nalezená pírka


Každý z nás jednou našel nějaké pírko, a přemýšlel, co nám tím chtějí andílci říci. Při nalezení zkoumáme, který ptáček pírko upustil, a podle druhu ptáčka můžeme také zjistit věštbu od andílků. Je ale hodně složité poznat pouze podle pírka ptačího majitele, proto se můžeme soustředit pouze na barvu.

Rozlišujeme základní barvy, jako je bílá, žlutá, modrá, zelená, šedá a černá. I ostatní pírka jsou zajímavá, ale tato jsou hojně zastoupena v ptačí říši, tedy objevují se mnohem častěji, než ostatní.

Bílé pírko znamená naději, tedy pokud něco řešíte, je tu naděje, že vše dobře dopadne. Žluté pírko pak značí štěstí, které se nám může vyhýbat, ale již je na cestě k nám. Modré pírko zase klid nebo uspíšení času, pokud na něco dlouho čekáme. Zelené pírko je vzácnější, přináší do našeho života prosperitu, a to v jakékoliv formě. Šedé pírko značí, že je něco v našem životě špatně, máme se zastavit a jít jinou cestou, neboť stojíme na rozcestí a černé pírko přináší neštěstí nebo překážky do našeho života.