poselství andělů


andělské poselství malé – 390 kč / 19,50 €

objednací kód: 51-1

Andělské poselství malé obsahuje jen jednu oblast vašeho života, kterou si vyberete, která je momentálně k řešení. Může to být láska, nebo práce, nebo jakákoliv jiná oblast vašeho života, ve které tápete, nerozumíte, nebo prostě řešíte jen samé překážky.

Základem je položení andílkům 5 pro vás důležitých otázek, na které si přejete odpověď. Andílci většinou rozmluví se více, a někdy odpoví i na nevyslovené otázky vaše.

Rozsah tohoto poselství je min. 1/2 strany A4, může být však delší. Cokoliv andílci prozradí, bude vám předáno.

doba služby: 30 minut

orákulum – 780 kč / 39 €

objednací kód: 51-2

Vyslechněte si orákulum i rady andílků v určité záležitosti, která vás zajímá. Můžete se s andílky poradit o čemkoliv, o svém dalším kroku, nechat si prozradit skutečnou podstatu člověka, který je vám blízký, nechat si vložit do sebe potřebnou energii, která vás přitahuje.

doba: 1 hodina

Osud zabezpečení – 780 kč / 39 €

objednací kód: 51-3

Jaké cesty se před vámi otevírají v oblasti práce a penízků? Jste nastaveni na výhru, nebo je vaším osudem získávat penízky jen z práce? Na co si dát pozor, čemu se vyhnout, čemu naopak můžete jít naproti? Čeká vás v této oblasti štěstí nebo spíše trápení? K jaké pracovní oblasti míříte, abyste byli v této oblasti spokojeni? Studovat nebo nestudovat? Jak dopadne případné studium, pokud se pro něj rozhodnete? Bude vám studium k užitku pro pracovní oblast? Toto a mnohem více se dozvíte právě z tohoto rozboru osudu.

doba: 1 hodina

Andělské poselství velké – 780 kč / 39 €

objednací kód: 51-4

Andělské poselství velké obsahuje tři oblasti vašeho života, které si vyberete, které jsou momentálně k řešení. Může to být láska, nebo práce, nebo jakákoliv jiná oblast vašeho života, ve které tápete, nerozumíte, nebo prostě řešíte jen samé překážky.

Základem je položení andílkům 5 pro vás důležitých otázek pro každou oblast, na které si přejete odpověď. Andílci většinou rozmluví se více, a někdy odpoví i na nevyslovené otázky vaše.

Rozsah tohoto poselství je min. 1 a 1/2 strany A4, může být však delší. Cokoliv andílci prozradí, bude vám předáno.

doba: 1 hodina

Andělské poselství maxi – 1170 kč / 58,50 €

objednací kód: 51-5

Andělské poselství maxi obsahuje všechny oblasti vašeho života, která jsou momentálně k řešení i která plynou tak, jak vy si přejete. Láska, práce, penízky, zdraví, domov i cokoliv jiného.

Základem je položení andílkům 5 pro vás důležitých otázek pro každou oblast, na které si přejete odpověď. Andílci většinou rozmluví se více, a někdy odpoví i na nevyslovené otázky vaše.

Max. počet životních oblastí je 10.

Rozsah tohoto poselství je min. 3 strany A4, může být však delší. Cokoliv andílci prozradí, bude vám předáno.

doba služby: 90 minut