můj team, kterému velím


Na své cestě podnikání sbírám také další lidičky zaměřené na esoteriku a vše s ní spojené.

Hlavní spolupracující osůbkou je Michal, pěstitel kaktusů. Stále se snaží shánět nová a nová semínka, ze kterých po pár letech jsou vždy krásné a zdravé kaktusy, které vám také představíme. Nyní se jeho zásoby ztenčili, ale přesto má kaktusů ještě více než 10 000, a miminek - ani raději nepočítat. Kaktusy pěstuje ve velkých sklenících. Tuto lásku ke kaktusům zdědil po svém tatínkovi, který již bohužel není mezi námi. Kaktusům se věnuje s láskou. Dostáváte tedy pouze silné a zdravé kaktusy. Nabídku si můžete prohlédnout od září zde na stránkách. Právě pracuje na katalogu kaktusů, abyste si měli stále z čeho vybírat.

Další spolupracující osůbkou je Maruška, která se stará o eshop, především o zbožíčko, které nabízíme. Ono zabalit každý kus, dát mašličku, vložit na odbavení, zkontrolovat, zda je vše v pořádku, to zabere také nějaký čas. Nutno podotknout, že toto dělá ve svém volném čase (kterého má naštěstí mnoho) zcela zdarma. Naplňuje jí to, baví, a je ráda, když se naše zbožíčko z e-shopu líbí.

V našem teamu jsou i další lidé, tzv. externí spolupracující osůbky. Jsou to lidičky, kteří něco tvoří a chtějí si přivydělat nějakou tu korunku. Nemohou nebo nechtějí si zřídit svůj vlastní e-shop, třeba i z důvodu malého množství zboží (tedy by se jim to finančně nevyplatilo). Nebo prostě vědí, že na tyto stránky chodí více než 2000 lidiček denně, a tudíž je větší předpoklad toho, že jejich práci uvidí více lidí a třeba někoho osloví. Prozatím jsou tyto věcičky zařazeny podle kategorií, od září však i toto najdete v rubrice SECOND MADE (do této rubriky jsou tedy zařazeny pouze věcičky, které vyrobil někdo jiný, ať již jde prodej přes nás, nebo vám zbožíčko pošlou oni sami a obdrží od nás posléze jimi zvolenou částku za jejich výrobky. Velice si vybíráme, kdo s námi spolupracuje, musí to být duchovně zaměřený človíček s pozitivní energií. Pokud si myslíte, že tací jste a máte co nabídnout, pošleme vám nabídku spolupráce.