panenky woodoo


Tyto panenky zajímají vícero lidí, a protože je sama vyrábím a nabízím, nastal čas o nich také něco málo napsat. Mnoho lidí představuje si jen to nejhorší ve spojitosti s těmito panenkami. Ne vždy je tomu tak, i když tak tomu také může být.

Tyto panenky vyrábí se na přáníčka, a záleží na tom, zda jde o dobrý či zlý úmysl. Panenky s dobrým úmyslem, jako je láska, lepší práce, zdraví atd., zasvěcují se božstvu. Je třeba vybrat tu nejlepší bytost, smíchat ty správné bylinky, a dát na správné místo.

Je tu druhá možnost, kdy přejeme si své vlastní štěstí bez nějaké osoby. Tedy panenka bude představovat právě tuto osobu, ne nás samotné. Postup je vcelku podobný, vkládají se správné bylinky, vkládá se obličej člověka, kterého panenka představuje. Vkládá se i účel - například chceme, aby se zamiloval do někoho jiného, ale ne do konkrétní osoby, a nám dal pokoj, pak se v oblasti srdce musí použít jiné bylinky, právě na lásku. V konečné fázi záleží na tom, co vlastně tomu člověku přejeme, a dokončení se pak provádí posvěcenou jehlou, která nechá se zapíchnutá v předem určeném místě. Pak se ještě s touto panenkou dále nakládá, ale to zde popisovat nebudu, abyste to nepoužili pro zlé účely.

Pak je poslední způsob, a to je zlé přání. To je z těchto tří variant nejdrastičtější. První i druhá fáze postupu je téměř stejná, jen druhá se trošku liší a třetí je už odlišná zcela. Pokud chcete na toto návod, zklamu vás. Pokud použijete tuto formu, tedy třetí způsob, může se vám to jednoho dne vrátit, i když v tu chvíli docílíte toho, co žádáte. Není radno si s tímto zahrávat, pokud nevíte, jak na to, krok po kroku. A já jsem v tomto směru halena mlčením, protože zde si již zahráváme s něčím, čemu spousta z vás nerozumí. Panenka zla není hra, proto je lépe používat jí pouze k dobrým účelům.