magie

jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní


Černá mše – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 13-1

Použil na mě někdo (nebo použije) černou magii? Jaký k tomu bude mít důvod? Co ho za to postihne, jakým způsobem za to zaplatí? Použil to sám, nebo si na to někoho najal? Co to provedlo s mou duší? Jakým způsobem se mám bránit nebo chránit?

doba výkladu: 36 minut

Magické setkání – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 13-2

Byl jsem také předurčen k magii, mám k ní nějaké vlohy? Na jaký stupeň magie mohu ve svém životě pohlížet? Mohu se magii v budoucnu profesně věnovat? Jaký druh čaroděje nebo čarodějky je pro mě dobrou volbou? Co vše se mohu naučit a využívat ve svém běžném životě? Mám se na někoho obrátit, nebo to zvládnu sám?

doba výkladu: 36 minut

Magické schopnosti – 390 kč / 19,50 €

objednací kód: 13-3

Jaká je moje osobnost a jak ji mohu využít pro magické schopnosti? Jaké jsou moje magické schopnosti? Jak je mohu probudit? Jak je mohu využít? Jaké budou mé výsledky, pokud své schopnosti použiji?

doba výkladu: 30 minut

magie v nás – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 13-4

Mohu magii praktikovat? Jakou magii bych měl zvolit? Jak se změní můj život, pokud ji budu používat? Na co si mám dát pozor? Kdy mohu magii použít? Jaké mám v sobě skryté schopnosti? Narodil jsem se jako mág, aneb jak moc blízko k magii mám?

doba výkladu: 42 minut

nakaženi smrtí – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 13-5

Proč mám zdravotní problémy, proklel mě někdo? Proč se ještě nenašla vhodná léčba? Co s tím mohu udělat já sám? Mohu se na někoho obrátit, případně na koho? Dostanu se z toho, nebo se s tím mám smířit? Jak toto dopadne? Mohu se nějakým způsobem bránit dalšímu útoku, pokud to magický útok byl?

doba výkladu: 42 minut

očarování partnera – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 13-6

Je můj přítel očarován? Pokud ano: Kdo ho očaroval? Za jakým účelem byl očarován? Jakým kouzlem byl očarován? Lze toto očarování zrušit? Vrátí se ke mně (neopustí mě)? Pokud ne: Proč mě tak náhle opustil? Bylo to opravdu náhle, nebo jsem si nevšiml žádné změny? Jaký měl k tomu důvod, co ho k tomu ještě vedlo? Vrátí se ke mně (neopustí mě)?

Doba: 36 min

posedlost – 390 kč / 19,50 €

objednací kód: 13-7

Posedl mě nějaký démon, případně který? Proč se chovám tak, jak bych se nikdy nechoval? Ubližuji svým chováním ostatním lidem? Co bych mohl udělat, abych se změnil? Mám dostatek sil na sobě pracovat?

doba výkladu: 30 minut

princ/ezna temnot – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 13-8

Potkal jsem lásku (žiji s partnerem)/partnerkou, není náhodou princ/ezna temnot? Proč se chová temným způsobem? Jak tomuto člověku mohu pomoci oprostit se od nevhodného chování? Je pro mě tento člověk nebezpečný, a pokud ano, jakým způsobem? Proč mě tento člověk vysává? Jak se mám zachovat?

doba výkladu: 36 minut

prokletí rodu – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 13-9

Jaký je důvod rodové kletby? Co tomu předcházelo? Jak se tato kletba projevovala? Jakým způsobem zasahuje do mého současného života? Po jaké linii je prokletí nejsilnější? Jakým způsobem se dá vyrušit?

doba výkladu: 36 minut

příznak prokletí – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 13-10

Proklel mě někdo? Z jakého důvodu? Kterým druhem prokletí? Dá se s tím něco dělat? Mohu použít bumerangový efekt? Jak se zbavit mám prokletí?

doba výkladu: 36 minut

Síla živlu468 kč / 23,40

objednací kód: 13-11

Jaký je můj dominantní živel? Jak s ním mohu pracovat? Co s ním můžu dokázat? Jaký je můj vedlejší živel? Jakým způsobem můžu tyto živly spojit dohromady? Co mi přinese, pokud se se svými živly spojím?

doba výkladu: 36 minut