povídání o rituálech


Každý rituál můžete si také udělat vy sami, musíte do svého přáníčka vložit co nejvíce své energie a emocí a musíte věřit andílkům nebo jiným bytostem, že vám toto přáníčko splní.

Pokud chcete se obrátit v této záležitosti na mě, pak před každým rituálem nejprve zjišťuji, zda vám bude povolen, zda je v souladu s vaším osudem. Pokud tomu tak není, rituál vám proveden nebude. Někdy obracíte se na mě v záležitostech, kterým já sama nevěřím, proto ani v tomto případě vám rituál neudělám, neboť pokud do něj nevložím dostatečné množství energie, pak nemá žádnou sílu.

Tedy před rituálem zjišťuji také, na kolik procent je rituál reálný, respektive kolik energie bude vloženo z Nebeských sil. Zbytek procent je na vás, na vaší spolupráci a na vašem nastavení. I pokud máte 100% úspěšnost rituálu, musíte jít svému přáníčko trošičku naproti.

Do rituálů vkládám svou vlastní energii, čas, za toto také platíte. Rituál samotný nestojí vás tedy nic.

V levém sloupečku můžete si vybrat rituál, který byste chtěli vykonat. Volte podle toho, komu nejvíce věříte - zda andílkům, Ježíši, Bohu, duchům. Vaše víra je polovinou úspěchu.

Na příkladu vám ukážu, jak andílci pracují. Vyšlete přáníčko, třeba na lepší práci. V tu chvíli se o něj andílci starají a přivádí do vašeho života práci, kterou si přejete. Pokud budete sedět uprostřed místnosti, pálit jednu svíčku za druhou, modlit se, tak sice práce je blízko, ale nikdo nepřijde a nezazvoní na vás s její nabídkou. Vaše spolupráce tedy spočívá v tom, zvednout svou prdelku a jít této práci naproti. Tak funguje každý rituál, vaše spolupráce je tedy skutečně zapotřebí, byť někdy jen maličká. Máte tedy splnění v rukou stejně jako andílci. Pokud vás toto odradilo, pak nedívejte se dále, neboť v tom případě pro vás tato rubrika není. Také vy, kdož si myslíte, že jsou rituály drahé, vězte, že jsou zrcadlením mého času, energie, kterou do každého rituálu vkládám a také artefaktů, které se při rituálu používají. Každý z vás má možnost zúčastnit se osobně. Osobně tuto možnost vítám nejvíce, neboť jste přímo u toho, dáváte do rituálu také svou vlastní energii.