pravidla rituálů


Nežli objednáte rituál, měli byste si rozmyslet, jaké přání chcete splnit a proč. Toto je velmi důležité, neboť se plní každé přání, pokud ho opravdu chceme. Andělé někdy udělají zázrak v podobě malých věcí, kdy nám to jako zázrak ani nepřijde, jindy splní téměř nemožné. Položte si tedy otázku: Co opravdu chci? Proč to chci?

Příklad: Chcete návrat partnera

Položíme si otázku: Co opravdu chci? Odpověď: Chci, aby se můj partner ke mně vrátil.

Otázka: Proč to chci? Správná odpověď: Chtěl bych svého bývalého partnera učinit šťastným, přeji si prožít život po jeho boku a věřím, že on to cítí také tak...

Příklad: Chceme peníze

Položíme si otázku: Co opravdu chci? Odpověď: Chci mít peníze.

Otázka: Proč to chci? Správná odpověď: Rád bych si koupil to a to. Rád bych splatil dluhy, aby mě již netížili. Rád bych udělal dárkem radost svým blízkým.

Špatná odpověď: Chci žít bezstarostný život. Toto je špatně, jelikož peníze nám bezstarostný život nezaručí. A tak dále, a tak dále.

U každého rituálu je důležitá vůle. Pokud nemáte pevnou vůli, do rituálu se nepouštějte. Měli byste vědět nejen, proč to chcete, ale také vydržet a věřit v naplnění. Pokud vaše vůle poleví, rituál se začne oddalovat. Vždy je důležitý cíl, a vytrvat v tomto přání.

Důvěra v anděly, vesmír nebo vyšší moc je také velice důležitá. Pokud jen něco chcete, ale nevěříte ničemu, na co si nemůžete sáhnout, pak nečekejte na vyplnění rituálu nebo počítejte s velkým zdržením. Tato důvěra je hodně podstatná, proto toto nepodceňujte. Nestačí pouze říci: "Věřím", musíte skutečně věřit srdcem.

Okolo nás je spoustu bytostí, které nevidíme ani neslyšíme (mnozí z nás), a tak pro nás prostě neexistují. Stejně tak se stavíme ke svým přáním. Pokud se nastavíme na to, že něco není možné, tak se to prostě nestane. Stačí jen jedna pochybující myšlenka, to stačí k tomu, abychom si vše oddálili, pokud takovýchto myšlenek máme hodně (můžou jen proletět naší myslí), pak se rituál bude ubírat směrem, o který nestojíme. Síla myšlenky je velká, proto toto berte v potaz.

Pokud již máme negativní myšlenky, pak je dobré si je uvědomit a eliminovat. Proč se ptát: Co když se mi nevrátí? Co když nebudu mít peníze? atd. Lepší je říkat: Nestojí mezi námi nic a nikdo, kdo nám náš vztah může pokazit. Nebo: Najdu skvělou práci, která mne bude naplňovat ve všech směrech. Možností je spousta, stačí jen si to přát.

Každý rituál má svůj čas, každému se plní za jinou dobu. Není nespravedlivé, pokud někdo dosáhne rituálem hned, a jiný si počká. Andílci vědí, co dělají, vědí, proč nám posílají do cesty překážky nebo jiné lidi. Vždy to dělají pro naše dobro, abychom se v budoucnu měli lépe a snáze se vyrovnali s překážkami, které mohou nastat, až se nám přání splní. Vše se děje v pravou chvíli, čas neexistuje, je jen výplodem lidí, kteří se na něj upínají.

Na splnění rituálu se těšte. Radost je vlastnost andělů, a tímto jim dáváte najevo, že jim věříte. Můžete se pochopitelně průběžně ptát na rituál, nebo co byste měli dělat nebo nedělat, je to však jistá nedůvěra k andělům. Pokud věřím, že mi andílci mé přání splní, pak nemám důvod se ptát, pak věřím, že mé kroky povedou správným směrem. Opět jsme u víry, která je důležitá.

Zkuste se vyhnout lidem, kteří vám splnění přání nepřejí, či tomu nevěří. Obklopte se spíše lidmi, kteří vám fandí a věří, že se vám přání splní. Pokud se vám již přání splnilo, nestyďte se o něm napsat do diskuze, jistě i ostatní váš úspěch potěší.

Nezapomínejte, že vše se děje ve váš prospěch. Jen vy sami si vše můžete oddálit, nebo naopak přiblížit.

Přeji vám všem, nechť se vám rituály plní co nejdříve, abyste mohli být šťastní a štěstí předávat také ostatním kolem sebe.