nástupci


Tento měsíc opět jsme se mohli setkat s těmi, kdož se učí výkladům z karet, a byla to setkání opravdu přínosná. Mnozí mí žáci se přes Vánoce činili, a skutečně se na učivo dobře připravili. Studovali z materiálů ještě více, než měli za úkol. Tak jsme se posunuli k další lekci, u jednoho človíčka dokonce k poslední lekci, tak příští týden už si přijde pro certifikát o absolvování a poslední zkoušku. Má opravdu dobré napojení na karty, tedy předpovídám mu mnoho spokojených klientů.

Druhým človíčkem, kterého bych ráda zmínila, je holčina velice zcestovalá, která má dobrou intuici a napojení na universum. I ona bude velice dobrá, i když možná se pustí do světa a malá Česká republika přijde o vskutku velký kartářský talent. Ale uvidíme, kam jí nakonec osud zanese. Tu zase na druhou stranu velice baví cestování po domech, hledání souvislostí. Tu učím mnohem více, než ostatní, protože má opravdu tento dar v sobě.

Ostatní nástupce řadím mezi nadprůměr, tedy jsou schopni hledat problémy, souvislosti, často se na vše ptají, dělají si své výklady a radí se, zda to vidí správně. No, dělají mi hodně radosti a věřím, že jednoho dne budou dělat radost mnoha lidem.