očista domova


Geopatogenní zóny – 2400 kč / 12 €

objednací kód: 48-1

Geopatogenní zóny jsou oblasti v domě nebo bytě, kde se nám špatně spí, často nás bolí hlava, necítíme se na určitých místech v místnosti dobře... Mohou se projevovat jakkoliv, je to prostě negativní energie, která se soustředí do jednoho místa. Je vhodné změnit polaritu a vyrušit tuto zónu, aby se dům nebo byt harmonizoval.

Dům je jako naše tělo. Představte si geopatogenní zónu jako bolavé místo v těle. Pokud toto místo vyléčíte, už nebolí. Tak je to i s našimi domy nebo byty, kde tyto zóny jsou.

doba služby: 2 hodiny

Negativní domov – 2400 kč / 12 €

objednací kód: 48-2

Negativní dům nebo byt působí pro mnohé lidi depresivně, často utíkají z těchto objektů, netěší se domů. Na vině nejsou duchové, ale negativní energie, které tento byt nebo dům prostupují a obklopují.

Z tohoto objektu je pak třeba odebrat negativní energii, a vložit naopak energii pozitivní, a to je účelem této služby.

doba služby: 2 hodiny

Pročištění domova – 2400 kč / 12 €

objednací kód: 48-3

Energetické očištění bytu spočívá v prosvětlení vašeho domova, odstranění negativních zón, posílení pozitivních, aby se vám tam lépe dařilo a cítili jste se skutečně jako doma.

doba služby: 2 hodiny

Přebitý domov – 2400 kč / 12 €

objednací kód: 48-4

Přebité domy vykazují trošku jiné symptomy, nez domy vybité. Je tam přemíra energie, může vás v takovém objektu bolet hlava, můžete mít náznak depresí.

Z tohoto objektu je pak třeba ubrat energii, a ponechat jen částečnou, a to je účelem této služby.

doba služby: 2 hodiny

Vybitý domov – 2400 kč / 12 €

objednací kód: 48-5

Vybitý dům nebo byt pozná se velice snadno. Necítíte se v něm dobře, ubírá vám energii. Můžete být častěji nemocní, nic vás nebaví, netěší, do ničeho se vám nechce. Téměř vše se snažíte odkládat na později, nebo pokud možno na nikdy.

Do tohoto objektu je pak třeba vložit energii, a to je účelem této služby.

doba služby: 2 hodiny

Přeměna energie pro prodej – 2400 kč / 12 €

objednací kód: 48-6

Někdy je třeba připravit dům nebo byt k prodeji, zvláště ve chvílích, kdy nejde prodat dům nebo byt v dlouhém časovém horizontu. Důvodem mohou být nepříjemné energie, které brání prodeji nemovitosti.

doba služby: 2 hodiny