pavouček štěstí


Pavouci jsou jedni z mála Božích stvoření, kterých se lidé tak moc bojí a štítí. Ale jsou to velice užitečná zvířátka. Podíváme se však na to, co nám přináší pavouček, pokud na nás vleze a nechce se mu z nás slézt, tedy z duchovního hlediska, z pohledu andělského poselství.

Vleze-li na nás pavouček, vždy to značí štěstí - malý pavouček malé štěstí, větší pavouček větší štěstí. Blíží se však k nám, nebo máme snad štěstí dát někomu jinému? Odchází od nás štěstí, nebo k nám přichází?

Vleze-li na vás, a nemůžete ho setřást, pak vězte, že štěstí je u vás hodně blízko, tak blízko, že si skoro na něj můžete sáhnout. Přišel pavouček z levé strany, lezl vám po levé ruce? Pak se nastavte na štěstí, protože k vám přichází. Nemusíte si dělat s ničím starosti, není třeba se jimi zabývat. Štěstí si vás prostě vybralo. Leze-li však z pravé strany, pak máte někoho učinit šťastným. Je třeba pomoci někomu ke štěstí, aby přišlo štěstí také k vám.

Také je dobré podívat se, kterým směrem vám pochoduje, kterými orgány prochází a na kterých se zastaví. Tam, kde se zastaví, je třeba orgánu věnovat zvýšenou pozornost. Pokud přes vás jen projde, pak jste zdrávi, nebo čekejte uzdravení.

Nebojte se pavoučků a berte je jako znamení z Nebe, však jsou tu pro vás, pro vaše štěstí.