sběr lidí


Neděste se, název může evokovat spoustu myšlenek. Tentokrát bych chtěla psát o tom, jak potkáváme přesně takové lidi, jaké ve svém životě v tu chvíli potřebujeme. Znáte to, někteří lidé proplují naším životem, zastaví se jen na chvíli, a někteří lidé zůstávají po celý náš život.

Nic není náhoda - rozhodli jste se studovat, a od chvíle, kdy jste dokončili střední školu, uběhlo pár let, někdy i desítek let. Máte touhu vzdělávat se dál, i když vás to nikdy předtím nenapadlo. Není to náhoda, že jste se dostali právě na tu školu, kterou jste si vybrali. Nastal čas. Nastal čas potkat nové lidi, seznámit se s někým novým, nebo vydat se jiným směrem v oblasti zaměstnání. Vše má svůj důvod, a i vaše studium svůj účel má. Mohlo by se zdát, že účelem je vzdělání, ale tak to není. Je na čase, aby do vašeho života vstoupilo pár nových lidí. A jinde byste je nepotkali. Proto vybrali jste si právě toto studium. Můžete tam nalézt svého životního partnera, celoživotního přítele, nebo profesora, který vám předá přesně to, co potřebujete.

Nebo jste se snad před pár lety přestěhovali, a teď vás to žene zase jinam? Máte neklidnou duši? Nemusí to tak být. Třeba jste jen měli potkat milého souseda, ze kterého se stal super kamarád, a i když se odstěhujete, zůstanete v kontaktu, zůstanete přáteli. I tohoto člověka měli jste na své cestě potkat, a jinou možnost andělé neviděli, než podpořit vaší myšlenku na byt či dům právě v místech, kde jste tohoto člověka potkali.

A tak je to se vším. Na své cestě životem sbíráme po cestě lidi, kteří nám v tu chvíli něco předají, i když to tak nevypadá. Sbírejte lidi, které potřebujete mít ve svém životě, nechte je vstoupit do svého života.