síla dlaní


Mnoho lidí se mě ptá, jak mohou léčit skrze své ruce, zde existuje účinná metoda, a jak se to mohou naučit. Proto jsem se rozhodla napsat tento článek.

Věřím, že všichni lidé na světě mají dar léčení skrze své dlaně a nijak zvlášť se to učit nemusí. Možná se s tím mohou naučit lépe pracovat, ale učit se to rozhodně nemusí. Každý člověk dostal tento dar do vínku a každý člověk tento dar používá v běžném životě. Jistě se vám stalo, že jste se poranili, rozbolel vás zub, hlava, žaludek, vyvrkli jste si kotník, nebo vás bolelo v krku. Co jste udělali jako první věc? Ano! Položili jste si na bolavé místo své ruce nebo jen jednu ruku. Tedy člověk instinktivně ví, že přiložením ruky může přijít úleva. Kdyby tomu tak nebylo, tak byste to nedělali. Tedy máte ve svých rukách léčivou sílu.

Zkuste si chvíli mnout své ruce, na nic nemyslete a dávejte ruce dál od sebe. Pomaloučku. Ucítíte teplo, až do vzdálenosti několika centimetrů. Někdo méně, někdo více. Záleží na tom, jak moc se na to budete soustředit.

A nyní si zkuste představit, že vaše pravá ruka je vysílač a levá přijímač. Není to nic složitého. Lehněte si pohodlně, zavřete oči, a položte pravou ruku na první čakru, nad stydkou kost. Nechte ji tam volně ležet a představte si, že vaše energie proudí právě do tohoto místa. Za chvíli pocítíte teplo v tomto místě. Nechtě ruku ležet na tomto místě a levou ruku si položte na čelo. Z tohoto místa odeberete veškerou negativní energii. Opět ucítíte v tomto místě teplo, až se postupně změní na mrazení. V tu chvíli máte veškerou negativní energii z těla venku a můžete oči otevřít. Nezapomeňte si poté umýt ruce, abyste je očistili a připravili na další práci.

Pracovat s rukama však můžete také na jiném člověku nebo zvířeti. Maséři používají také své ruce - pokud masírují jemně, dávají vám do těla svou vlastní energii. Pokud zvířátko něco bolí, můžete na to místo položit nejprve levou ruku, představte si, jak nemoc a vše zlé z těla odchází, a jakmile ucítíte místo tepla chlad, položte na toto místo ruku pravou a představte si svou vlastní energii, jak do tělíčka zvířátka proudí. Po této práci opět si umyjte své ruce, abyste se zbavili negativních energií léčeného zvířátka.

Vidíte, není to nic složitého. Chce to jen cvik, a cvičit můžete sami doma. Uvidíte, jak snadno vám to půjde.