labuť


Labuť přináší celoživotní lásku. Pokud přijde až k vám, nebo ji spatříte na své zahradě, čekají vás krásné chvíle i krásná vyznání lásky. Vnáší do vztahu mír a pohodu, rozdmýchává lásku v srdcích, vnáší do lásky čistotu a touhu. Přináší porozumění.

Objevila se u vás, byste lásce věnovali velkou péči, byste se snažili vcítit se do svého partnera.

Labuť nevyznává lásku slovy, ale činy. Také ve vašem životě nastává období pro činy ukazující na vaši lásku k partnerovi či partnerce. Pusťte láskyplné emoce ven, starejte se jeden o druhého, plňte si svá vzájemná přání. Zkuste si více naslouchat, naslouchejte svým srdcem. Pusťte lásku ze svého srdce ven.

Labuť přináší vám také poselství o vaší vnitřní kráse a velké síle. Nastává čas jednat pro lásku a ve jménu lásky.

Možná máte ve svém blízkém okolí někoho, koho byste měli rádi po svém boku. Pokud budete vysedávat doma v koutě, tato láska kolem vás propluje, vznese se a zmizí. Je tolik krásných možností dát o své lásce vědět.

Možná ten, koho milujete, nemiluje vás, ale je zde někdo jiný, kdo by vám lásku rád projevil. Otevřete dveře lásce, a ona vstoupí do vašeho života.

Labuť je tedy poslem lásky i setkání, vyjděte lásce vstříc. Odhoďte svou masku, zábrany, zbourejte všechny vnitřní zdi, které vás chrání před láskou, a nechte lásku prostoupit celým vaším bytím.