příchod nového do života


Andělé mnohým z vás radili, jak připravit se na příchod toho, co byste si přáli a mnoho z vás se mě ptalo, jak to mají nejlépe udělat. Proto také vznikl tento článek, abyste se mohli dobře nastavit a přišlo k vám to, co si přejete.

Já sama se tímto řídím po celý život - pokud chcete něco nového, musíte obětovat něco starého. Je jedno, zda se jedná o práci, lásku nebo třeba jen nějakou věc, o které sníte a stále k vám nepřichází.

V první řadě je třeba se definitivně rozhodnout, ne jen z nějakého rozmaru. Pokud již rozhodnuti jste, pak zbývá jen udělat místo. Je to jako s miminkem, také se tělo ženy musí nejprve nastavit pro početí, než přijde k oplodnění a k cestě dušičky do těla. Pokud tělo není připraveno, je v nepořádku, dušičce se k vám chtít nebude.

Ale podívejme se na různé situace, které vybírám z vašich životů.

Nejprve začnu od nejlehčí, a to je například nábytek, který byste chtěli mít. Doma máte nábytku habaděj, a místo pro nový nábytek není. Pak kus, který by se vám líbil, zkrátka neseženete, nebo na něj nemáte dostatek penízků. Třeba je jen potřeba trošku přestavět nábytek a udělat místo kusu nábytku, který by se vám líbil. A hle, najednou se objeví, nebo se objeví peníze, se kterými jste nepočítali. Pak má své vlastní místo tento kus nábytku, pak může se objevit právě pro vás.

S láskou je to podobné. Žijete sami, nebo s rodiči, máte svůj vlastní koutek. Možná, než jste se narodili, měli jste předem připravený koutek, pokojíček, nebo prostě jen místo, které bylo vyhrazeno právě vám. Stejné je to s láskou - chcete-li ji mít ve svém životě, musíte jí udělat místo. Vyhodit ze srdce ty, jež zabírají místo lásce, a i doma vytvořit kouteček pro lásku. I když zatím partnera fyzicky nemáte, a přejete si se přestěhovat za láskou, je třeba lásce ve vašem domově připravit krásné přivítání. Zamyslete se, a povězte, co byste chtěli mít. Pokud byste přišli k partnerovi, a neměli kam dát přezůvky, neměli na čem spát nebo jste se tísnili, neměli místo pro zubní kartáček a pro svých pár věcí, připadali byste si u něho jako návštěva, a možná i láska k němu by ve vašem srdci vyhasla. Necítili byste se zkrátka dobře, cítili byste se jako návštěva, nebo ještě hůře, vetřelec, který není vítán. Proto je třeba udělat místo pro to, aby mohl přijít do vašeho života, vytvořit mu koutek, který by byl jen jeho, kde by se cítil dobře, kde by si připadal zkrátka jako doma.

S prací je to ještě jednodušší, stačí odvaha změnit své povolání nebo pracovní místo, rozhodnout se o ukončení stávajícího zaměstnání a dívat se a nalézt. Nenechávat si zadní vrátka, co kdyby to nevyšlo. Protože tyto "cokdyže" vám zajistí, že se ze stávajícího místa určitě nepohnete vstříc novému.

Když člověk něco chce, musí si za tím jít, musí sebrat veškerou odvahu a neohlížet se zpět. Stačí jen vykročit směrem k lepším zítřkům a vyvinout dostatek energie na získání toho, po čem toužíte.

Co myslíte, jste připraveni investovat trošku, opravdu trošičku energie, abyste se měli lépe? Rozhodnutí je jen na vás, nikdo jiný nekráčí po vaší cestě než vy sami, možná vás jen doprovází na této cestě, pomáhá, ale poslední rozhodnutí je vždy a pouze na vás samotných.