sny a přání

jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní


dlouhé čekání – 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 17-1

Vyplatí se mi čekat na to, co si přeji, nebo je to zbytečná ztráta času? Budu čekat ještě dlouho? V jakém horizontu se toto čekání ještě objevuje? Jak tomu mohu jít naproti? Co pro to mohu udělat? Jsou mé představy o splnění správné, nebo mě něco nepříjemně překvapí? Idealizuji si něco nebo někoho, víc než je zdrávo? Přivede mě to, na co čekám, ke štěstí? Pokud půjdu jinou cestou, co mi to přinese?

Doba: 54 min

Energie přání – 390 kč / 19,50 €

objednací kód: 17-2

Jakou energii má mé přání? Jak zvýšit tuto energii? Je dostatečná pro splnění mého přání? Čím je tato energie blokovaná? Co mám nyní pochopit?

Doba:30 minut

Mé velké přání – 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 17-3

Je mé přání reálné? Potřebuji své přání k životu? Co mohu pro své přání udělat?Jak se mám nastavit, aby se mi mé přání splnilo? Jaké překážky se objeví před splněním mého přání? Pomůže mi mé přání ke štěstí? Změní se můj život po splnění přání?Pomůže mi někdo splnit mé přání?

Doba:48 minut

Můj sen – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 17-4

Co mi chtěl můj sen sdělit? Na co si mám dát pozor? Co se po mně žádá? V jaké oblasti života mám přijmout změny? Co mě budou stát tyto změny? Je něco, co si ze snu mám odnést do svého života?

Doba:36 minut

můj kříž – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 17-5

Proč se mi v životě nedaří dosáhnout toho, co bych si přál? Jak to můžu změnit? Proč mám v životě tolik překážek? Je někdo, na koho bych se mohl obrátit? Na čem bych měl na sobě pracovat? Dosáhnu svého velkého přání?

Doba:36 min

Pohádka života – 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 17-6

Jakou úlohu hraji v pohádce mých snů, je ve mně dobro nebo zlo? S jakými překážkami se mám vypořádat? Kdo mi pomůže naplnit sny? Co všechno pro to mám udělat, jaká bude moje cesta? Mám někomu pomoci, očekává se ode mě dobrý skutek? Mám někoho požádat o pomoc? Jak má pohádka - můj sen - dopadne? Co všechno se ode mě bude očekávat, co mám obětovat?

Doba:48 minut

Rozbor přání – 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 17-7

Proč to tak chci? K čemu mi to bude dobré? Jak toho mohu dosáhnout? Co k tomu ještě potřebuji? Co si mám uvědomit, na co při tom nemám zapomínat? Jak mé přání ovlivní osud? Jak mé přání ovlivní mé okolí? pravděpodobný výsledek

Doba:48 minut

Rozbor přání II. – 780 kč / 39 €

objednací kód: 17-8

Možná máte několik otázek, na které chcete znát odpověď. K tomuto rozboru používám kyvadlo (z minerálu podle druhu otázky) a tabulky, které tvořím přímo podle vaší otázky. Může to být otázka ANO - NE, nebo sestavená z velkého množství možných odpovědí. Ptát se můžete na současnost i budoucnost, na minulé životy... Otázek do tohoto rozboru se vejde cca 12.

Doba:1 hodina

Sny a touhy – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 17-9

Jsem připraven na můj největší sen dobře? Potřebuji splnění snu ve svém životě? Překáží něco splnění mého snu? Jak mám svůj sen podpořit? Splní se mi můj největší sen? Budu na realizaci snu čekat ještě dlouho?

Doba:36 minut

Správná cesta – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 17-10

přání - jak je reálné, nereálné, co přání chybí a co mu přebývá síla myšlenky, která byla s přáním vyslovena vyslyšení a v jaké míře jak ladí vaše přání s vámi a vaší budoucností co je třeba pro přání udělat co je třeba nedělat možné cesty k naplnění přání, včetně časových

Doba:42 minut

3 přání – 936 kč / 46,80 €

objednací kód: 17-11

(napište si svá 3 přání v pořadí podle důležitosti)

První přání - je reálné? Co pro splnění mohu udělat? Co dostanu ohledně tohoto přání darem? Co budu muset obětovat pro splnění mého přání? Druhé přání - je reálné? Co pro splnění mohu udělat? Co dostanu ohledně tohoto přání darem? Co budu muset obětovat pro splnění mého přání? Třetí přání - je reálné? Co pro splnění mohu udělat? Co dostanu ohledně tohoto přání darem? Co budu muset obětovat pro splnění mého přání?

Doba:72 minut

Velký náhled mého přání – 1404 kč / 70,20 €

objednací kód: 17-12

Co mohu očekávat v oblasti mého přání? Mohu žádat anděly, případně jaké? Mám se vydat na cestu za splněním mého přání, mám jít tomu naproti? Případně jak? Jak mohu připravit svůj domov na splnění mého přání? (týká se jen přání lásky) Jak mé přání působí na mé zdraví? Jaké strachy v sobě ukrývám? Jaké komplikace mohu ještě očekávat? Je možnost, že se mi přání nesplní? Jak se mám nastavit, jak dojdu spokojenosti při čekání na mé přání? Existuje nějaké rázné řešení, které bych měl podniknout? Je někdo nebo něco, na co si dát pozor? Jak získat sebevědomí a důvěru ve splnění přání? Mám přikládat větší význam svým snům? Jak se změní můj život po splnění mého přání? Jdu správnou cestou, mám ještě pro to něco udělat? Jak velké překážky mě ještě čekají? Co ztratím splněním svého přání? Budu po splnění svého přání šťastný? Jaká je nejlepší energie mého přání, jakou energii mé přání potřebuje?

Doba:108 minut