obraz ježíše


Znamení k nám přicházejí, ať něco řešíme či nikoliv.

Plánovala jsem obyčejnou dovolenou, ale jako vždy přišlo ke mně mnoho znamení i vzkazů pro vás. Dát andílkům dovolenou, to byl troufalý nápad ode mě, ale jako vždy překvapili. Nešlo však o to, co mi sdělili andělé, ale spíše o znamení, která ke mně přicházela.

Chtěla jsem připravovat další svatý rok, který od měsíce listopadu nadchází. Tento rok je zvláštní tím, že připomíná cestu Ježíše. Trnová koruna plná slasti i utrpení, cesta kamenitá i plná lásky. To byla cesta Ježíše, a přesto by určitě neměnil. Štěstí i neštěstí patří do každého života, vše je v rovnováze. A přesně takový bude tento rok. Více štěstí, méně neštěstí, však i Ježíš, když dostal se ke svému otci, byl šťastný.

Přemýšlela jsem o tomto nadcházejícím roku, a Ježíš vstoupil do mého prostoru. Přišel za mnou v pondělí ráno a dlouho jsme spolu rozmlouvali. A pak se to stalo. Dostala jsme nádherný dar - starý obraz Ježíše v životní velikosti. Podle instrukcí Ježíše jsem ho pověsila nad svůj pracovní stůl. A to měl být teprve začátek. Bůh žehnej tomuto znamení.

Láska Ježíše bude prostupovat každým, s kým budu v kontaktu. Takovou zprávu jsem obdržela, a myslím, že to bude tento rok potřeba. Proto ho dávám i sem, aby každý člověk dobré vůle cítil lásku a pomoc Ježíše. A těm, kdož nemají čisté srdce, přináší tento obraz trny a kamenitou cestu, jakou prošel on sám.