očistná koupel


V dnešní uspěchané době plné závisti, nenávisti a nepřízně jistě tato koupel bude mnohým k užitku. Tato koupel očišťuje právě od pomluv a závisti.

Na přípravu budete potřebovat:

1 malou černou svíčku, 1 malou žlutou svíčku, mističku pod svíčku,1 vonnou tyčinku,10 dkg himalájské soli, 108 malých křišťálků. meduňkovou pěnu do koupele, vanu a teplou vodu. Svíčky by měly být plnobarevné.

Nejprve zapálíte černou svíčku, dáte na mističku na místo, kde vám od ní nic nechytí. Volte svíčku s dobou hoření cca 1 hodiny, protože svíčku musíte nechat zcela vyhořet. Můžete ji předem namočit do svěcené vody, toto ale není podmínkou. Můžete v koupelně setrvat, nebo koupelnu opustit. Musíte si být ale jisti, že je svíčka dostatečně chráněná, aby se nepřevrhla a nedošlo k požáru. Okna by měla být zavřená. Vedle svíčky postavte vonnou tyčinku, zapalte jí, a nechte odstranit veškeré negativní energie z vaší koupelny.

Zhruba za hodinu zapalte žlutou svíčku na zbylém vosku z černé svíčky a začněte si připravovat vanu ke koupeli. Vložte 108 křišťálků na dno vany, dejte tři kapky meduňkové pěny do koupele, přidejte himalájskou sůl a napusťte teplou vodu. Jakmile máte vanu připravenou, můžete se do ní ponořit. Nechte do sebe vklouznout energii s křišťálků, které uvolňují očistné energie do vody. Pokud byste nechtěli ležet ve vaně s křišťálky, můžete je při zapálení černé svíčky vložit do skleněné mísy a použít pak pouze vodu z těchto křišťálků. Je to ale méně účinný způsob očisty.

Tato koupel očišťuje vaše tělo i duši, vytváří ochranný obal okolo vás a předává vám velkou energii. Odpočiňte si v této vodě alespoň 20 minut. Můžete i déle. Na nic při tom nemyslete, relaxujte a čerpejte energii.

Až vystoupíte z vody, osušte se, obléknout si můžete něco pohodlného, nebo zůstat jen tak, tedy zcela nazí. Jakmile svíčka žlutá vyhoří, uložte zbylé vosky do papírového ubrousku a lehněte si do postele. Ráno, až se vzbudíte, odevzdejte zbytek vosků tekoucí vodě v přírodě (nevhazujte do záchodu ani do umyvadla). Tím je vaše očista dokončena.

Tato očista většinou vydrží měsíc, pak se musí zopakovat. Doporučuji ji dělat o Novu nebo o úplňku, kdy má ještě větší sílu, ale můžete ji udělat pochopitelně vždy, když budete cítit, že ji potřebujete.