ohlédnutí za lednem 2021


Je tu konec ledna a nadchází poohlédnutí za tímto měsícem. Profesní stránku vynechám, neboť objednávek je opravdu dost a ctím diskrétnost, tedy o této oblasti mluvit nebudu.

Osobní život byl velice pestrý a vyčerpávající. Oslavili jsme manželovo 55. narozeniny, i když částečně se nám oběma do toho vloudila práce.

Konečně byla dokončena koupelna, kterou jsem chtěla do stylu doby kamenné, a přesto s moderními prvky. Uff, a jde se na ložnici a chodbu ještě, tak to bude i v únoru ještě hektické.

Dostala jsem opět spoustu dárků, za které vám děkuji. Ten nejkrásnější jsou stříbrné náušnice s křišťálem, a stejný přívěsek s řetízkem - ve tvaru anděla.

Začala jsem učit více dalšího svého následovníka, který je velice šikovný a už i andělský svět dokázal vidět, objevuje se mu zatím jen občasně, ale o to větší mám z toho radost, že nejen dokáže vnímat pocitově, ale začíná také již vnímat vizuálně, tedy vlastníma očima. Prošli jsme společně již dlouhou pouť, ale teprve na konci minulého roku přijala jsem ho do učení. Pokroky jsou tedy velice rychlé.

Jinak v lednu práce, práce a zase práce. Moc jsem se tedy nezastavila. V tomto měsíci měli duchové hodně velkou aktivitu a chodili i tam, kde by je nikdo nečekal.

Vyřídila jsem spoustu vzkazů od andělů některým z vás, našla jsem příbuzné několika duchů. Pomáhala jsem i nad rámec placených služeb, pokud si to duchové vyžádali a bylo to zapotřebí. Posledního ledna jsem rozhodila zavřené obálky po pracovně s vašimi obrázky andílků a vzkazem pro toho vašeho (v rámci soutěže jste mi jich poslali rovných 938), a vybrala jednoho z vás z obálky, která začala jako jediná zářit. Začátkem února začnu všechny postupně rozlepovat, nejprve tedy vítěznou obálku, abych věděla, kdo z vás dostane slíbenou knihu osudu, a pak i ostatní, abych předala vzkaz vašemu andílkovi a počkala na jeho odpověď.