krkavec


Krkavec přináší nejen smrt, ale také magii a změnu v životě. Přivolání smrti je dáno tím, že se živí mršinami nejen zvířat, ale také lidí. Pokud se k vám k domu přibližuje po více dnů, většinou to skutečně znamená, že v domě někdo zemře. Je to tím, že krkavec dokáže rozpoznat blížící se smrt. Zvíře i člověk před smrtí mají zvláštní zápach, který právě krkavci dokážou zachytit.

Pokud však nepřijde k vašemu domu, ale setkáváte se s ním třeba cestou na procházce, pak vězte, že vám předpovídá změnu v životě, a to hodně velkou. Možná o této změně vůbec nevíte, nebo ji teprve plánujete a nevíte, co vám to přinese. Možná se bojíte vykročit, aby se vám nevedlo ještě hůře. Ono začít nanovo je někdy opravdu hodně složité. Velké změny jsou další cestou, která přináší nejen překážky, ale i usnadnění.

Krkavec také probouzí v člověku jasnozřivost, pokud se na něj dokážete napojit, spojit se s ním.

Často mě krkavci doprovázejí na našich procházkách lesem. Někdy chvíli postojím a dívám se do jejich hnízda. Je krásné je pozorovat, i když je hnízdo na vysokém stromě. Většinou tiše sedí, jsme napojeni duchovně a rozmlouváme spolu neslyšně, jen na duchovní úrovni. Někdy přelétává ze stromu na strom a doprovází mě. Nemá strach, ani já. Jsme přátelé.

Lidé přisoudili krkavci špatné vlastnosti, ale ve skutečnosti je to velice inteligentní a milující stvoření. Kdyby lidé jako krkavci, žilo by se lépe. Dokážou spolu velice dobře komunikovat, spolupracovat, ochraňují se navzájem. Pokud někoho milují, jsou mu nablízku.

Mají v sobě velkou moudrost, duchovní moudrost. Jsou to bezesporu poslové andělů, kteří nás vedou na naší cestě.

Také já jsem se vydala cestou změn, jak můžete vidět nyní na těchto stránkách. Mnohé opouštím, co mě již nenaplňuje, a mnohé přidám, o co si píšete nejvíce, a co i mě naplňuje. Rozšiřuji zboží na e-shopu, o které si píšete nejvíce. Velkou většinu také pro Vás vyrábím, protože mi to přináší radost. Služby a výklady jsem selektuji skutečně jen na to, o co máte zájem, a co i mě naplňuje.