ochrana proti covid 19


Ochrany jsem začala dělat v únoru roku 2020, za tu dobu jsem udělala nespočet ochran. První ochranu jsem pochopitelně udělala pro sebe a svou rodinu.

MŮJ VLASTNÍ VÝZKUM

V mé stáji nachází se momentálně více než 4500 aktivních klientů, tedy těch, kteří si čas od času něco objednají, někteří častěji, někteří méně často.

Vždy, když se vidíme, nebo slyšíme, mezi řečí ptám se vždy, zda jsou v pořádku, i jejich rodiny a zda již prošli tímto onemocněním a s jakým průběhem. Ano, mohla bych se podívat do karet, ale bez svolení toto nikdy nedělám, a určitě rychlejší je, pokud mi na to klienti odpovědí. Tento údaj slouží pouze pro účely mého výzkumu, jací lidé prochází tímto onemocněním.

Ve zkratce, když budu brát v úvahu i rodinné příslušníky, což čítá kolem 10000 lidí. Ano, není to mnoho, je to jen kapka v moři. Ale i tyto informace jsou pro mě důležité.

Vzdělání: tato nemoc nemá vliv na vzdělání, onemocnět mohou všichni, ať již se základní, středním nebo vysokým vzděláním.

Rodinné poměry: Ani zde nejsou výjimky, jestli žijete v manželství, sami, nebo ve skupinách, je to jedno, pokud si vás vir chce najít, tak si vás najde.

Nemocní a zdraví lidé: Hodně je předkládáno, že staří a nemocní lidé jsou náchylnější, tedy nejohroženější skupinou. Já si toto nemyslím. Ano, pokud jste nemocní, hodně nemocní, máte oslabenou imunitu a tudíž jste k jakékoliv nemoci náchylnější. To je pravda. Ale i staří lidé, kteří se setkali třeba s vnoučetem nakaženým tímto onemocněním, neonemocněli. A zase naopak, vím o některých relativně mladých a zdravých lidech, kteří onemocněli a zemřeli, aniž by byli předtím nemocní. To jen na okraj, proč si nemyslím, že by byla mezi námi nějaká skupina ohroženější více než jiná.

Kuřáci a nekuřáci: Tak tady už je to hodně zvláštní, mezi těmi 10 tisíci lidmi je 40% kuřáků a žádný z nich neonemocněl, ani bezpříznakově. To je hodně zajímavé, když vezmeme v potaz, že kouření škodí zdraví, zasahuje plíce, covid také zasahuje plíce. Tedy zatím, dnes, 24. 1. 2021 neznám ani jednoho kuřáka, který by tímto onemocněním prošel s těžším průběhem. Vlastně neznám žádného, který by onemocněl touto nákazou.

MÉ ZKUŠENOSTI S COVIDEM V SOUVISLOSTI S OCHRANOU

Vezmu-li v úvahu, kolik lidiček si nechalo udělat rodinnou ochranu (přesně 1020 lidiček, pokud počítám i ty, jež tuto ochranu dostali jako výhru v soutěži), a se všemi jsem v kontaktu, jsem s touto ochranou nadmíru spokojena. Nic není stoprocentní, jak s oblibou říkám, a i když se stane, že někdo tímto onemocní, ihned pracuji na odstranění viru z těla, aby nebyly žádné příznaky a aby bylo tělo naprosto čisté. Toto je také součástí této služby, pokud by si vir přeci jen nějakou cestičku našel.

Tedy z tohoto počtu lidí a jejich rodinných příslušníků mi onemocněl pouze jeden člověk, se kterým jsme to ihned řešili, a ihned bylo zahájeno čištění. Tedy když nepočítám 2 dny bolest hlavy, tak se to podařilo podchytit včas. Tělo to nijak nezasáhlo a ani další komplikace se neobjevili, vezmu-li v úvahu, že zpětně za 7 měsíců to mohu posoudit. Musím říci, že to byl človíček, který přišel do hodně blízkého kontaktu s nakaženou osobou včetně intimností. Jinak mám od ostatních lidiček pozitivní zprávy, tedy žádné nakažení. Tedy méně než 1% nakažlivosti, tedy mohu říci, že tato ochrana je účinná na více než 99%, což je velice dobrý výsledek.

DOPORUČENÍ PRO LIDIČKY PROTI NÁKAZE

Každému ze svých klientů doporučuji následující:

Požívat lichořeřišnici, pokud cítíte, že se necítíte dobře, a to v poměru 16 kapek jedenkrát denně. Lichořeřišnice je přírodní antibiotikum, i když se prodává pouze jako doplněk stravy. Působí na všechny kmeny virů, tedy určitě je dobré mít ji po ruce v této době.

Používat vitamín D, protože ten zvyšuje naší imunitu, a čím silnější imunita, tím menší riziko nákazy.

Používat v případě potřeby B-komplex, který je dobrý na více použití, ale také na naší imunitu a vyváženost našeho těla.

Na vyplachování úst se mi nejvíce osvědčil Listerine cool mint, který ničí také bakterie a viry.

Je pravda, že vše výše uvedené užívám čas od času sama, avšak koupené v zahraničí, ale věřím, že i u nás jsou tyto věci k dostání ve velké kvalitě (aspoň v to doufám).

Používat roušku nebo respirátor, když jdete do rizikových míst, jako jsou nemocnice (nejinfekčnější prostředí podle mě), obchody a tam, kde se shromažďuje více lidí.

Dostatečně větrat, alespoň 2x denně po dobu 5 - 10 minut.

Desinfekce. To je kapitola sama o sobě. Desinfekce určitě ano, antibakteriální mýdlo je dobré, ale nic se nemá přehánět. Tedy já si nemyslím, že je vhodné plácat na sebe kvanta desinfekce, protože tím ničíme i zdravé bakterie, které jsou nám prospěšné, a tím se ohrožujeme mnohem více. Ano, po použití WC umýt si ruce, po vystoupení z autobusu nebo vlaku vzít si preventivně na ruce desinfekci, nesahat si na obličej, pokud si myslíme, že viry můžeme mít na oděvu nebo na rukách. To všechno ano. Desinfikovat balíček, když mi ho předá zásilková služba, ano, ale zase to příliš nepřehánět. Neumím si dost dobře představit desinfikovat třeba rohlík, protože na něj mohl někdo sáhnout. Tedy nepřehánět to zase s desinfekcí až příliš.

A to je z doporučení asi vše.

Za sebe nemohu doporučit očkování (ale neberte to jako radu, nebo že vám něco vnucuji, je to jen moje přesvědčení, které vysvětlím). Každá očkovací látka má v sobě stopy viru, jinak by si naše tělo nevytvořilo dostatečné množství protilátek. Jelikož se do těla dostane určité množství tohoto viru, tak to dle mého názoru není žádná ochrana, spíše naopak. Mají se očkovat důchodci a rizikové skupiny, u kterých si osobně myslím, že i malé množství viru by jim mohlo ublížit nebo je dokonce zabít. Ne každé tělo se dokáže s tímto virem vypořádat. Já osobně se očkovat nenechám, protože nebudu zcela dobrovolně přistupovat na možnost onemocnět na tuto nákazu.

KDY NÁKAZA ODEZNÍ?

Podle slov Imela, o kterém si můžete přečíst v rubrice Andělské příběhy, je to běh na dlouhou trať. Pokud budou lidé zodpovědní a začnou tuto nákazu brát vážně, pak budeme této nákazy zbaveni v létě roku 2022.