ochranné štíty


bumerang – 1200 kč / 60 €

objednací kód: 49-1

Někdy na nás působí někdo zvenčí, kdo nepřeje si naše štěstí a přál by si námi manipulovat, jak se mu zlíbí. Tato ochrana slouží právě proti tomuto, bychom se dokázali postavit těmto negativním vlivům a byli jsme chráněni. By se vše vracelo tomu, kdo na nás toto vyšle. Vhodný pro magické útoky, seslání nebo obklope ní negativní energií. Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 3 měsíců.

doba služby: 1 hodina

Rodinné zdraví – 1200 kč / 60 €

objednací kód: 49-2

Ochrana soustředí se především na obranu proti přenosným virům, s aktivací samoléčení. V praxi to znamená jediné - chrání před viry, a pokud se přeci jen nějaký dostane do těla, aktivuje se samoléčení. Tato ochrana má účinnost po dobu 3 měsíců. Vztahuje se na zadavatele, partnera, děti a rodiče, případně na vnuky a partnery dětí nebo vnoučat.

Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 3 měsíců.

doba služby: 1 hodina

domov – 1200 kč / 60 €

objednací kód: 49-3

Domov je stejně důležitý pro nás, jako naše tělesná schránka pro naši duši. Tak, jak se o svůj domov staráme, takovou lásku nám pak oplácí. Je dobré nemyslet pouze na ochranu svou, ale také našeho domova. Pokud se náš dům umí bránit, je to stejné, jako když jsme my zdraví. Jakmile dům onemocní, je více náchylný proti vlivům zvenčí. Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců.

doba služby: 1 hodina

duše – 1200 kč / 60 €

objednací kód: 49-4

Duše se liší od životní síly především tím, že duše s námi putuje z života do života, kdežto životní síla je síla těla, tedy jen pro tento život. Pokud duše nekoresponduje s tělem a životní silou, pak nastupují různé nemoci, aby nás upozornili na to, co děláme špatně, a jakou cestou se máme vydat. Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců.

doba služby: 1 hodina

Negace a závist – 1200 kč / 60 €

objednací kód: 49-5

S negacemi se setkáváme na každém kroku, stejně jako s nepřátelstvím nebo závistí. Tento štít tyto negace k vám nepustí.

Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců.

doba služby: 1 hodina

Osvobozená duše – 1200 kč / 60 €

objednací kód: 49-6

Někdy nám naši blízcí, kteří již nejsou mezi námi, pomáhají. Pokud u sebe máme velké negace, odnáší si je také tato duše, vstřebává je do sebe. Aby jí tato práce příliš nevyčerpávala, můžeme i pro takovouto duši žádat ochranu.

doba služby: 1 hodina

srdce – 1200 kč / 60 €

objednací kód: 49-7

Ochrana srdce používá se pouze v případech, kdy se vám zdá, že někdo útočí na vaše srdce, aniž byste si to vy sami přáli. Tato ochrana používá se také ve chvílích, kdy trápí vás láska a ničí vaše srdce zevnitř.

doba služby: 1 hodina

zaměstnání – 1200 kč / 60 €

objednací kód: 49-8

Dobrá práce je vzácná, a pokud ji již jednou získáme, pochopitelně si ji chceme udržet, ať již z jakéhokoliv důvodu. Je třeba dát této oblasti mnoho lásky, a ochránit ji, aby u nás zůstala co nejdéle. Nebo by se naskytla jiná možnost ještě lepšího zaměstnání, pokud by se současné pracovní místo nedalo ochránit z důvodu jiného (lepšího) směru pro vás nyní i do budoucna. Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců.

doba služby: 1 hodina

Zvířecí duše – 1200 kč / 60 €

objednací kód: 49-9

I dušička našeho zvířecího miláčka zasluhuje si ochranu, stejně jako náš zvířecí miláček, aby byl šťastný u nás a vyhýbali se mu nepříjemnosti.

doba služby: 1 hodina

Zvířecí duše II. – 1200 kč / 60 €

objednací kód: 49-10

Když odejde naše milované zvířátko, dává na nás pozor, chrání nás, upozorňuje na nebezpečí i na to, co bychom dělat neměli. Pokud chcete této dušičce také dát dáreček, pak můžete zvolit tuto ochranu, která chrání zvířecí dušičku bez tělíčka.

doba služby: 1 hodina

Životní síla – 1200 kč / 60 €

objednací kód: 49-11

Životní síla je pro nás velice důležitá. Pokud tuto sílu nemáme, cítíme se vyčerpaní, bez života, nic nás nebaví ani nenaplňuje. Prostě jen přežíváme, místo abychom si užívali života, který je tak krásný, jak si ho sami uděláme. Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců.

doba služby: 1 hodina

Očista a ochrana – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 49-12

Tato ochrana obsahuje také očistu od negací a negativních vlivů, ochrana v sobě snoubí ochranu před negací, negativním působením ostatních lidí, zmírnění hněvu vyslaného k vám, by ten, kdož by chtěl škodit, sám škodu utrpěl, ochrana a otevření brány úspěchu a prosperity, ochrana před závažným onemocněním, ochrana srdce, těla i duše. Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců.

doba služby: 2 hodiny

rodinka – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 49-13

Ochrana soustředí se především na obranu proti přenosným virům, s aktivací samoléčení. V praxi to znamená jediné - chrání před viry, a pokud se přeci jen nějaký dostane do těla, aktivuje se samoléčení. Vztahuje se na zadavatele, partnera, děti a rodiče, případně na vnuky a partnery dětí nebo vnoučat.

Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců.

doba služby: 2 hodiny

domovy – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 49-14

Tato ochrana je pro max. 3 domovy najednou. Domov je stejně důležitý pro nás, jako naše tělesná schránka pro naši duši. Tak, jak se o svůj domov staráme, takovou lásku nám pak oplácí. Je dobré nemyslet pouze na ochranu svou, ale také našeho domova. Pokud se náš dům umí bránit, je to stejné, jako když jsme my zdraví. Jakmile dům onemocní, je více náchylný proti vlivům zvenčí. Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců.

doba služby: 2 hodiny

očkování – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 49-15

Ochrana soustředí se především na viry aplikované injekčně, s aktivací samoléčení. V praxi to znamená jediné - aktivuje se samoléčení hned při kontaktu. Tato ochrana je jednorázová, bez opakování.

doba služby: 2 hodiny

Podnikatelské prostory – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 49-16

Závist a další negace ulpívají nejen v prostoru samotném, tedy ve výrobních halách, kancelářích, ordinacích a podobně, ale také na pláštích budov. Tato ochrana vytváří světelný kruh nejen uvnitř podnikatelských míst, ale také zvenku. Tato ochrana vydrží zhruba 3 měsíce, záleží na vlivu zvenčí, jak je na tyto podnikatelské prostory působeno negativními energiemi.

doba služby: 2 hodiny

Negace a zlo – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 49-17

Ochrana soustředí se na rodinu, ne jen na jednotlivce. Chrání před nepřízní osudu, před zlem a negativními lidmi. Posiluje sebevědomí, posiluje touhu uchopit život do svých vlastních rukou. Obaluje člověka nedotknutelností, tedy pokud sami zlo a zlé lidi nebudete chtít pustit do svého prostoru, nedostanou se tam.

Ochrana dá se použít na přímou rodinu, tedy rodiče, děti, jejich partnery, zvířecí miláčky.

Ochrana by měla vydržet cca 3 měsíce.

doba služby: 2 hodiny

7 ochran – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 49-18

Tato ochrana v sobě snoubí ochranu před negací, negativním působením ostatních lidí, zmírnění hněvu vyslaného k vám, by ten, kdož by chtěl škodit, sám škodu utrpěl, ochrana a otevření brány úspěchu a prosperity, ochrana před závažným onemocněním, ochrana srdce, těla i duše. Tento štít by měl vydržet neporušen po dobu 6 měsíců.

doba služby: 2 hodiny

Zámotek sedmi uzlů – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 49-19

Tento zámotek je tvořen sedmi uzly, sedmi silnými energiemi, které sestávají ze sedmi ochran, proti negacím, nemocím, černé magii, na podporu a vložení štěstí do života, na podporu lásky a touhy.

doba služby: 2 hodiny

Velká ochrana – 3600 kč / 180 €

objednací kód: 49-20

Tato ochrana je speciální a skládá se ze 3 kroků.

očista těla I duše

ochrana před vpravením nebezpečných virů do těla

ochrana před negací, zlem...

proces samoregenerace (pokud je druhý a třetí proces z nějakého důvodu narušen)

Tato ochrana se nemusí opakovat, pokud není porušena, vydrží velice dlouho.

doba služby: 3 hodiny