v blízkosti andělů


Anděl životního poslání – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 57-1

Každý z nás má několik andělů, kteří člověka doprovázejí na jeho pozemské cestě. Pak máme také anděla životního poslání. Anděl životního poslání dlí u nás, komunikuje s námi, vede nás po naší životní cestě, připravuje nás na ní. Jaké je to vaše poslání? Který anděl vámi prostupuje? Jak se projevuje? Co vám říká, nebo by vám chtěl říci? To vše se dozvíte právě v tomto rozboru po napojení na tohoto vašeho anděla. Vaše životní poslání zakresluji také do mandaly.

Doba: 2 hodiny

Andělská progresní terapie – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 57-2

Nechte se vést a poznejte svou budoucnost v oblasti, která vás zajímá či trápí. Objeví se situace, rozuzlení některé události či životní etapy.

Doba: 2 hodiny

Andělská regresní terapie – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 57-3

Negativní vzorce nám brání, nebo způsobují strachy, nesnáze, neštěstí. Podíváme se společně do vaší minulosti, na co jste již zapomněli a stále to máte někde hluboko v mysli. Podíváme se až do minulých životů, co se stalo, kde je problém, který si nesete do současného života. Uzavřeme minulost, aby vám nebránila v současném životě a mohli jste se posunout dál.

Doba: 2 hodiny

Andělské pohlazení – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 57-4

Andělské pohlazení soustředí se na jednu oblast vašeho života, ve které potřebujete pomoc andílků. Kreslí se mandala s vyčištěním na rozprostření pozitivní energie. V dané (vybrané) oblasti můžete položit 4 otázky andílkům, na které dostanete odpovědi.

Doba: 2 hodiny

Most přes minulost – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 57-5

Podíváme se společně do vaší minulosti, najdeme zdroj problému a pokusíme se ho společně vyřešit, nastavit vás, aby se tato minulost uzavřela a již vám toto nepůsobilo problémy.

Doba: 2 hodiny

Sezení s anděly – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 57-6

Posaďme se společně s andílky, vnímejte jejich energii a nechte se inspirovat a vést. Můžete se jich ptát na různé otázky, poprosit je, o co chcete, poradit se s nimi, kudy se dál po své cestě vydat, nechat se nasměrovat, prostě s nimi rozmlouvat dle své libosti, a čerpat jejich energii. Naladit se na ně a nechat je vstoupit do vašeho života.

Doba: 2 hodiny

Šach mat– 2400 kč / 120 €

objednací kód: 57-7

Chcete být úspěšní, vyhrávat v životě, nenechat se nikým válcovat? Očistit se od negací ostatních, aby vám nevstupovala negace do života? Posílit své sebevědomí a něco pro sebe skutečně udělat? Pak můžete využít právě tuto službu.

Doba: 2 hodiny

Štěstí a neštěstí – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 57-8

Štěstí kráčí ruku v ruce s neštěstím, váhy štěstí a neštěstí jsou většinou velice vyrovnané. V jaké oblasti můžete očekávat štěstí a v jaké se vám naopak nebude dařit? Co dělat, abyste neštěstí eliminovali co nejvíce, aby se vám vyhnulo? Jak se nastavit na příchod štěstí, jak mu jít naproti? Toto a možná mnohem více (záleží na náhledu každého z vás) se dozvíte právě z toho náhledu andílků na váš život v budoucnu.

Doba: 2 hodiny

Otevření 3. oka – 3600 kč / 180 €

objednací kód: 57-9

Naučíte se pracovat se svým vnitřním zrakem tak, abyste byli schopni vnímat nejen svou intuici, ale také viděli andílky nebo jiná stvoření. Tento proces vyžaduje vaše denní cvičení. Na sezení ho rozlepíme, stabilizujeme, očistíme, zaktivujeme. Někteří mají ten dar vidět už při rozlepení, jiní ho musí trénovat, kdy nejprve ukážou se vám světelné body, poté siluety, a nakonec i bytosti v plné své kráse.

Třetí oko má 7 víček, na každém sezení se otevírá pouze jedno.

Služba se provádí za předpokladu, že je Vám to povoleno.

Doba: 3 hodiny

Otevření 3. ucha – 3600 kč / 180 €

objednací kód: 57-10

Naučíte se pracovat se svým vnitřním sluchem tak, abyste byli schopni vnímat zvuky lidskému uchu neslyšitelné, jako jsou rady andílků, duchů a dalších bytostí. Tento proces vyžaduje vaše denní cvičení. Na sezení blanku otevřeme, stabilizujeme, očistíme, zaktivujeme. Někteří mají ten dar slyšet už při otevření, jiní ho musí trénovat, kdy nejprve uslyšíte pískání, až nakonec budete moci slyšet.

Vnitřní ucho má 7 blan, na každém sezení se otevírá pouze jedna.

Služba se provádí za předpokladu, že je Vám to povoleno.

Doba: 3 hodiny