pátek 13. července 2018


Na tento krásný den připadá Nov v měsíčním znamení Raka, tedy Měsíc nachází se v tomto znamení. Nastává ve 4,49 hodin ráno. Rak je přiřazen 4. domu, jehož vládce je právě Měsíc neboli Luna. Živlem je pak Voda, která odplavuje veškeré negace.

Ve znamení Raka lze vykonávat rituály zaměřené na lásku a rodinu. Díky Luně, která tomuto znamení vládne, pak také na početí, těhotenství nebo lepší spánek.

Lásku je třeba dát do všeho, co děláme, tedy nejen do partnerství, ale také do práce, bydlení a dalších oblastí.

Pátek 13tého nahrává temným bytostem, proto je tento den vhodný také na naši ochranu, či ochranu našich blízkých.

Je to velice šťastný den, den lásky a porozumění. Lásku bychom si však neměli násilím držet, skutečná láska je stále s námi a neopouští nás.

Pokud sečteme čísla v tomto datu, vyjde nám mistrovské číslo 22. To se neredukuje, ale pokud tak učiníme, získáme číslo 4 - tedy opět spojitost se 4. domem a znamením Raka. Číslo 22 je číslem intuice a vysokého duchovního vnímání. Je to číslo projevující krásu a lásku.

V andělském světě je to číslo víry a pozitivních událostí. V tuto noc k vám může tedy přicházet mnoho věšteckých snů. Nechte je tedy plynout směrem k vám, a hledejte v nich skrytý význam.

Toto datum ukrývá v sobě rovinu myšlení, kdy noříme se do všeho, co děláme a nic nás nerozptyluje. Umíme přemýšlet, stojíme si za svými názory a plují k nám možnosti, které nás posunou dále v našem životě.

Ukrývá také rovinu planety Saturn, s potřebou bojovat a zvítězit. Objevují se různé překážky, které musíme překonat. Odpouštíme sobě i ostatním. Je to rovina velkých životních událostí, střetáváme se se svým vlastním osudem. Zamýšlíme se nad svým vlastním bytím a jsme ochotni jít svému štěstí naproti.

A nakonec je třeba zmínit Nov. Tak, jako se rodí nový Měsíc, rodí se vše nové v tento den. Je čas na očistu organismu, ale také na plánování nových událostí, které chceme přivolat do našich životů. Přichází k nám inspirace a nové nápady. Začínáme se obklopovat pozitivní energií.