lidé obklopeni štěstím


Nedělňátka

Jsou pod přímým vlivem Slunce, které prosvětluje jejich duši. Tito lidé mívají štěstí, pokud jdou si za svými sny. Kamkoliv přijdou, přichází s nimi zářivá energie, prosvítí jakýkoliv prostor. Umí se bavit, smát, nic je jen tak nerozhází. Naplňují svou duši pozitivní energií a daří se jim ve všech oblastech života. Jsou to prostě děti štěstěny.

Vhodný kámen pro nedělňátka: sluneční kámen, citrín.

Pondělňátka

Pro tyto lidičky je důležitá rodina, jsou pro její štěstí ochotni udělat cokoliv. Pokud se zamilují, jsou věrní, nemají potřebu svou lásku a rodinu ohrozit. Pokud jsou však v partnerství nespokojeni, odchází a hledají dál. Mívají spoustu nápadů, které se jim daří uskutečnit. Někdy se však zaseknou ve svých snech, a nevidí možnost jejich uskutečnění. Avšak mají také věštecké sny, které pečlivě zkoumají. Tím se dokážou vyvarovat nebezpečí či nepříjemnostem.

Vhodný kámen pro pondělňátka: měsíční kámen, křišťál.

Úterňátka

Tito lidé jsou velice bojovní a nikomu nic jen tak nedarují. Mají v sobě sílu ohně, ale i ničení. Dobře se uplatní v podnikání nebo na vyšších postech, dokážou vydělat penízky, ale také je dokážou utratit. V lásce jsou bojovní, sbírají mnoho trofejí, neumí se partnerovi příliš přizpůsobit. Pokud zkrotí svou ohnivou sílu, jsou nesmírně vášniví. Hledají k sobě protějšek spíše submisivní, neboť jsou velice dominantní.

Vhodný kámen pro úterňátka: rudý granát, ohnivý achát.

Středečňátka

Jsou to velice komunikativní lidé, kteří se nebojí říct svůj vlastní názor. Komunikace je pro ně velice důležitá. Uplatní se v oborech spojených s řečnictvím a komunikativností. V lásce hledají obdobného partnera, jejich myšlenky jdou pomaleji než slova, tedy rychleji mluví, než myslí.

Vhodný kámen pro středečňátka: ametyst, karneol

Čtvrtečňátka

Milují sebe, Boha i anděly a snaží se jim naslouchat. Mají velice vysoké sebevědomí, pokud se jim daří, pokud se jim nedaří, pak jsou velice citliví. Rádi pomáhají ostatním. V životě jim většinou vše vychází, neboť jejich víra je velká. V partnerství bývají velice šťastní, protože v každém vidí dobrotu a lásku. Jsou připraveni bít se za svou víru, která je u nich na prvním místě. Věří v sebe a v to, co dělají. Dokážou cokoliv, co si usmyslí.

Vhodný kámen pro čtvrtečňátka: sodalit, mechový achát.

Pátečňátka

Láska prostupuje jejich životy, lásku řadí na první místo. Někdy jsou za láskou tvrdohlavě, a to způsobuje, že ji dlouho nemohou nalézt. Upínají se na partnera, kterému chtějí vyplnit všechna přání. Zapomínají při tom na sebe. I v pracovní oblasti snaží se, aby ostatní byli spokojeni. Jejich úkolem je přijmout sebe, jací jsou a nepodceňovat se, nebát se vyslovit svůj vlastní názor. Pak najdou lásku a jsou šťastni.

Vhodný kámen pro pátečňátka: avanturín, růženín.

Sobotňátka

Snaží se rozvíjet, stále se něčemu novému učit. Ze všech lidí mají asi největší překážky v životě, musí si vše vydobýt a zasloužit. Překážky je vedou vpřed být lepšími lidmi. Překážky objevují se ve všech oblastech života, ale jakmile pochopí svou životní pouť, vydají se správným směrem, překážky mizí. Každá překážka tedy upozorňuje je na chyby, kterých se dopouštějí. Pokud tedy naleznou sami sebe, jsou šťastní a spokojení.

Vhodný kámen pro sobotňátka: onyx, turmalín.