úplněk ve Vodnáři 7. 8. 2017


Dne 7.8.2017 nebyl jen úplněk ve Vodnáři, ale také částečné zatmění Měsíce. Je to dvojnásobná magická síla, která si žádá velké činy.

Úplněk ve Vodnáři pochopitelně nejvíce působí na Vodnáře. Je to jejich úplněk, jejich přáníčka jsou tedy také více posílena. Pokud jste se narodili přesně v den dnešního úplňku, nemožné se stává skutečností.

Vodnář je vzdušné znamení, proto lidé se vzdušným znamením mohou si přát téměř cokoliv.

Vodnáři mohou žádat nová přátelství, nové lásky, návrat lásky, lepší finanční situaci a skvělou pracovní nabídku.

Abychom zůstali u vzdušných znamení, pokračujeme Váhami. Ty mohou žádat vyjasnění ve vztazích, a to nejen pracovních. Úplněk ovlivní Váhy především v lásce, možná si ujasní, koho by chtěli mít po svém boku a koho nikoliv.

Posledním vzdušným znamením jsou Blíženci. Ti mohou žádat v oblasti vzdělání a učení. Na ty bude úplněk působit velice silně, budou mít výkyvy nálad.

Vodní znamení mohou žádat především pracovní a finanční stabilitu. Raci mohou žádat finance či majetek, ale také přáníčka ohledně vztahů a rodiny budou mít velkou sílu. Štíři posílí svou finanční oblast, pokud jsou tato přáníčka na finance zaměřená, mohou však také žádat pravou lásku do života. A nakonec Ryby, přáníčka ve znamení ukončení minulosti a nalezení nových lásek jsou ta pravá. Rybičkám přáníčka ohledně financí trošku oslabují.

Zemská znamení se poperou se svým osudem, a mohou pro to také mnohé udělat. Býci mohou žádat více financí a přínos v pracovní oblasti. Pokud touží po vstupu vysněné práce nebo životního partnera, mohou o to právě dnes požádat. Pannám se plní přáníčka zaměřená na zdraví a uzdravení, lepší finanční situaci. A Kozorohům se plní přání ohledně větších peněz nebo podnikání.

A nakonec ohnivá znamení. Berani mohou nechat odejít lidi, kteří jim škodí, stejně jako mohou žádat v oblasti hubnutí a zdraví. Pro Lvi je tento úplněk ve znamení vztahů, a to jakýchkoliv. Pokud se chcete tedy s někým usmířit, pak volte přáníčko právě v tomto duchu. A střelci? Přáníčka zaměřená na rodinu budou ta pravá právě pro vás.

Přeji vám hodně štěstí při plnění vašich přání.