láska a vztahy

jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní


abeceda vztahu – 1950 kč / 97,50 €

objednací kód: 12-1

Čím prochází náš vztah nyní? Jak napomoci štěstí ve vztahu? Jakou cestou se náš vztah nyní ubírá? Jaké zázemí má náš vztah? Jak předcházet onemocnění vztahu, nedorozuměním? Jaké strachy jsou ukryty v našem vztahu? Zasahuje někdo do našeho vztahu, vnáší zlo do našeho vztahu? Jaký základ má náš vztah? Jakým nebezpečím projde náš vztah? Jak předcházet hádkám? Jak zvládnout menší problémy? Co nového nás čeká ve vztahu? Je mezi námi pravda, nebo je náš vztah protkán lží? Existuje v našem vztahu důvěra z obou stran? Jaká tajemství zůstala neodkryta, jaká tajemství halí jednoho z nás nebo oba? Čekají náš vztah velké změny, případně jaké? Jací přátelé nás obklopují? Co by pomohlo nejvíce našemu vztahu? Jaké překážky budeme muset ve vztahu překonat? Co získáme a o co přijdeme, pokud vztah posílíme a upevníme? Jaká láska obklopuje náš vztah, případně jak přivést lásku do našeho vztahu? Na jakých základech je náš vztah postaven? Jak se k našemu vztahu vnitřně staví partner, co by si přál? Jak se k našemu vztahu vnitřně stavím já, co bych si přál? Jaké má náš vztah šance?

Doba: 150 min

analýza vztahu – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 12-2

Jakou přináším osobnost do vztahu? Jakou přináší partner osobnost do vztahu? Jaký máme vztah? Proč jsme spolu? Jak se na náš vztah dívají ostatní? Co by se dalo na vztahu zlepšit? Jak bude náš vztah pokračovat?

Doba: 42 min

andělská láska – 780 kč / 39 €

objednací kód: 12-3

Jaká láska je pro mě připravena? Už je na cestě za mnou? Mohu této lásce jít naproti? Pokud ano, jak? Jsem na tuto lásku připraven? Pokud ne, jak na sobě můžu zapracovat? Potkám na cestě za láskou jinou lásku? Chci již prožívat pravou lásku? Na jakých svých vlastnostech mám pracovat, aby přišla láska do mého života? Ví tato láska (tento člověk) už nyní o mně, setkali jsme se již? Mohu být s tímto člověkem již nyní? Pokud ne, co pro to mohu udělat? Chtěli by mi karty v této záležitosti něco vzkázat?

Doba: 1 hodina

Averze partnera – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 12-4

Z jakého důvodu mě expartner nesnáší? Proč popuzuje děti proti mně? Čeho tím chce dosáhnout? Proč se neustále zaobírá tím špatným, co bylo? Mohu děti proti manipulaci nějak ochránit? Zklidní se někdy expartner? Jaký dopad averze od mého partnera bude mít na naše děti?

Doba: 42 min

bílý jednorožec– 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 12-5

Potkám toho pravého? V jakém znamení se narodil? Jak pohlíží na lásku a vztah? Je připraven na lásku? Jaké má srdce? Byli jsme si souzeni?

Doba: 36 min

bouřka vztahu– 780 kč / 39 €

objednací kód: 12-6

Co způsobí následující bouřku vztahu? Ustojí to náš vztah? Jaké vážné následky tato bouřka bude mít? Čeho se mám obávat? Čeho se mám vyvarovat, aby bouřka nepřišla? Jak se mám zachovat, pokud bouřka do našeho vztahu vstoupí? Lze této bouřce předejít? Zapříčiní ji jiní lidé z našeho okolí, nebo bude tato bouřka důsledkem našeho dosavadního chování ve vztahu? Vydrží tuto bouřku náš vztah? Co si z této bouřky odneseme?

Doba: 1 hodina

celoživotní partner– 780 kč / 39 €

objednací kód: 12-7

Podle čeho poznám celoživotního partnera? Jaké má kladné vlastnosti? Jaké má záporné vlastnosti? Jak vnímá lásku a vztah? Jak se staví k penězům a majetku? Jaké má vztahy se svou rodinou? Jak vnímá děti, a má nějaké? Chtěl by další děti? Jak se staví k práci a má nějakou? Vstoupí mi do života v tomto životě, nebo už do něj vstoupil?

Doba: 1 hodina

Celoživotní partnerství– 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 12-8

Co bych na sobě měl změnit? Je něco, co se na mě partnerovi nelíbí? Je šťastný ve vztahu? Dokázal by si představit život beze mě? Dokázal bych žít bez mého partnera? Je naše partnerství na celý život?

Doba: 36 min

cesta naprostého štěstí– 936 kč / 46,80 €

objednací kód: 12-9

Proč mi tento člověk vstoupil do života (milenec, milenka)? Proč mi tento člověk vstoupil do života (manžel, partner)? Proč jsem se zamiloval do tohoto člověka (milenec, milenka)? Zamiloval se i on do mě? Je nám souzeno být spolu? Opustím svého manžela (partnera)? Opustí on svou manželku (partnerku)? Co mu chybí ve vztahu, co mu manželka (partnerka) nedává? Budu schopen mu to dát já? Bude nám dělat problémy můj manžel (partner)? Bude nám dělat problémy jeho manželka (partnerka)? Mohli bychom být spolu šťastni? Jak vše dopadne - jaký bude další průběh našeho nového vztahu?

Doba: 72 min

citové rozhodnutí– 936 kč / 46,80 €

objednací kód: 12-10

JÁ: Jak se ve vztahu projevuji navenek? Co bych v podvědomí ohledně tohoto vztahu chtěl nejvíc? PARTNER: Jak se ve vztahu projevuje navenek? Jaký má názor na vztah? Co by v podvědomí ohledně tohoto vztahu chtěl nejvíce? Co tají nebo skrývá či nedává najevo? NÁŠ VZTAH: Co partner vysílá do vztahu? Co já vysílám do vztahu? Co stojí mezi námi? vývoj vztahu v brzké době ROZHODNUTÍ: Jaký smysl by mělo, kdybych v tomto vztahu vytrval, co by to pro mě znamenalo? Jaký smysl by mělo, kdybych tento vztah opustil, co by to pro mě znamenalo? rada

Doba: 72 min

citové rozhodnutí II.– 1014 kč / 50,70 €

objednací kód: 12-11

Jak se ve vztahu partner projevuje navenek? Co by v podvědomí ohledně tohoto vztahu chtěl nejvíc? Jak se ve vztahu projevuje partnerův partner navenek? Jaký má názor na vztah? Co by v podvědomí ohledně tohoto vztahu chtěl nejvíce? Co tají nebo skrývá či nedává najevo? Co sok vysílá do vztahu? Co partner vysílá do jejich vztahu? Co stojí mezi nimi? µ vývoj vztahu v brzké době Jaký smysl by mělo pro partnera, kdyby v tomto vztahu vytrval, co by to pro něj znamenalo? Jaký smysl by mělo pro partnera, kdyby vztah opustil, co by to pro něj znamenalo? Rada pro mě

Doba: 78 min

Co si o mně partner myslí?– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-12

Jak mě partner vnímá ve vztahu? Co ke mně cítí? Jak se ke mně chová? Co k němu cítím já? Po jakém vztahu touží? Co by mi nikdy neodpustil? Jak se k němu chovám? Co mám udělat pro zlepšení vztahu?

Doba: 48 min

čekání na návrat– 780 kč / 39 €

objednací kód: 12-13

Jaký vztah jsme měli, jaká byla podstata našeho vztahu? Jak ho vnímal partner, jak se cítil? Co od vztahu očekával? Čím jsem ho zklamal? Co vedlo k rozchodu? Čím by se to dalo napravit? Co mu nejvíce vadilo? Co mám nyní dělat? Co bych v zádném případě dělat neměl? Rada

Doba: 1 hodina

čekám na návrat partnera– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-14

Jak náš rozchod bere partner v současné době? V čem můžu na sobě zapracovat, aby se mi vrátil co nejdříve? Co dělám stále špatně? Co bych měl nyní udělat pro náš vztah, na duchovní úrovni? Co bych měl nyní udělat fyzicky, v našem světě, pro naši lásku? Co se partnerovi nyní motá v hlavě? Nad čím přemýšlí ohledně našeho vztahu? Proč mu to tak dlouho trvá?

Doba: 48 min

čekám na zadaného partnera– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-15

Mám šanci na návrat partnera, i když už je v jiném vztahu? Rozejde se s milenkou (milencem)? Pokud ano, bude pak hledat jiného (jinou)? Jak by reagoval na SMS, kdybych ho někam pozval? Mám vyčkat na krizi v jejich vztahu? Mám vyčkat, až se mi ozve? Co mám udělat, abych na sebe upozornil?  Vezme si milenku (milence) a uzavře manželství nebo registrované partnerství? Potkal bych i já jinou lásku, kdybych na něj nečekal?

Doba: 48 min

čtyřlístek lásky– 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 12-16

Miluje mě můj partner? Co je pro mě ochoten udělat? Co by obětoval pro naši lásku? Jaké štěstí nás čeká ve vztahu? Je něco, co ohrozit by mohlo náš vztah? Vybral jsem si svého partnera dobře?

Doba: 36 min

dávka lásky– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-17

Jak zvýšit lásku v našem vztahu? Čím okořenit náš vztah mohu? Co mi v partnerství chybí? Co partnerovi v partnerství chybí? Jaká je hloubka naší lásky? Jak na mě skutečně nahlíží rodina mého partnera? Jak na mého partnera nahlíží má rodina? Je to láska na celý život?

Doba: 48 min

dávná láska– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-18

Proč nemohu zapomenout na toho, s kým mě pojí minulost? Myslí tento člověk také na mě? Máme spolu ještě něco prožít? Mohli bychom vytvořit dokonalý pár? Jaký život bychom spolu měli? Litoval bych někdy, pokud bychom se k sobě vrátili? Touží tento člověk po mně, jako já po něm? Mám udělat první krok?

Doba: 48 min

dítě partnera– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-19

Jak mě dítě mého partnera vidí? Jak se mu mohu co nejvíce přiblížit? Jak získám jeho náklonnost? Co by si přálo ze všeho nejvíce? Chtělo by návrat svých rodičů, nebo chápe, že to již možné není? Jak co nejlépe zvládnout jeho nálady? Co mi těmito náladami vlastně říká? Mohlo by někdy mezi námi vzniknout pouto?

Doba: 48 min

dlouhé čekání– 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 12-20

Vyplatí se mi čekat na to, co si přeji, nebo je to zbytečná ztráta času? Budu čekat ještě dlouho? V jakém horizontu se toto čekání ještě objevuje? Jak tomu mohu jít naproti? Co pro to mohu udělat? Jsou mé představy o splnění správné, nebo mě něco nepříjemně překvapí? Idealizuji si něco nebo někoho, víc než je zdrávo? Přivede mě to, na co čekám, ke štěstí? Pokud půjdu jinou cestou, co mi to přinese?

Doba: 54 min

Dlouhodobé partnerství– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-21

Jak mě vidí partner jako člověka? Co se mu na mě nelíbí? Co se mu naopak na mě líbí? Proč se mnou je tak dlouho? Jaký vztah skutečně máme? Poohlíží se po někom jiném? Pokud ano, proč? Je to má polovina duše, nebo jsem si vybral špatně? Budeme spolu ještě dlouho?

Doba: 48 min

dokonalé manželství– 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 12-22

Našel jsem toho pravého partnera pro život? Jak nahlíží na naše manželství? Co mu v manželství chybí, i když to nedává najevo? Co se mu na našem manželství líbí? Proč si vybral právě mě? Vydrží nám manželství a láska celý život?

Doba: 36 min

dva na lásku– 858 kč / 42,90 €

objednací kód: 12-23

MŮJ VZTAH Je můj manžel (partner) spokojený ve vztahu? Najde si někoho jiného, pokud ho opustím? Budu mít sílu ho opustit? JEHO (JEJÍ) VZTAH Jak to má nyní doma? Miluje ji (ho)? Proč zůstává v tomto vztahu? Bude mít sílu opustit svůj současný vztah? NÁŠ VZTAH Jaké city ke mně chová? Je ochoten jít se mnou životem? Co získám, pokud se pro něho rozhodnu? RADA Jak bych se nyní měl zachovat?

Doba: 66 min

hádka– 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 12-24

Proč mezi nás hádka vstoupila? Co bude mít za následek? Jak hádku vnímá partner? Co mu tato hádka přinesla? Jak jí vnímám já? Co mi tato hádka přinesla? Pochopíme, co máme, nebo se bude hádka opakovat?

Doba: 42 min

hledání lásky– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-25

Co dělám špatně, že jsem stále sám? Jak bych mohl na sobě zapracovat, aby se to změnilo? Co se na mně nelíbí ostatním, co překáží lásce v mém životě? Mám hledat lásku, nebo si mě najde láska sama? Co bych pro budoucí vztah mohl ještě udělat? Jaký by mohl být můj budoucí partner? Kde bychom se mohli setkat? V jakém časovém rozmezí potkám lásku pro vztah?

Doba: 48 min

hloubka vztahu– 390 kč / 19,50 €

objednací kód: 12-26

Jaký je náš vztah? Co do vztahu přináším já? Co do vztahu přináší partner? Jak vypadá náš vztah na povrchu? Jaký je náš vztah hluboko uvnitř?

Doba: 30 min

hlubší smysl našeho vztahu– 1170 kč / 58,50 €

objednací kód: 12-27

Proč jsme se s partnerem potkali? Co máme společně řešit nebo udělat? Co přináším do vztahu? Co přináší partner do vztahu? Co jsme prožívali v minulém, společném životě? Čeho se obávám v tomto vztahu? Čeho se obává partner? Jak tyto obavy můžeme odstranit? Co dělat, abychom náš vztah prožívali v harmonii? Čím je můj partner pro mě? Co znamenám já pro partnera? Jaké je společné řešení našeho vztahu? Co je pro to třeba udělat z mé strany? Co by měl partner udělat? Naplníme lásku v tomto životě, nebo půjdeme každý svou vlastní cestou?

Doba: 90 min

izolace od lidí– 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 12-28

Proč se straním lidí, mám snad nějakou fobii? Čeho se tak moc bojím? Mám pracovat na svém sebevědomí, případně jakým směrem? Co na sobě mohu zlepšit? Je třeba řešit, co si o mně lidé myslí? Co si podvědomě o sobě myslím já sám? Co se mi vnitřně nelíbí na chování lidí, třeba to, co vědomě nevím, a co mě izoluje od lidí? Dokážu se s tím vypořádat sám? Co by mi nejvíce pomohlo, abych to změnil?

Doba: 54 min

Jak najdu lásku?– 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 12-29

Jaký jsem právě teď? Jakou lásku potřebuji? Co musím vyjádřit? Co musím dát? Co musím vzít? Jak najdu lásku?

Doba: 36 min

Jak se bude láska vyvíjet?– 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 12-30

Jakou mám osobnost? Co se stalo v minulosti, o čem nevím? Co se stane pozitivního v této situaci? Co se stane negativního v této situaci? Jak se situace bude vyvíjet? Budu s vývojem spokojený či nespokojený?

Doba: 36 min

Jak to se mnou myslí?– 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 12-31

Proč si vybral právě mě? Čím jsem ho zaujal? Jak to se mnou myslí? Stojí o vztah se mnou? Co dělat, aby byl spokojen? Jak docílit vztahu s ním? Stojí vztah s ním za to? Potkám ještě někoho jiného, kdo by o vztah se mnou stál více? Jaký vztah je pro mě ten pravý?

Doba: 54 min

Jaký mě čeká úkol ve vztahu?– 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 12-32

Jak vypadá náš vztah v současné době? Na co se mám připravit? Co jsem přinesl do vztahu? Co přinesl do vztahu partner? Co musím ve vztahu prožít a překonat? Co musí můj partner ve vztahu prožít a překonat? Jak náš vztah dopadne?

Doba: 42 min

Je nevěrný?– 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 12-33

Jakou má můj partner osobnost? Jaké vztahy zažíval v minulosti? Jaký má názor partner na náš vztah? Jak byl připraven do vztahu? Co zažíval ze strany otce? Co zažíval ze strany matky? Kdyby měl příležitost, byl by mi nevěrný? Pohybuje se kolem něj někdo, kdo by mohl narušit náš vztah? Jaký by byl důvod jeho nevěry? Je mi nevěrný?

Doba: 54 min

Kam se vztah ubírá?– 936 kč / 46,80 €

objednací kód: 12-34

Jakou mám osobnost? Jaké mám představy o vztahu? Co cítím k partnerovi? Jakou má osobnost partner? Co ke mně cítí? Jak si partner náš vztah představuje? Jak by se ke mně chtěl chovat? Jakým způsobem budu vztah rozvíjet? Jakým způsobem bude vztah rozvíjet partner? Jakým způsobem se vztah bude rozvíjet? Co nás čeká ve vztahu v nejbližší době? Co nás čeká ve vztahu později?

Doba: 72 min

Kamarád pro život– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-35

Může být můj kamarád víc než jen kamarád? Cítí ke mně něco víc? Co bych získal sexem s ním? Co bych naopak ztratil? Narušilo by to naše přátelství? Jaký život bych s ním měl? Našel by si jiného kamaráda (kamarádku)? Opustil by mě?

Doba: 48 min

láska a moudrost– 780 kč / 39 €

objednací kód: 12-36

Používám ve vztahu spíše srdce nebo rozum? Používá můj partner ve vztahu spíše srdce nebo rozum? Jak sladit lásku s rozumem, abych prožíval skvělou lásku? Jak se mám chovat ke svému partnerovi, abychom byli oba dva šťastni? Jak by se měl chovat můj partner ke mně? Co nám ve vztahu chybí? Čeho máme ve vztahu moc, a spíše to našemu vztahu škodí? Na jakých negativních vlastnostech by měl zapracovat můj partner? Na jakých negativních vlastnostech mám u sebe zapracovat? Jakým způsobem zajistit v našem vztahu lásku a štěstí?

Doba: 1 hodina

Láska a nenávist– 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 12-37

Je láska mého partnera opravdu pravá? Pociťuje někdy nenávist vůči mně? Co se partnerovi na mně nelíbí? Co se mu naopak na mě líbí? Proč se někdy chová tak, jako by mě neměl rád? Je spokojen s naším vztahem? Dokázal by mě v současnosti nebo budoucnosti uhodit? Je to ten pravý partner pro život? Co mohu udělat, aby naše láska jen kvetla?

Doba: 54 min

Láska až za hrob– 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 12-38

Potkal jsem již toho pravého partnera? Jakou lásku ke mně současný partner chová? Je to partner pro život? Co by pro mě byl schopný udělat? Překvapí mě něčím? Jak se zachová ve zlých dobách? Opustí mě někdy?

Doba: 42 min

Láska na dálku– 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 12-39

Miluje mě stále má láska, i když je nyní v cizině? Nenašla si tam někoho jiného? Vrátí se mi brzy zpět? Nepoškodí toto odloučení náš vztah? Najdu si já do doby návratu někoho jiného (třeba jen na sex)? Bude to návrat poslední, nebo mi zase poté odjede? Co by má láska dělala, kdybych za ní do ciziny přijel?

Doba: 42 min

láska na inzerát– 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 12-40

Najdu svou lásku přes inzerát? Najdu svou lásku přes facebook nebo jinou síť? Znám již tohoto člověka? Co mohu o tomto člověku vědět, co mi může být prozrazeno? Mohu tomuto člověkuvěřit? Bude to láska pro život? Čeká nás společná budoucnost (děti, bydlení...)?

Doba: 42 min

láska nebeská– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-41

Je můj partner mojí půlkou duše? Je naše láska požehnaná? Mohu něco udělat pro zlepšení našeho vztahu? Je můj partner spokojen ve vztahu? Je něco, co se mu na mně nelíbí? Na co si mám dát pozor? Jak se nám bude společně dařit? Zůstaneme spolu?

Doba: 48 min

Láska nepočká– 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 12-42

Miluje mě můj partner? Proč se mi tak málo ozývá? Co mám dělat, abychom se vídali častěji? Chtěl by se mnou bydlet? Jak se zachová, pokud mu nastíním společné bydlení? Počítá se mnou do budoucna? Chtěl by mít se mnou miminko? Je to ten pravý partner pro život? Objeví se ještě někdo jiný?

Doba: 54 min

Láska sobecká– 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 12-43

Proč mě partner přehlíží? Co mu na mně tolik vadí? Má raději kamarády než mě? Líbí se mu se mnou? Má někoho jiného, o kom nevím? Rozejde se se mnou, plánuje to, nebo bude plánovat? Co mu dává náš vztah? Je to ten pravý partner pro život? Co mohu udělat, aby se mi více věnoval?

Doba: 54 min

láska v minulém vztahu– 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 12-44

Co nám brání být spolu? Co dělám špatně? Kde se stala chyba? Je partner nakloněn lásce? Co dělat, abychom byli spolu? Co nedělat? Kdo nebo co nám brání v lásce, a jak tomu předejít? Proč nekomunikuje? Kdy by se mi mohl ozvat?

Doba: 54 min

láska vchází do života– 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 12-45

Bude to přítel? Bude to milenec? Proč mi vstoupil do života? Proč jsem mu vstoupil do života? Co mám udělat, aby zůstal v mém životě? Vznikne mezi námi láskyplný a hodnotný vztah na delší dobu?

Doba: 36 min

lekce sexu– 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 12-46

Jaký je můj sexuální život, jak na něj pohlížím? Jaký je sexuální život partnera, jak na něj pohlíží? V čem ve mně probouzí partner zájem? V čem probouzím zájem v partnerovi? Jak se s partnerem cítím? Jak se partner se mnou cítí? Jaký je náš sex z jeho pohledu?

Doba: 42 min

má milenku (milence)– 858 kč / 42,90 €

objednací kód: 12-47

Co do vztahu přináším já? Co do vztahu přináší můj partner? Jaký je náš vztah? MILENECKÝ POMĚR Jaký je jejich vztah po duševní stránce? Jaký je jejich vztah po hmotné stránce? Jaký je jejich vztah po citové stránce? Jaký je jejich vztah po sexuální stránce? ON Jaké má důvody k nevěře? Pro koho se nakonec rozhodne? Co mám dělat, když se nerozhodne pro žádnou z nás? Rada pro mě

Doba: 66 min

Má vztah ještě cenu?– 1482 kč / 74,10 €

objednací kód: 12-48

TAZATEL Jaký je můj náhled na náš vztah? Co dělám ve vztahu špatně? Mám se změnit? Pokud ano, tak jak? Miluji ještě partnera? PARTNER Jaký je partnerův náhled na náš vztah? Co si myslí partner o našem vztahu? Proč mě chce opustit? Má někoho jiného? Nelíbí se mu na mně něco? VZTAH Jaký je náš vztah? Jak ho vnímá partner? Jak ho vnímám já? Dá se náš vztah zachránit? Co pro to musím udělat? Jak dlouho vztah vydrží, pokud se ho pokusím zachránit? ROZHODNUTÍ Bude mi lépe bez partnera? Dokážu žít bez partnera? RADA Co bych měl udělat?

Doba: 114 min

malý náhled na vztah– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-49

Jak vypadá momentální situace, ve které se náš vztah nachází? Co nás s partnerem spojuje? Co nás s partnerem rozděluje? Jaký má partner názor na náš vztah? Jak se bude vztah dál vyvíjet? Jak vztah dopadne? Jak si mám partnera získat? Co by mohlo vztahu bránit?

Doba: 48 min

Mám šanci?– 780 kč / 39 €

objednací kód: 12-50

Ten, kdo se mi líbí, jaký je? Co nosí v hlavě, na co myslí? Co je pro něj teď důležité? Jaké má klady? Jaké má zápory? Jaký vztah zaujímá ke mně? Jaký by byl vztah s ním, kdybychom spolu žili? Jak si ho získat? Čím bych vztahu zabránil, aneb jak se chovat nemám? Mám šanci na vztah s ním, nebo je to jen planá iluze?

Doba: 1 hodina

manželství– 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 12-51

Proč pochybuji o svém manželství? Je v něm skrytá vada, kterou cítím? Bylo by mi lépe, kdyby toto manželství skončilo? Jak nahlíží na naše manželství můj manžel (má manželka)? Cítí pochyby, tak jako já? Jak oživit naše manželství? Jak dosáhnout štěstí v našem manželství? Jak by naše dítě (naše děti) vnímali konec manželství? Zvládnu své pochyby v manželství, jsou vůbec oprávněné?

Doba: 54 min

mé šance– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-52

Jaké mám šance získat toho, kdo se mi líbí? Je zde někdo jiný, sok nebo sokyně, v jeho životě? Stojí ještě někdo jiný o toho, kdo se mi líbí? Jak nahlíží na mě? Jakou má představu o vztahu? Má nějaké tajemství, které by mohlo vztahu bránit, případně jaké? Jak nahlíží na možnost založení rodiny? Jaký život bych s ním měl?

Doba: 48 min

mezilidské vztahy– 780 kč / 39 €

objednací kód: 12-53

Tazatel - dítě (rodič, příbuzný...) - osobnostní profil současná situace ve vztahu možné problémy, které nastanou citové ovlivnění blízká budoucnost vzdálená budoucnost

Doba: 1 hodina

milostná past– 936 kč / 46,80 €

objednací kód: 12-54

Jakou má partner (manžel) osobnost? Jakou mám osobnost já? Jakou má osobnost partner (milenec)? Jakou osobnost má sok (sokyně)? Jaký je můj vztah s partnerem (manželem)? Jaký je můj vztah s partnerem (milencem)? Jaký je vztah partnera (milence) a jeho partnerky (manželky)? Co by si partner (milenec) přál v tomto vztahu? Bude můj sok (sokyně) spokojen s partnerovým rozhodnutím? Bude můj partner (manžel) spokojen s mým rozhodnutím? Budu já spokojen s jeho rozhodnutím? Co mi radí karty?

Doba: 72 minut

miluji ho– 780 kč / 39 €

objednací kód: 12-55

Jaký mám vztah k osobě, kterou chci ovlivnit? Jaká je osoba, kterou chci ovlivnit? Jak bych ji chtěl ovlivnit? V čem je můj záměr dobrý? V čem je můj záměr špatný? Co mám použít, jak mám se zachovat? Čeho se mám vyvarovat? Čeho mohu dosáhnout? Čeho nemohu dosáhnout? Jaký bude pravděpodobný výsledek mého snažení?

Doba: 1 hodina

miluji ženatého muže (vdanou ženu)– 936 kč / 46,80 €

objednací kód: 12-56

Jaký vztah bych chtěl mít s tímto člověkem? Jaký vztah by chtěl mít on se mnou? Jaký je náš současný vztah? Miluje svého partnera? Dává svému partnerovi dostatek peněz na chod domácnosti? Proč je nevěrný? Co mu neposkytuje jeho partner? Jak se na manželství dívá jeho partner? Má jeho partner milence (milenku)? Jsou děti, které vychovává, opravdu jeho - jsou tyto děti biologicky jeho? Pro kterého z nás se nakonec rozhodne? Co mi radí karty?

Doba: 72 minut

můj vztah– 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 12-57

Jaký je můj vztah? Jaké vlivy zvenčí na vztah působí? Čím k tomu přispívám já? Co můj vztah ovlivňuje z minulosti? Jaké vlivy budou mít vliv na vztah v budoucnu? Jak vztah vnímá partner? Čím do vztahu přispívá? Jaké bude naše společné řešení, aneb co máme udělat? rada pro mě

Doba: 54 min

náhled do partnerství– 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 12-58

Co si myslím o svém partnerovi, jak o něm smýšlím? Co si myslí partner o mně? Co mám v srdci? Co má můj partner v srdci? Jak se ke mně partner chová navenek? Jak se chovám já k němu? Jaká je současná situace našeho vztahu?

Doba: 42 min

náhled do srdce– 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 12-59

Proč dělám v životě špatná rozhodnutí ohledně lásky? Proč jsem vždy ten, kdo v lásce prohrává? Jak mám na sobě pracovat, abych měl lásku u sebe? Proč jsem ten, kdo je klamán? Objevil se v mém životě už partner duše? Pokud ano, proč nám to nevyšlo? Pokud ne, potkám ho v tomto životě? Mám se ještě v lásce a sebelásce něčemu naučit? Budu skutečně šťastný, najdu správného partnera?

Doba: 54 min

náhled do vztahu– 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 12-60

Jak mě vidí partner, co si o našem vztahu myslí? Jaký je jeho podvědomý vztah ke mně? Co cítí, aniž by si to uvědomoval? Jak se partner chová navenek? Jaké jsou jeho city ke mně? Co by si přál od našeho vzájemného vztahu? Co by si v tomto vztahu nepřál? Jaký je můj vztah k němu? rada pro mě

Doba: 54 min

náhled na budoucí lásku– 780 kč / 39 €

objednací kód: 12-61

Kdo by mohl být pro mě ten pravý? Jaké má pozitivní vlastnosti? Jaké má negativní vlastnosti? Kde bydlí? Jaké má zaměstnání? Jaký má finanční příjem? Jaký je jeho rodinný stav? Má děti? Kde se potkáme? Kdy bychom se mohli potkat?

Doba: 1 hodina

náhled na budoucnost vztahu– 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 12-62

Jak se projevuji ve vztahu? Jak se projevuje partner ve vztahu? Jaká je současná situace ve vztahu? Jaké problémy nastávají nebo brzy přijdou? Jak vztah citově ovlivňujeme? Co nás čeká v blízké budoucnosti? Co nás čeká ve vzdálenější budoucnosti?

Doba: 42 min

náhled na trojúhelníkový vztah– 1014 kč / 50,70 €

objednací kód: 12-63

Jakou mám osobnost? Jakou má osobnost partner? Jakou má osobnost sok? Co mě spojuje s partnerem? Co spojuje mého partnera a mého soka? Co škodí našemu vztahu? Co škodí vztahu partnera a mého soka? Co je osudem souzeno nám dvěma? Co je souzeno partnerovi a mému soku? Jaká nás čeká budoucnost? Jaká čeká budoucnost partner a soka? Co si přeje můj partner? Jak se zachová či rozhodne můj partner?

Doba: 78 min

náhled na vztah– 780 kč / 39 €

objednací kód: 12-64

Jak vypadá náš vztah? Jak se projevuji ve vztahu? Jak se projevuje ve vztahu partner? Co do vztahu přináším já? Co do vztahu přináší partner? Jak se cítím ve vztahu? Jak se cítí ve vztahu partner? Co chci od vztahu, jaké je mé přání? Co chce partner od vztahu, jaké je jeho přání? Co nás ve vztahu ještě čeká?

Doba: 1 hodina

nalezení lásky– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-65

Jaký je člověk, který mi vstoupil do života? Co od něj mohu očekávat? Jaký vztah si představuje? Představí mě rodině a přátelům? Jak mě rodina a přátelé přijmou? Jak přijmou partnera mí rodiče, rodina? Co bych o něm měl vědět zásadního, co nevím? Bude z něj životní partner?

Doba: 48 min

napadení lásky– 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 12-66

Je někdo, kdo naší lásce nepřeje? Proč si partner píše s jinými? Mám se obávat o naši lásku? Co mohu očekávat? Jak zvládnout psychiku a nápor žárlivosti? Jaké city ke mně partner cítí? Vydrží naše láska a bude vzkvétat?

Doba: 42 min

nastavení na lásku– 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 12-67

Proč dělám v životě špatná rozhodnutí ohledně lásky? Proč jsem vždy ten, kdo v lásce prohrává? Jak mám na sobě pracovat, abych měl lásku u sebe? Proč jsem ten, kdo je klamán? Objevil se v mém životě už partner duše? Pokud ano, proč nám to nevyšlo? Pokud ne, potkám ho v tomto životě? Mám se ještě v lásce a sebelásce něčemu naučit? Budu skutečně šťastný, najdu správného partnera?

Doba: 54 min

nastupující láska– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-68

Zvolil jsem si dobře partnera? Co přináším do vztahu? Co přináší partner do vztahu? Jak jsem spokojen ve vztahu nyní? Jak je partner spokojen ve vztahu nyní? Jak budu spokojen ve vztahu v budoucnu? Jak bude partner spokojen ve vztahu v budoucnu? Vydrží nám vztah delší dobu?

Doba: 48 min

návrat– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-69

Co vedlo k rozchodu? Co by mohlo způsobit návrat? Jaká je chemie mezi námi dvěma? Co na partnerovi miluji? Co přinesl do mého života tento partner, a nikdo jiný před ním? Kde je původ mého rozbitého srdce? Jaký byl skutečný důvod rozchodu? Vrátíme se k sobě?

Doba: 48 min

Nenaplněná láska– 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 12-70

Miluje mě ten, kterého i já miluji? Proč je s někým jiným, co má on/a, co já nemám? Mám u něho nějakou šanci? Co mohu udělat proto, abych patřil do jeho života? Jaký vliv má jeho partner na život mé lásky? Po čem moje láska skutečně touží?

Doba: 36 min

nepřátelé– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-71

Mám mnoho nepřátel? Chystají na mě něco, co bych měl vědět? Jakým způsobem se k tomu postavit? Proč, nebo co, vedlo tyto lidi k nepřátelství? Mohu to nějak napravit, pokud je chyba u mě? Pokud to řešit nebudu, jak to dopadne? Pokud to řešit budu, jak to dopadne? Jsem já pro někoho nepřítel?

Doba: 48 min

nevěra– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-72

Jaký má důvod k nevěře? Co jsem udělal špatně, jakou vinu na tom nesu já? V čem je partner nespokojen v našem vztahu? Co mu nadávám ve vztahu? Co mu ve vztahu chybí? Existuje již někdo jiný v jeho životě? Chce mě opustit? Co mám udělat, aby byl v našem vztahu šťastný?

Doba: 48 min

nevyhnutelný rozchod– 936 kč / 46,80 €

objednací kód: 12-73

Jaká je moje osobnost? Jak vnímám náš vztah? Co bych si přál změnit v tomto vztahu? Jakou osobnost má můj partner? Jak vnímá partner náš vztah? Co by si přál partner změnit v tomto vztahu? V čem se partner přetvařuje? Jaký máme vztah? Jaké překážky nás ještě v budoucnu čekají? Má můj partner milence (milenku)? Jak se bude náš vztah vyvíjet, co mohu očekávat? Mám se s partnerem rozejít?

Doba: 72 minut

něžná láska– 780 kč / 39 €

objednací kód: 12-74

Jsem schopen něžné lásky? Potkám člověka, se kterým tuto lásku prožiji? Jaký ten člověk je? Jak ho poznám? Jaké bude naše první setkání? Jaké bude naše první milování? Jaká je jeho rodina, přijme mě? Bude tato láska na krátký čas, nebo je to láska na celý život? Jaký život s tímto člověkem budu mít? Stojí mi tento člověk za to, abych vše opustil a šel za touto láskou?

Doba: 1 hodina

nová láska do důsledků– 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 12-75

Jaký bude můj partner, aneb jak starý bude? (mladý, střední věk, starší...) Jaký bude můj partner, aneb jak bude ještě vypadat? (chůze, držení těla, upravenost, oblečení...) Jakými traumaty prošel, aneb na co se mám připravit? Jaké má kladné stránky? Jaké má záporné stránky? Jakých chyb se v životě dopustil? Jaké motivace má pro život? Je schopen řešit složité i jednoduché problémy ve vztahu? Budu s ním šťastný?

Doba: 54 min

nová známost– 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 12-76

Co ke mně on (ona) cítí? Jak to se mnou myslí? Čeká nás společná budoucnost? Na co si mám dát u tohoto člověka pozor? Mohli bychom založit rodinu, zůstali bychom spolu? Jak nahlíží na vztah a lásku?

Doba: 36 min

nové přátelství– 702 kč / 35,10 €

objednací kód: 12-77

Jaký je člověk, se kterým chci navázat přátelství? Jakou má povahu? Bude stát o přátelství se mnou? Mohu se na něj ve všem spolehnout? Nezradí mou důvěru? Můžu mu svěřit jakékoliv tajemství? Bude mít na mě dostatek času? Vyslechne mě kdykoliv to budu potřebovat? Bude toto přátelství na delší dobu?

Doba: 54 min

Nový vztah– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-78

Co je za člověka, se kterým jsem se seznámil? Má vyřešenou minulost, případně co z minulosti ještě řeší? Jak často se budeme vídat? Je něco, co mi tají? Co se mu na mně nelíbí, o čem mi nepoví? Co se mu naopak na mě líbí? Máme šanci na společný vztah? Jak tomu mohu jít naproti, nebo proč bych ho měl nechat plavat, pokud šance na společný vztah není?

Doba: 48 min

obnova lásky ve vztahu– 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 12-79

Co brání naší lásce? Co dělám špatně? Kde se stala chyba? Usmíříme se, vzkvete opět naše láska? Co pro to mohu udělat? Co bych dělat neměl? Proč mezi námi vázne komunikace? Kdy by se to mohlo zlepšit?

Doba: 48 min