očista domu


Květen je měsíc lásky, a jelikož je pravá láska čistá, je zapotřebí připravit i náš domov na lásku.

Jak tedy očistit své hnízdečko lásky?

Nejprve otevřete všechna okna v bytě či domě, a prostory pořádně vyvětrejte. Nechte větrat cca 1 hodinu.

Dům či byt začněte čistit od vstupních dveří. Nade dveře pověste malý sáček s kadidlem, můžete do něj vložit také malé mušle (ne umělé, ale pravé). Do předsíně položte bílou svíčku a zapalte ji. Zapalte vonnou tyčinku, nejlépe s vůní růže. Vedle svíčky položte malý kaktus nebo jiný sukulent, na jeho hlínu položte křišťál. Kaktus i křišťál mají moc do sebe vtahovat negativní energie. Otevřete dveře a posypte kolem prahu sůl, dveře můžete zavřít (pokud bydlíte v bytovém domě), nebo je nechte otevřené (pokud bydlíte v domě a víte, že vám tam po čas očisty nikdy nevkročí).

Pokračujte v dalších místnostech, nevynechejte ani jednu, tedy jděte systematicky tak, byste neprošli bez očisty žádným pokojem. Nakonec ukončete očistu v koupelně a na záchodě.

V těchto všech místnostech si počínejte takto:

Zapalte uprostřed každé místnosti bílou svíčku. Zapalte vonnou tyčinku. Vedle svíčky položte malý kaktus či jiný sukulent, na jeho hlínu položte křišťál. Do každého rohu nasypte sůl.

Až budete mít vše hotové, odejděte z domu či bytu na 1 hodinu. Po hodině se vraťte a odstraňte z domu či bytu všechnu sůl. Zakopejte ji dál od domu, můžete ji vysypat do tekoucího potoka nebo řeky, nebo nechat rozfoukat větrem (či rozhodit) do všech 4 stran, daleko od svého bydliště.

Zbytek vosku vhoďte do tekoucí vody (řeka, potok), stejně jako zbytek z vonných tyčinek. Kaktus s křišťály ponechte.

Pokud byste chtěli mít dům chráněný co nejdéle, postavte sošku nebo svíčku andílka tak, aby se díval na vstupní dveře v každé místnosti. Tím zajistíte, že k vám zlo nevstoupí.

Pokud přijmete ve svém obydlí negativního člověka, pak tuto proceduru zopakujte.

Čištění můžete poté zopakovat vždy v době úplňku, tedy v době, kdy úplněk nadchází - časy lze zjistit kdekoliv na internetu.

Přeji Vám krásné bydlení bez negativních energií.