korálkování


Nejen výklady je člověk živ, i když mě výklady moc baví, ráda relaxuji právě u korálkování, u výroby orgonitů a šperků, svíček. Ale proč zrovna korálkování.

Miluji od malička minerály, vždy jsem byla ráda u toho, když jsme je nejen s babičkou a taťkou hledali a objevovali, ale také jsem ráda srkala nos do zkoušek kamenů, jejich pravosti a kvality. A to mi zůstalo dodnes.

Píše se rok 2012 a já naplno věnuji se krásným minerálům, ze které tvořím náramky, náhrdelníky, prstýnky i náušnice, a mnoho dalšího. Nejen, že sbírám minerály, ale jsem moc ráda, když si i u Vás najdou to své místečko. Nemusíte z nich samozřejmě věštit, nebo si je dát na oltář a čarovat s jejich pomocí. Milujete je, stejně jako já, umíte se s nimi sladit, umíte s nimi spolupracovat, aby Vám přinesli to, k čemu mají energii a sílu. A to je moc dobře.

Když už jsme u korálkování, každý náramek nejen navlékám, ať již technikou macramé, shambalou, nebo prostě na elastomer, kombinuji dle Vašeho přání, zkracuji nebo převlékám podle Vašeho přání, ale také čistím a energeticky nabíjím. To mě neskutečně baví, zvláště když mi povídání o cítění síly, která se v minerálech ukrývá.

Pokud vyjedu na prodejní akci nebo šperkařský veletrh, vždy se snažím vzít s sebou to nejzajímavější ze své nabídky. Dětem dělají náramky z minerálů skutečně velkou radost, ale maličkaté děti samozřejmě vyžadují co možná největší lesk, a jejich maminky co nejnižší cenu. Proto jsem do nabídky také zařadila náramky pro děti, které vyrábím ze skleněného rokailu, imitace perel, plastových srdíček. Cena takového náramku je vždy minimálně o polovinu levnější (většinou i o víc), než u náramků minerálových.

Samozřejmě mám v nabídce jak minerály čistě přírodní, přírodní přibarvené i syntetické. Vždy, i na akcích, zmiňuji, jaké kvality a typu zakoupený minerál je. Testy minerálů dělám náhodně, ne tedy u každé kuličky zvlášť, neboť testy se minerály ničí, ale vždy vybírám minimálně 5 kuliček od jednoho druhu minerálu. Testy dělám i v případě, pokud nevím, jaké kvality a typu minerál je, pokud si prostě nějakým minerálem a jeho pravostí nejsem jistá. Pouze u jantarů prochází zkouškou každý kousíček, neboť se zkouškou neničí a já vyžaduji vždy 100% jistotu, že mnou nabízené minerály a pryskyřice mají takovou kvalitu, za jakou jsou následně nabízeny.

Vše, co vyrábím, nebo prodávám (jako surové i opracované kameny), dělám s láskou a úctou nejen k minerálům a všemu ostatnímu, tak i k Vám, protože mám opravdu velkou radost, když jste s mými výrobky navýsost spokojeni. To je perlička na dortu, pro kterou vím, že to, co dělám, má smysl.

s láskou a nejsrdečnějším poděkováním

Vaše Angel Denča