sport

jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní


sport – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 19-1

Mám energii a sílu na sportovní dráhu? Jakému sportu bych se měl věnovat? Stane se mým koníčkem, nebo mohu pomýšlet na profesionální dráhu? Je sport, který vykonávám, pro mě dobrý? Dosáhnu velkých výsledků? Stane se můj sport mým zdrojem příjmů? Dostanu se až na vrchol?

doba výkladu: 42 minut

Volba sportu – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 19-2

Mám sportovní nadání? Který druh sportu je pro mě ten pravý? Jsem týmový hráč? Ve kterém sportu bych byl skutečně dobrý? Mohu se dostat až na samý vrchol? Uživil by mě tento sport, kdybych se pro něj rozhodl?

doba výkladu: 36 minut

Vrcholový sportovec – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 19-3

Jaké mám předpoklady být vrcholovým sportovcem? Vybral jsem si sport správně? Budu mít dostatek sil a energie, abych se tomuto sportu věnoval profesionálně? Je něco, na čem bych měl zapracovat? Je mi předurčeno být v tomto sportu opravdu dobrý? Dosáhnu na první příčku a udržím se tam? Co udělat pro to, abych byl opravdu úspěšný?

doba výkladu: 42 minut

Začínající fotbalista – 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 19-4

Má můj syn pro sport předpoklady? Má můj syn určenu cestu vrcholového sportu? Co bych pro to mohl udělat? Co by můj syn pro to mohl udělat? Bude se mu ve fotbale dařit? Na jaké pozici mu to půjde nejlépe Vydrží u tohoto sportu?

Jak moc bude v budoucnu v tomto sportu úspěšný?

Doba: 48 minut