můj život spojen s Vámi


Vše začalo asi ve chvíli, kdy jsem byla malá holčička, a ještě neuměla číst a psát, ale povídala si s andílky. V té době jsem se poprvé setkala s kartami u své babičky, a také dostala své první karty od cikánské kartářky, která k mé babičce chodila na konzultace. Vlastně tomu říkali společné, příjemné setkání. Byly to ručně malované karty, a byla v nich velká síla.

Začala jsem s výklady hodně brzy, vždy mě to bavilo, vnímat karty, ale i energie lidí. Každý člověk má svou vlastní energii, svou vlastní auru, která více či méně září. A v kartách se prolíná právě energie toho, který nechá si vyložit. Pokud ho obklopují negativní energie, pak i karty jsou takové. Ne výklad, ten nutně nemusí být negativní, ale prostě jen karty. Získají temnou, černou sílu, a neodhalí to, co člověka trápí nejvíce. A také toho mnoho neukážou. Naproti tomu u lidí s pozitivní energií, čistou, nestačí na výklad někdy ani vyhrazená jedna hodina, protože karty prostě mluví a mluví a mluví.

V kartách dá se vyčíst minulost, přítomnost, ale i budoucnost, však budoucnost si tvoříme my sami, musíme také pro ni něco udělat. Pokud pro ni nic neuděláme, pak budoucnost jde jinou cestou, takovou, kterou karty předem nevidí. Možná to zní složitě, ale ve skutečnosti je to jednoduché. Jak se zachováme v určitém okamžiku, tím směrem se nám budoucnost projeví. V přítomnosti lze studovat cesty, tedy něco se už děje, a díváme se tedy na zakončení určitých záležitostí, pokud dějí se v přítomnosti nebo v hodně blízké budoucnosti.

Píšu pro vás knihy od roku 2012, převážně učebnice výkladů karet, čímž jsem začala, pokračovala rozsáhlým snářem, do kterého zde často nahlížíte, pak přišla kniha o snech, pokud si vložíte určitou tarotovou kartu pod polštář, až jsem přešla k andílkům.

Věnuji se vám již mnoho let, a mám pochopitelně občas i zápornou zpětnou vazbu. Těch kladných je zatím stále podstatně více, což mě těší, neboť jsem s vámi velice ráda. Netvrdím, že jsem dokonalá, nebo stoprocentní, ale snažím se uspokojit vás co nejvíce. Svěřujete se mi s různými svými problémy, a já vám moc děkuji za důvěru, kterou se snažím nezklamat.