct. Říkají to svým stylem, a zde se potvrzuje pravidlo, že každý má pravdu, stačí ji jen pochopit.