magický čtyřlístek


Čtyřlístek každý z nás moc dobře zná. Má čtyři lístky, symbolizující lásku, štěstí, prosperitu a ochranu. Jeho strážcem je anděl Marcolius.

Proč někomu nosí štěstí a jinému nikoliv, i kdyby jich nasbíral mraky? Podíváme se na to blíže.

Největší moc má čtyřlístek darovaný ze srdce a lásky. Ten, kdo nám ho daruje, musí si z celého srdce přát naše štěstí. Také tento dar by měl být přijímán s radostí, aby byla jeho síla co největší.

Pokud čtyřlístek najdete sami, i ten vám může přinést štěstí, avšak neměli byste ho hledat, měl by vám padnout do oka zcela náhodou. Pokud hledáte, jistě naleznete, ale takový čtyřlístek nemá v sobě žádnou moc.

Pokud dáte si ho pod polštář, pak přijde vám sen o vaší budoucnosti, je dobré tedy před spaním požádat, o čem chcete vědět více.

Pokud dáte si ho do peněženky, přináší penízky. Musíme pro to ale také něco udělat, proto nejde jen o to vložit ho tam, ale také se snažit, ať již hledáním lepší práce nebo snahou v podnikání.

Pokud si ho vylisujete a dáte na fotografii milované osoby, může vám splnit sen lásky.

Pokud vložíte ho na okno, bude chránit váš dům, pokud vložíte ho do váčku a budete nosit u sebe, pak bude ochraňovat vás, kamkoliv půjdete.

Nečekejte zázraky hned druhý den, buďte trpěliví a jděte svému štěstí naproti.

Přeji vám lásku, štěstí, prosperitu i ochranu před vším zlým.