těhotenství


Rok s rokem se sešel a já opět postoupila ve svém čarování a bádání. Ano, než se něco započne, je třeba pár dobrovolníků, kteří podstoupí vaší teorii a budou s vámi spolupracovat, pochopitelně zcela zdarma.

10 žen, 10 těhotenství, 4 narozená miminka, to je výsledek mého malého pokusu. Možná jsem si vybrala ženy s velice silnou vůlí, nebo velkou, ale zdravou touhou po miminku, kterým se nedařilo. A nyní mohu i vám prozradit tento trik. Když jsem ho poprvé slyšela, nevěřila jsem příliš, že by to mohlo fungovat. O pár detailů jsem ho vyladila, zdokonalila, ale já už jsem prostě taková. Naše mysl občas dokáže překonat i tu největší překážku, a za zkoušku nic nedáte, tak to můžete zkusit samy.

Požádejte svou kamarádku, která má malé miminko, o darování jedné hadrové pleny, čistě bílé. I barva je zde velice důležitá, proto se jí snažte dodržet. Nesmíte si ji koupit, ani si ji zapůjčit, musí vám být skutečně darována a alespoň 1x použita na již narozeném miminku. Pak si sežeňte měsíční kámen, který by měl být také darovaný, nejlépe někým, kdo vám ho očistí od negací a daruje vám ho za účelem vašeho těhotenství.

Vyperte plenku, nechte usušit a uvažte si ji jako kalhotky. Vložte do ní měsíční kámen a jděte spát. Před spaním intenzivně myslete na těhotenství, představte si, jak vám roste bříško, jak k vám tento zázrak přichází. Používejte každou noc, až do splnění přáníčka. A nezapomeňte také na milování, bez toho se miminko počít nemůže.

Z mého pokusu byl čas těhotenství od 2 týdnů do 11 měsíců, z nich se již narodila v roce 2019 4 miminka, a 6 miminek čeká na narození - vlastně 7, protože jedno těhotenství se zadařilo hned na 2 zárodky. Tak třeba to pomůže i vám, pokud se vám nedaří a moc byste si to přály. Přeji vám mnoho úspěchů a brzké těhotenství.