magické čtverce


Tyto čtverce studuji už něco přes čtvrt století, a je zajímavé, kolik toho o člověku dokážou vyjádřit. Někteří lidé však magický čtverec nemají. Neznamená to, že by na tom byli hůře, než ostatní, spíše jejich pozemská cesta je taková nijaká, jako by jen proplouvali současným životem. To ale není zajímavé, zajímavé jsou právě magické čtverce a lidé, kteří je u sebe mají. Magický čtverec se určuje z celého jména, tedy křestního jména, příjmení (pokud je druhé jméno, tak i z tohoto). Záleží na tom, jak jste úředně vedeni v době svého narození. Toto jméno pak určuje váš magický čtverec. Při změně svého jména nic nezískáváte, neboť ve chvíli narození, kdy přijdete na svět, a jaké jméno dostanete, nebo jména, na tom je vše postaveno. Při změně jména podle mých studií se nestalo vůbec nic a životní cesta pokračovala dále podle prvního nastavení, tedy podle jména v době narození. A jaké magické čtverce to jsou? Na to se nyní podíváme.

Nejprve tedy tabulku, abyste se sami mohli podívat, zda nějaký magický čtverec je vaší součástí, případně jaký.

Převedeme si celé jméno i s příjmení:

1: A J S

2: B K T

3: C L U

4: D M V

5: E N W

6: F O X

7: G P Y

8: H Q Z

9: I R

Podíváme se nyní na čtverce a hlavně čísla, která Vám vyšla (najděte si pouze ta, která Vám vyšla, třeba i několikrát - musíte mít z výpočtu všechna uvedená čísla):

Andělská křídla

(máte čísla: 1, 3, 5, 6, 7 a 8 - naopak Vám chybí čísla: 2, 4 a 9)

Tento člověk má ve svém životě lehkost, ale také křehkost. Zranění na duši si pamatuje velice dlouho. Dokáže se vznést do oblak a snít. Bohužel občas jen svůj život prosní, aniž by své činy uskutečnil. Má touhu ochraňovat druhé za každou cenu. Je to velice dobrý rodič a partner. Měl by si dávat pozor na přátele, neboť velice rychle člověku uvěří a pak bývá často zklamán. Jakmile mu někdo jeho křídla poláme, projeví nezájem o cokoliv a uzavírá se právě do svých snů.

Boží trojúhelník

(máte čísla: 1, 2, 3, 5, 6 a 9 - naopak Vám chybí čísla: 4, 7 a 8)

Tento člověk je ctnost sama. Nesnese bezpráví, ať již na sobě, nebo na ostatních. Má v sobě ctnosti svaté trojice, a na to často doplácí. Ne vždy se jedná o zbožného člověka, ale víra v jeho životě se přeci jen objevuje, neboť velice věří sám v sebe. Mohlo by se zdát, že je velmi excentrický, ale spíše je nedůtklivý a přátele si hledá velice obtížně. Mnoho z těchto lidí stává se poustevníky, samotáři. Dostat se do jejich blízkosti je velice složité, na druhou stranu, pokud se vám to povede, snese vám tento člověk modré z nebe.

brána nebes

(máte čísla: 1, 2, 3, 6, 7, 8 a 9 - naopak Vám chybí čísla: 4 a 5)

Tento člověk má vyšlapanou cestičku do Nebe, jen po ní musí vykročit. Hmotné majetky ho nezajímají, záleží mu však na tom, co prožije, jak to prožije a s kým to prožije. Zážitky a spokojenost jsou na prvním místě, dokáže žít kdekoliv, pokud má vedle sebe lásku. Penězi ani majetkem na něj velký dojem neuděláte, a ani je od něj nečekejte. Zdálo by se, že mu na majetku vůbec nezáleží, avšak proto, že ví, že hmotné majetky si nikam po své smrti neodnese. Bere je jako přítěž. Zato čistá láska má pro něj tu správnou hodnotu.

brána pekel

(máte čísla: 1, 2, 3, 4, 7, 8 a 9 - naopak Vám chybí čísla: 4 a 6)

Tento člověk je pravým opakem člověka s magickým čtvercem brány nebes. Záleží mu jen na majetku, hodnotí lidi podle toho, co mají. Úspěšných lidí se drží a čeká výhody. Peníze a mít vše, to je jeho motto. Jakmile tohoto nedosáhne, je nespokojený, vzteklý. Udělá pro peníze cokoliv, aby je získal. Dláždí si cestu do pekel, aniž by si to uvědomoval. Takový člověk měl by více dbát na jiné hodnoty, jako je třeba láska a pomoc bližním, bez vlastního očekávání. Jen tak zmírní svůj osud i celý svůj život.

čtverec obliby

(máte čísla: 1, 2, 4 a 5 - naopak Vám chybí čísla: 3, 6, 7, 8 a 9)

Tento člověk je velice oblíbený mezi ostatními lidmi, má velké charisma, umí být velice hodný, na dnešní dobu někdy až příliš. Je dobrým společníkem, dobrým partnerem, ale také dobrým rodičem. Svou oblíbenost si velice užívá, a nesnese, pokud si o něm někdo myslí něco špatného. S tím se velice špatně vyrovnává. Nevýhodou tohoto člověka je, že chce, aby mu lidé byli vděčni, a dává to občas velice hlasitě najevo.

dokola kolem

(máte čísla: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8 a 9 - naopak Vám chybí číslo: 5)

Tento člověk motá se v kruhu, ze kterého hledá cestu ven. Musí vynaložit velké úsilí, aby se mu to povedlo. Často upadá do depresí a do závislostí. Život pro tohoto člověka není vůbec jednoduchý, spíše musí vynaložit mnohem větší úsilí, než ostatní lidé, aby dosáhl na to, co si přeje. Nebývá příliš šťastný, ví, co chce, ale neví, jak toho dosáhnout.

ďábelská křídla

(máte čísla: 1, 3, 4, 5, 8 a 9 - naopak Vám chybí čísla: 2, 6 a 7)

Tento vzorec vypovídá o člověku, který si nenechá nic líbit a jde si za svými sny, ať již jakoukoliv cestou. Nesnese slovo NE, je zvyklý brát, ale nic sám nedává. Je pod ochranou ďábelských mocností, kteří mu dopřávají všeho, co si usmyslí. Není to ve své podstatě zlý člověk, ale vidí pouze sám sebe a svůj prospěch, tím se stává pro mnoho lidí nepohodlným a nepřijatelným. Je zajímavé, že nabaluje na sebe další lidi, kteří si od něj nechávají poroučet, ale jen do určité doby.

háčko

(máte čísla: 1, 3, 4, 5, 6, 7 a 9 - naopak Vám chybí čísla: 2 a 8)

Tento člověk to má v hlavě srovnané. Ví, co by chtěl, umí svá přání přesně formulovat a také se mu plní. Má také dostatek zdravého rozumu, a umí posoudit, která přání jsou reálná a která nereálná. Nemyslí pouze na sebe, spíše myšlenky na ostatní a na jejich spokojenost ho provázejí celým životem.

mužský kříž

(máte čísla: 1, 3, 5, 7 a 9 - naopak Vám chybí čísla: 2, 4, 6 a 8)

Pro muže velice dobrý magický čtverec, pro ženy však již tolik ne. Tento čtverec dává člověku pouze mužskou energii, bojovnost, touhu vítězit. Tento člověk snadno dosahuje úspěchu. I úspěšné ženy mohou být šťastné, ale člověk s tímto čtvercem nedává lásku mužům, tedy v ženách se pak projevují sklony lásky ke stejnému pohlaví. Tento čtverec je však mnohem lepší, než magický čtverec ženského kříže, alespoň co se mužů týče.

nahoře a dole

(máte čísla: 1, 2, 4, 5, 8 a 9 - naopak Vám chybí čísla: 3, 5 a 7)

Tito lidé mají velice zajímavý a barevný život. Nemohou říci, že se mají dobře, ale také nemohou říci, že se mají špatně. Jednou se jim velice dobře daří, pak však přijde období, kdy se jim nedaří vůbec. A takto je to po celý jejich život, kdy by měli myslet na zadní kolečka ve chvíli, kdy se jim daří, aby v době, kdy tomu tak nebude, nestrádali. Jsou vlastně jako mořská vlna. Tito lidé však mívají v životě mnoho štěstí, stačí jen zachovat si pokoru v srdci, a myslet také na horší časy.

nepropojené guny

(máte čísla: 1, 2, 3, 7, 8 a 9 - naopak Vám chybí čísla: 4, 5 a 6)

Je zde krásně vidět, jak chybí guna Tamas, což znamená, že v životě tohoto člověka rozhodně nenaleznete strnulost, spíše je to člověk aktivní, vášnivý, má rád pořádek v životě, má velký rozhled a vyžaduje, někdy až přehnaně čistotu a pořádek. Pohyb patří do jeho života, i když má v sobě zdravou dávku neklidu, díky které postupuje dále, až se nakonec stává velice úspěšným. Cokoliv dělá, dělá s citem.

ničení sama sebe

(máte čísla: 1, 4 a 7 - naopak Vám chybí čísla: 2, 3, 5, 6, 8 a 9)

U tohoto člověka může docházet k sebepoškozování, ale většinou je to člověk, kterému na sobě příliš nezáleží. Tito lidé jsou velice náchylní na závislosti velice velkého kalibru, a nedokážou si připustit, že tyto závislosti jim vlastně ukracují jejich život. Pokud to zvládnou, pak je tu pro ně ještě jedna překážka. Dokážou se obětovat pro druhé, tedy extrém střídá extrém. V jejich životě není nic vyvážené, ani nic barevné, je to prostě jednobarevné. Neumí se radovat ze života, neumí přijímat zodpovědnost ani následky.

odsouzenec k smrti

(máte čísla: 1, 3, 4, 6, 7 a 9 - naopak Vám chybí čísla: 2, 5 a 8)

Tak tento člověk musí se hodně ve svém životě snažit. Bohužel, cokoliv udělá, to většinou pokazí. Ne proto, že by to tak chtěl, ale prostě nešikovnost byla mu dána do vínku. Má velice blízko smrti, rád riskuje svůj život, rád zažívá adrenalin a rád překračuje hranice možnosti a nemožnosti. Měl by se naučit vážit si svého vlastního života a vzít v úvahu, že jednou to prostě vyjít nemusí, a pak bude pozdě na nápravu.

pokročilá duše

(máte čísla: 1, 2, 3, 5, 7, 8 a 9 - naopak Vám chybí čísla: 4 a 6)

Tito lidé mají velice starou duši. Na cokoliv sáhnou, to se jim podaří. Cokoliv si vezmou do hlavy, to dokončí. Nesou si zkušenosti ze všech životů, a i nová věc je pro ně velice známá. Jen učení jim dělá trošku potíže, nevidí v tom smysl života. Raději něco budují, a všechno si chtějí vyzkoušet na vlastní kůži. Pokud dáte jim návod, pak nečtou v něm, ale zkouší hned praxi. Není nic, co by nezvládli. Pro pracovní život jsou to velice vyhledávaní zaměstnanci, stejně jako pro osobní život.

posel andělů

(máte čísla: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 a 9 - naopak Vám chybí číslo: 7)

Tento člověk je svatý člověk. Nemohu napsat svatý muž, neboť mnoho žen nese tento magický čtverec. Jsou pod ochranou samotného Boha, slouží mu, přinášejí také své oběti. Většina z těchto lidí narodila se s nějakým postižením, za to na oplátku jim byl dán dar vidět a slyšet anděly, duchy, i jiné bytosti. Tito lidé se musí naučit myslet také sami na sebe, na svou rodinu, na své přátele. Ne, že by na ně nemysleli, ale mají jednu chybu, a to tu, že pomoc pro ostatní je u nich na prvním místě. Nezbývá jim příliš času na sebe, a proto hledají si velice tolerantního partnera, který je miluje hluboce, jen tak dokáže vedle takového člověka žít a být spokojen. Ze všech magických čtverců je ale tento čtverec nejlepší, neboť tito lidé dostávají vše, na co si vzpomenou, pokud to skutečně potřebují. Mají tedy velkou ochranu a temné síly na ně nemají žádný vliv.

posel démonů

(máte čísla: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 a 8 - naopak Vám chybí číslo: 9)

Tak zde se setkáváme se lstivým a nevypočitatelným člověkem. Má za úkol ničit a rozsévat zlo, a za to je odměňován různými dary, především hmotného charakteru. Takový člověk měl by se naučit konat dobro. Takovýto člověk myslí jen na svůj vlastní prospěch, a vše mu prochází. Není možné ho v pozemském světě potrestat, neboť pak nevědomky útočí a ničí vše kolem sebe. S takovým člověkem je těžké vyjít. Má prostě z pekla štěstí.

silná osobnost

(máte čísla: 1, 2, 3, 4, 5 a 6 - naopak Vám chybí čísla: 7, 8 a 9)

Tento člověk je velice schopný a silný. Dokáže nemožné, často jde hlavou proti zdi, ale žádná taková zeď mu neodolá. Jsou to velice úspěšní jedinci, kteří mají v sobě dobro i zlo. Nebojí se použít jedno nebo druhé. Dostává se na nejvyšší posty, kde setrvává. Je schopen pracovat nepřetržitě, aby si udržel místo, které získal. Nevhodný však je pro partnerství, neboť rád organizuje lidem životy, chce, aby vše bylo podle něho, a to pak partner spíše trpí, pokud si však nenajde "subíka", tedy silně submisivního člověka, který je za takové zacházení naopak rád.

spojené nádoby

(máte čísla: 1, 2, 3, 4, 6, 7 a 9 - naopak Vám chybí čísla: 5 a 8)

Tento člověk přijímá vše, co k němu přichází. Umí se pohybovat ve všech vrstvách společnosti, umí přijímat, ale i rozdávat energii. Vlastně čerpá z lidí negativní energii a předává jim pozitivní. Musí se jen naučit odevzdávat sebranou negativní energii, jinak ho to pohltí a nemůže předávat pozitivní energii. Každý z těchto lidí dostal dar čištění ostatních lidí od negativní energie. Každý si volí jiný druh odevzdávání sesbírané energie.

svatá cesta

(máte čísla: 1, 4, 5, 6 a 9 - naopak Vám chybí čísla: 2, 3, 8 a 9)

Tak tento člověk to má jasné, je to oběť pro druhé, je to cesta pomoci. Má nad sebou Nebeskou ochranu, pomáhá lidem, nebo se o to alespoň snaží. Většina z těchto lidí umí vnímat anděly, někteří je i vidí nebo slyší. Jsou to lidé velice ambiciózní, věří svým schopnostem a používají je pouze k dobru.

upíří trojúhelník

(máte čísla: 3, 4, 5 a 7 - naopak Vám chybí čísla: 1, 2, 6, 8 a 9)

Tak tento člověk je velice zvláštní z pohledu pozorovatele. Je to vlastně takový novodobý upír, ale nebojte, krev vám sát nebude. I když na druhou stranu ho občas budete mít plné zuby. To, co umí tento člověk, je vysávat z vás životní energii. Vedle takového člověka se cítíte velice unavení, jakoby bez života. Bod, ze kterého tuto energii odčerpává, nachází se asi v polovině zad, proto není dobré točit se k tomuto člověku zády. Někteří lidé si však myslí, že takového člověka potřebují k životu, a neumí se od něj odpoutat, stanou se na něm závislí.

všechno nebo nic

(máte všechna čísla od 1 do 9, nechybí Vám žádné číslo)

Tento člověk je velice netrpělivý, chce všechno, nebo nic ihned, na nějaké čekání nemá čas. Buď dostane hned, co chce, nebo ho předmět jeho zájmu brzy přestane bavit. Není to lovec typu tygra, který čeká na svou kořist dlouho, než se přinutí k akci. Pokud ho jednou odmítnete, více se již nesnaží. To platí také v práci. Má na to stát se velice postaveným člověkem, pokud to ale trvá dlouho a on vidí, že to nikam nevede, pak z takového zaměstnání odchází. Potřebuje se stále zdokonalovat, postupovat, ale nemá v sobě ani kousek trpělivosti. Je zajímavé, že většinou dostane, co chce, neboť umí být velice přesvědčivý.

ženský kříž

(máte čísla: 2, 4, 5, 6 a 8 - naopak Vám chybí čísla: 1, 3, 7 a 9)

Pro ženy velice příznivý magický čtverec, protože je v něm ukryta ženská energie. Tyto ženy jsou jemné, krásné, elegantní, milují svou rodinu i život, dávají ostatním pocit bezpečí. Pro muže již tak dobrý není, neboť jsou příliš zženštilí a chybí jim ráznost a bojovnost. Spíše se pak podřizují a projevují se velkou žárlivostí. Tito muži málokdy dosáhnou vyšších pozic v zaměstnání, a pokud, tak jen na chvíli, než se projeví jejich dobrota, která na těchto pozicích příliš místa nemá.