Michael 4


Evelínka přemýšlela, jak by mohla zlepšit svou finanční situaci. Nechtěla se odchýlit od své duchovní cesty, proto hledala něco, co by s duchovnem souviselo. Potřebovala sice více peněz, ale také jí záleželo na blahu ostatních.

Ať přemýšlela, jak chtěla, na nic nemohla přijít. Před očima se jí promítl celý život, myslela na své klienty, s čím se na ní obraceli. Přemýšlela, co lidi nejvíce trápí.

Nechtěla se tentokrát obracet na svého archanděla, ale cítila, že sama na to nepřijde. Posadila se tedy na zem, nohy dala křížem, ruce položila na kolena a dlaně obrátila vzhůru.

Zavřela oči a zašeptala: "Archanděli Michaeli, volám tě, pokorně tě žádám o tvou pomoc."

V tom se rozlilo po pokoji světlomodré světlo, pocítila teplo okolo sebe a otevřela oči. Samým úžasem nemohla ani promluvit. Bylo to poprvé, kdy si Michael k ní sedl, těsně vedle ní. Vzal její ruku do svých dlaní a řekl: "Evelínko, čeho si žádáš tentokrát?"

Evelínka mu pohlédla do očí: "Potřebuji nějaké peníze, o ty tě ale nežádám. Chtěla bych vědět, jakým způsobem bych měla ještě pomáhat lidem."

"Jsi velmi upřímná. Mnoho lidí by si takto o peníze neřeklo, tajili by to, a šlo by jim jen o ty peníze." řekl Michael.

"Nemám před tebou žádné tajnosti, vidíš mi do srdce. Proč bych nenazývala věci tak, jak jsou? Jen bych si tím uškodila sobě, a já vím, že mi splníš i toto přání."

"Rád ti tvé přání splním. O finance se neboj, nenechám tě trápit se. Je spousta věcí, které můžeš pro lidi udělat. Rituály sice lidem pomáhají, ale ne vždy se plní. Je to proto, že si někteří lidé nezaslouží naplnění svého přání, jelikož jejich srdce není čisté. Přemýšlela jsi někdy o tom léčit lidi skrze vyšší Já?" zeptal se Michael.

"Nevím, co máš na mysli. Takové léčení neznám," řekla s pokorou v hlase.

"Je to velmi prosté, jde o spojení s námi, s anděly, vyslovení léčivých manter, kresba anděla strážného, vhodné mandaly pro určitého člověka, pročištění a harmonizace čaker, které nyní děláš samostatně, a předávání andělské energie. Zdá se ti nyní na tom něco těžkého?" otázal se.

"Ne, jde vlastně o to otevřít lidem srdce a zbavit je jejich negativních energií, je to tak?"

"Ano. Přesně tak. Nyní již víš, co dělat, tak pomáhej ostatním, a budeš spokojená i ty."