neúspěšný rituál


Pro každý rituál, tak jako pro vše v našem životě, existuje určitý postup. Tak jako miminko se musí počít, růst v bříšku, narodit se, naučit se chodit a mluvit, tak i rituál má svůj časový harmonogram, svůj postup.

Prvním krokem k početí rituálu je vaše touha. Tedy chcete ho. Z nějakého důvodu. Z jakéhokoliv důvodu. Máte jasnou představu, čeho byste chtěli dosáhnout. Je třeba do rituálu i v jeho průběhu dát do něj pozitivní energie. Neboť slova - stejně se mi to nesplní, to nemůže vyjít, on mě přeci už nemiluje... vedou k neúspěchu nebo velkému prodloužení každého rituálu. Neboť vaše emoce jsou záporné - přesně to, čeho se bojíte, začne se projevovat na hmotné úrovni.

Druhým krokem je provedení rituálu. Samotný akt rituálu má v sobě velkou sílu, ale opět je ta síla taková, jakou do rituálu vložíme. Pokud se účastníte rituálu a "odfláknete" jeho samotný akt, pak se vám rituál nesplní. Neboť je zapotřebí do něho vložit hodně své energie. Pokud se ho neúčastníte, pak je třeba v době vykonávání rituálu nemyslet na samotné přání, by nepřišly negativní myšlenky.

Třetím krokem je vyčkat na správný okamžik. Tak jako miminko nelze počít jeden den a druhý se nemůže narodit, tak i každý rituál potřebuje svůj čas. Některé rituály se mohou splnit téměř okamžitě, na některé si můžete počkat také několik let. Záleží na tom, jakou energií je vaše přáníčko obklopeno. Čím více lidí o vašem přáníčku ví, tím více negativní energie do vašeho rituálu můžou vnést, i když se ho neúčastnili. I člověk, který vám to zjevně přeje, může zanést negaci do již probíhajícího rituálu.

Rituál je jako tajemství - čím víc lidí o něm ví, tím je větší pravděpodobnost, že se najde někdo, kdo vám nebude přát a tajemství vyzradí. Tedy čím více lidí o vašem přání ví, tím je větší pravděpodobnost, že se najde někdo, kdo vám to ve skutečnosti nebude přát.

Je to stejné i s přáníčky pronesenými bez rituálu - přejete si něco, a čím méně lidí o tom ví, tím dříve se vám to splní. Jistě jste si někdy přáli něco, co jste si nechali pro sebe - třeba jinou lepší práci. Pomysleli jste na to, že byste chtěli práci změnit, ale nikomu jste to neřekli. A najednou se naskytla vhodná příležitost k lepší práci. Mluvili-li jste však s někým, že chcete práci změnit, nepodařilo se vám to. Každé přání je zrozeno určitou silou a vyvíjeno určitou silou až k jeho naplnění. Je to stejné, jako když jste byli malí a psali si do deníčku svá přání. Nikomu jste o nich neřekli, až jste na ně sami zapomněli. A ve chvíli, kdy se vám splnili, zjistili jste, že vlastně přišlo to, co jste si přáli.