smrtihlav


Tento krásný noční motýl vzbuzuje po staletí obavy. Není třeba se ho však bát, je poslem blížící se budoucnosti. Stačí jen porozumět jeho zjevení. Možná za to může právě lebka na jeho kresbě, ale lebka sloužila od pradávna jako ochrana před černou magií, vložená do pokladnice pak zvěstovala příchod peněz. Ale zpět k našemu smrtihlavovi:

Vždy záleží na tom, kdy se v našem obydlí objeví. Každý den má svůj vlastní význam, také další aspekty mohou předurčit to, co se stane.

Pokud se objeví v pondělí, pak můžeme očekávat těhotenství a přírůstek do rodiny. Pokud se objeví v tento den v pravé poledne, pak zvěstuje početí dvou miminek.

Pokud se objeví v úterý, pak máme přehodnotit svůj život a začít bojovat se svým osudem.

Ve středu přivádí návštěvy a obnovuje se komunikace ve vztazích.

Ve čtvrtek pak přináší zvěsti o penězích, okolo 8 hodiny ranní zvěstuje příchod peněz, okolo 20 hodiny pak to, že o své penízky přijdeme, čekají nás tedy velké výdaje.

Objeví-li se v pátek, pak přináší do našich životů lásku, pokud v tento den přiletí hned dva, pak zvěstují krásný, láskyplný vztah. Pokud v tento den v jeho přítomnosti 3x kýchnete bez nachlazení a zjevného důvodu, pak vás do roka čeká svatba.

Pokud se objeví v sobotu, přináší zvěst o smrti někoho blízkého, nebo poselství od již zemřelého člověka, zvláště pokud přiletí mezi 2 a 3 hodinou ranní.

V neděli přiletí v případě, že jste nemocní a brzy se uzdravíte.

Netřeba tohoto lišaje zabíjet, nebo si zajistíte neúspěch a neštěstí. Raději otevřete okno a vypusťte ho zpět do přírody.