Tato kniha čítá 20 knih po 100 andělech, doplňuji sem postupně. 

╰☆ AAHARON ☆╮

Dohlížím na lásku dvou lidí, kteří nemohou být spolu, a přesto to v minulosti bylo jinak. Velice se milovali, toužili být spolu, toužili se vidět i slyšet, a nyní již to není možné. Důvody mohou být různé, může se jednat o strach jednoho z lidí, nebo je tento člověk v jiném vztahu. Aaharon je anděl středně veliký, s krásnými dlouhými vlnitými plavými vlasy, modrými oči a purpurovým hávem, stojící ve změti malých, zlatých hvězdiček. V ruce drží listinu spojení, prokládanou malými smaragdy. 

╰☆ AALBIEL ☆╮

Dovedu vás k vyšším cílům, nade mnou stojí archanděl Michael, a dovolí mi vám pomoci ve vaší záležitosti. Pomůžu vám dojít spravedlnosti nejen u soudu, ale také v běžném životě. Pomáhám lidem, kteří jsou v právu a na které je činěno bezpráví. Aalbiel je vysoký anděl s delšími, hnědými vlásky, moudrost a vážnost je mu vidět ve tváři i v jeho světle hnědých očích. Je oděn v rudém hávu, jeho energie je ohnivá, stejně jako jeho háv. V ruce drží zlatou hůl spravedlnosti.

╰☆ ABAGRION ☆╮

Ochraňuji lásku proti zlým lidem, by na vás žádná zlá moc nedosáhla a vy jste žili spokojeně bez cizích vlivů. Posílám své světlo na ochranu před zlobou a nepřejícností. Odstraňuji nežádoucí vlivy, by se láska projevila v plné síle. Neboť jen čistá láska dokáže překonat vše zlé, a já vám tuto lásku přináším. Abagrion je obklopen fialovou energií, oblečen je v červeném hávu s šedým pásem. Má světlé vlasy a modré oči. V rukou má velkou stuhu, kterou pokrývá dva zamilované lidi, by je spojila a ochránila před vším zlým

╰☆ ABAN ☆╮

Dohlížím na to, by láska proudila tím správným směrem. Dohlížím na námluvy i zásnuby. Nyní rozhodujete se, kterého partnera zvolit pro šťastný život, a já vám v tom budu nápomocen. Ukážu vám pravou tvář partnerů, mezi nimiž se rozhodujete, byste zvolili toho nejvhodnějšího. Ukážu vám správnou cestu šťastným partnerským vztahem. Aban je anděl krásný a štíhlý, s rozcuchanými krátkými hnědými vlásky, v každé ruce drží červenou stuhu protkanou tlukoucími srdci. Je zahalen do světlounce fialového mlžného oparu, jeho energie má stejnou barvu. Na čela se mu zračí 7 krásných zlatých hvězd. 

╰☆ ABARIEL ☆╮

Dohlížím na početí a příchod připravené dušičky do vašich životů. Přináším plodnost a schopnost otěhotnět. Stejně jako miminko v děloze, chráním také plavce i neplavce, by neutonuli. Odstraňuji smutek a žárlivost, posiluji lásku a radost, byste byli ve vztahu šťastni a mohli přivést na svět zdravé miminko. Abariel má žluté vlásky, je obklopen fialovo červenou energií. Tato energie září a kdo se v jeho blízkosti ocitne, přijme tuto energii a je připraven na nový život, ať již doslova či v podobě miminka. Jeho pomněnkové oči jsou laskavé a hypnotizující, při něm člověk nesmýšlí negativně, ale hledí s láskou do budoucna. V každé ruce drží malý čtyřlístek pro štěstí každého páru, který si ho povolá. 

╰☆ ABASDARFON ☆╮

Dohlížím na vaše štěstí v pracovní oblasti. Vypravím vás do dalšího úspěšného dne a pomohu vám dostat se na místo, po kterém toužíte. Ať již nevykonáváte žádnou profesi, či jste na tomto místě nespokojeni,  povolejte mne a já vám pomůžu k pracovnímu štěstí. Ukážu vám správnou cestu k získání vysněného místa. Tento anděl jest obklopen zlato-žlutou energií, která přináší štěstí hlavně v oblasti práce. S jeho energií nebude pro vás nic nemožné v této oblasti. Jeho oči jsou téměř průhledné, jeho vlasy září jako letní slunce. V ruce zračí se malá zlatá mince štěstí, kterou daruje každému, kdož ho o to požádá. 

╰☆ ABASDARHON ☆╮

Ukážu vám budoucnost vašeho vztahu pomocí snů, ale také na co si máte dát pozor, zda vyčkávat, nebo je lépe jednat. Každý vztah je jedinečný, a já vám jsem ochoten pomoci na vašem vztahu pracovat, povýšit ho na Boží vztah plný lásky a porozumění. Velice starý andílek, v jeho tváři naleznete moudrost, a také jeho oči jsou velice moudré. Má čtyři páry očí, dva páry jsou modré a dva páry jsou hnědé. S nimi se dívá na dno každého srdce tak, by mohl být co nejvíce nápomocný. Jeho šat má světlounce modrou barvu. V levé ruce drží zlatou hůl. 

╰☆ ABATAR MUZANIA ☆╮

Jsem andělem milostné komunikace. Pečuji o komunikaci ve vztahu, přináším jí tam, kde schází. Soustředím se na toho, koho milujete, zesílím jeho myšlenky na vás tak, by nejen na vás tento člověk myslel, ale také aby pro to něco udělal. Popostrčím ho směrem k vám, a ukážu mu všechny krásy lásky, by nepochyboval o sobě ani o lásce k vám. Podporuji odvahu komunikovat, ale také spojit se s vámi, pokud ve spojení nejste. Dávám odvahu snít o vaší společné budoucnosti a také pro to něco udělat. Abatar Muzania má krásné rudé vlnité vlásky, hnědé oči a každé ruce drží milostné psaníčko, které vkládá do mysli člověka, na kterého působí a kterému ukazuje správnou cestu za láskou.

╰☆ ABATHUR ☆╮

Společné bydlení utužuje lásku, proto pomáhám především nalézt vhodné bydlení, podporuji myšlenky na bydlení a ukazuji krásy společného bydlení tomu, kdo se bojí osamostatnit a odejít od svých rodičů. Se mnou to zvládnete bez problémů, není třeba se bát. Pokud má tedy i vaše láska myšlenky na společné bydlení, s mou pomocí je uskuteční. Abathur má kolem sebe modrou a zelenou energii, hnědé delší vlásky a hnědé oči. Jeho šat je fialový, jeho šerpa purpurová. V ruce drží velký zlatý klíč. 

╰☆ ABBADON ☆╮

Starám se o to, by zlo bylo potrestáno tak, jak si zaslouží. Mám na starosti tresty Boží, bojuji se Satanem i jeho temnými pomocníky. Použil proti vám někdo černou magii, nebo vám snad někdo ubližuje? Přáli byste si pro tohoto člověka to, co si skutečně zaslouží? Pak mne můžete požádat, nechť roztočím Boží mlýny plnou rychlostí. Abbadon má v rukách černou skříňku, ve které ukrývá blesky, které posílá proti zlu. U nohou mu leží zlatá klika k Božím mlýnům, a v případě potřeby ji použije. Jeho vlasy jsou žluté a jeho oči modré. 

╰☆ ABBETIRA ☆╮

Jakou částku požadujete a na co ji chcete použít? Kolik lidí učiníte šťastnými? Otevřu vám dveře do prosperity, byste byli i vy šťastni a splnili si svá velká přání, však musíte učinit šťastného alespoň jednoho člověka, skutečně šťastného, splnit i jeho sen. Pak vaší prosbu s radostí přijmu. Abbetira je vyšší andílek s blonďatými vlásky, které zdobí zelené malé lístečky. Má modrozelené oči. Jeho šat je barvy fuchsie, lemován je světlounce zelenou barvou. V ruce drží peníz prosperity a bohatství. 

╰☆ ABDIEL ☆╮

Možná máte nyní se svou vírou problémy, neboť neděje se nic pozitivního, co byste zaznamenali. Avšak vězte, že tam, kam nedohlédne váš zrak, děje se mnohé a připravuje se vše na projevení i ve vaší přítomnosti. Pomohu vám s vaší vírou, vírou v Boží plán i Boží pomoc. Nedám vám znamení, neposkytnu vám důkaz, byste uvěřili, ale pomohu vám zklidnit vaší duši, byste opět získali svou víru. Abdiel je anděl buclatější, s hnědými vlnitými vlásky a hnědýma očima. V ruce drží lístečky bílé květiny, které rozsévá mezi ty, kdož svou víru ztratili. 

╰☆ ABDIZUEL ☆╮

Přináším touhu po sebezdokonalení, přináším touhu být opravdu sebevědomý ve všem, co chcete dělat. Potřebujete se zdokonalit v pracovní oblasti, nebo v oblasti lásky? Bojíte se neúspěchu, či posměchu? Se mnou na tyto pocity zapomeňte, neboť tak, jak vás vidím já, uvidí vás také ostatní lidé Dokonalost můžete hledat také v přírodě, proto také pomáhám zemědělcům, by jejich plody prospívali. Abdizuel je anděl bleděmodrých křídel, pírka jeho křídel skládají se z malých krystalků. Jeho modré oči září jako letní obloha, vlásky připomínají sluneční paprsky.

╰☆ ABEL ☆╮

Očišťuji od hříchů duše pozemské, tedy ještě v živých pozemských tělech, také duše, které již své tělo opustili. Pokud máte pocit, že zhřešili jste, a toužíte svůj hřích smýt, pak mne povolejte. Udělejte to dříve, než předstoupíte před našeho pána, neboť i váš život se tím stane šťastnější, neboť nebude vás nic tížit. Abel je anděl s bílou a světle fialovou energií, s červenými vlasy a zelenými oči.

╰☆ ABIEL ☆╮

Pomáhám všem lidem s komunikací. Také pomáhám všem těm, kdož chtějí slyšet rady andělů a neslyší, by mohli naše vzkazy zachytávat pomocí automatického písma. Přibližte se nám, andělům, a vyslechněte naše vzkazy přímo pro vás. Abiel je anděl světle modré barvy, zelených očí a hnědých vlásků. V ruce drží lístečky, které otevírají schopnost přijímat vzkazy andělů 

╰☆ ABILAEL ☆╮

Pomůžu vás zcela rozvinout a zrealizovat váš plán, kterému nikdo nevěří, v jehož úspěch nikdo nevěří. Nebojte se požádat mne o pomoc při realizaci vašeho plánu, neboť věřím, že pomůže vám zapsat se do dějin či srdcí lidí. Tak jako věřím vám, tak věřím i vašemu plánu. Abilael má krásné dlouhé žluté vlásky, modré oči a světlemodrá křídla. Na každém prstíčku obou rukou leží mu jeden smaragdový čtyřlístek. 

╰☆ ABINAEL ☆╮

V mé přítomnosti je těžké lhát, neboť každá lež se ihned pozná i u těch největších lhářů. Stačí povolat mne a mít mou energii blízko sebe. Pokud si nejste jisti, zda byste vše dobře rozpoznali, zapalte k mé energii ještě svíčku, podle plamínku poznáte, zda osoba, která je s vámi v místnosti, lže. Abinael je zahalen do tyrkysové energie, jeho oči jsou také barvy tyrkysové. Jeho vlasy mají barvu červenožlutou.

╰☆ ABRANUDSHIAH ☆╮

Pomohu vám s čímkoliv, co je v souladu s Božím osudem, konáno v lásce a z lásky. Žádat mne můžete o cokoliv, však je třeba mít v srdci pro své přání lásku, jinak má pomoc není účinná. Jsem ve službách Ježíše a zajišťuji lásku na Zemi, lásku všech tvorů, kteří mne prosí o pomoc. Abranudshiah má mnoho tváří, zjevuje se jako anděl, kterého obklopuje energie všech barev, také se zjevuje jako mlžný opar, ve kterém svítí všechny barvy jako duha. Má modré oči a žluté vlasy.  

╰☆ ABRAXAS ☆╮

Starám se o lásku, vkládám jí do vztahů, vkládám také do vztahů harmonii, schopnost starat se jeden o druhého, být si navzájem oporou. Podporuji důvěru a porozumění ve vztahu. Vkládám do vztahů čistotu, bez hádek a rozepří, bez závisti a žárlivosti. S mou pomocí docílíte čisté lásky. Abraxas má modré oči a žluté vlásky, ve kterých prosvítají červené pramínky V ruce drží velké srdce barvy bílé, lemované zelenými lístečky. 

╰☆ ABRID ☆╮

Chráním vás před zlými lidmi, ale také před těmi, kdož by vám vaší životní energii chtěli vysávat. Ochraňuji před zlem. Dohlížím také na tok času, by se nic neuspíšilo k neprospěchu lidí, ale také by se zbytečně čas nevlekl. Jako anděla rovnováhy mne můžete požádat o rovnováhu ve vašem životě. Abrid má šat z malých kapek, které se třpytí a září. Jeho oči jsou jako hluboký oceán, ve kterých můžete zahlédnout jeho neskonalou lásku a dobro, jeho vlasy podobají se zlatému dešti vystavenému slunci. 

╰☆ ABRINAEL ☆╮

Hlídám velké lásky, pomáhám všem partnerským párům, by jejich láska sílila a vztah se vyhnul stereotypu. Pokud tedy váš vztah uvadá, či necítíte lásku vašeho partnera, neprojevuje vám své city a stává se chladným, pak mne můžete požádat o nápravu. Abrinael má krásnou červeno - růžovou energii, do které je zahalen. Také jeho šat je této barvy. Jeho oči jsou modré a jeho vlasy barvy liščího ocásku.

╰☆ ABULIEL ☆╮

Jako anděl komunikace dohlížím na písemnou komunikaci mezi dvěma lidmi a na trpělivost. Pokud vám partner neodepisuje, nebo odepisuje jedním slovem a jen občas, můžete mne požádat o to, bych na vašeho partnera dohlédl. Podporuji trpělivost, byste se dočkali své lásky a mohli jí prožívat společně se svým partnerem. Neboť při netrpělivosti jste neklidní, a tudíž si můžete brzdit to, po čem tolik toužíte. Dohlédnu, by člověk, který vás má v srdci, nebál se, a napsal vám o své touze a lásce, by začal komunikovat. Abuliel je obklopen tmavě zelenou a oranžovou barvou, jeho vlasy jsou sněhově bílé, jeho oči jsou barvy duhy.

╰☆ ABUSIS ☆╮

Ztratilo se vám zvířátko, postrádáte člena rodiny? Rádi byste se s ním ještě shledali, rádi byste ho uvítali opět doma? Dívám se na všechny bytosti, kteří ztratili cestu domů, či se zatoulali, či nemohou domů přijít, neboť jim někdo brání. Pomohu jim najít opět cestu domů, by se nebáli a vydali se na tuto cestu co nejdříve.  Abusis má šat složený z mnoha cest, je na nich spousta barevných záhybů, proto také barva tohoto anděla není tak jednoznačně určitelná, neboť skrývá mnoho barev i odstínů. Má modré oči i modré vlásky. 

╰☆ ABUZAHA ☆╮

Podporuji láskyplné změny, pomáhám milencům v jejich lásce, by zdolali všechny překážky a mohli být spolu a žít společně. Někdy se stává, že lidé žijí ve vztahu, ve kterém není již láska, a oba dva se jen trápí. Pak takový člověk začne hledat lásku, a když ji najde, bojí se opustit již nefunkční vztah. Pokud to máte také tak, pak vám rád pomohu. Abuzaha má světlounce modré oči, šedé vlásky, a kol dokola obepíná ho tok energie purpurové. 

╰☆ ABUZOHAR ☆╮

Dohlížím na zamilovanost, by nevyprchala ani na začátku vztahu, ani za mnoho desítek let. Dohlížím na zdárný průběh námluv, setkání, ale i vztahu. By vztah dostal se do nadpozemské úrovně a láska a zamilovanost stále čišela z páru zamilovaných. Jako anděla lásky mne můžete požádat o pohlaví miminka. Abuzohar má sedmero bílých křídel, hnědé vlasy a tmavě modré oči. Obklopen je růžovou, červenou a zlatou energií. 

╰☆ ACALEV ☆╮

Zklidním vaší duši, byste nepřebíhali od jedné záležitosti k druhé. Cítím, jak vám myšlenky těkají, nevíte, pro kterou záležitost se rozhodnout, nebo prostě nedokážete dotáhnout nic do konce. Rádi byste nastolili ve svém životě řád, a dokončili, co jste započali? Acalev má kolem sebe oranžovou energii, jeho šat tvoří mnoho modrých zvonků, které cinkají vždy, když se pohne. Také toto zvonění můžete slyšet ve chvíli, kdy vám pomáhá. Jeho oči září fialovou barvou, jeho vlásky jsou jako klasy před sklizní. 

╰☆ ACARIEL ☆╮

Opatruji duše zvané anam cara. Dvě poloviny duše hledám po celém světe vedu jejich cesty k sobě, by došlo ke spojení a štěstí těchto dvou bytostí. Spolu s Thelielem jim ukazuji cestu opět ke společnému život, dohlížím, by se duše spojila a již nikdy nerozpojila. Acariel je obklopen lístky kvítků všech barev, peříčka na křídlech skládají se z tlukoucích srdcí. Jeho oči jsou světlounce modré a vlásky má žluté.

╰☆ ACERUEL ☆╮

Přináším krásné sny o budoucnosti, o všem, co vás čeká, nepěkného - tedy čemu je třeba se vyhnout, ale i toho krásného, co vás čeká. Čeká snad vaše láska a neví, zda se rozhodnout pro společný život s vámi? Přinesu mu mnoho krásných snů o vaší společné budoucnosti. Také pro vás a vaše blízké jsou mé sny důle žité, proto pokud stojíte před důležitým rozhodnutím ve svém životě, ukážu vám správnou cestu. Aceruel je obklopen tyrkysovou a růžovou energií, dívá se na vás skrze své modré oči a hýčká vás svými bledě modrými křídly. Jeho vlasy jsou hnědé.

╰☆ ACIEL ☆╮

Pomohu vám ve složitém rozhodnutí. Nevíte, který partner je pro vás ten nejlepší pro život? Rádi byste zvolili správně a šli za svým štěstím? Chtěli byste partnera, se kterým můžete strávit krásný život v lásce a porozumění? S tímto vším vám velmi rád pomohu. Aciel v každé ruce drží klíč otevírající brány štěstí v oblasti, ve které žádáte. Má světle žluté vlásky a světle modré oči. 

╰☆ ACOLOM ☆╮

Strážím planetu Venuši. Hlídám nenaplněnou lásku a dávám jí naplnění. Jste smutní a nešťastní při čekání na svou lásku? Chtěli byste ji mít vedle sebe, by váš smutek odešel a slzy se osušili? Stačí mě požádat a já probudím city v mysli vaší lásky, vašeho milovaného. Acolom má modré oči, do kterých vtahuje váš smutek a slzy, jeho vlásky podobají se večernímu slunci 

╰☆ ADAD ☆╮

Podporuji zdraví skrze plody přírody, které si sami vypěstujete. Vkládám do ovocných stromů, keřů i zeleniny potřebné vitamíny k udržení a zajištění zdraví. Přináším vám minerály a vitamíny, které vašemu tělu chybí. Adad je obklopen světle zelenou energií, kterou obklopuje plody i člověka, který je konzumuje. Má modré, velké oči a krátké červené vlásky.

╰☆ ADAE ☆╮

Hlídám lásku v kruhu rodiny, zvláště dětské lásky, mateřské a otcovské. Dohlížím na soulad mezi otcem, matkou a dětmi, také mezi páry nejen heterosexuálními, neboť láska je vždy od Boha. Nestyďte se za svou lásku, pokud pramení z vašeho srdce, dejte o ní vědět celému světu. Nenechte si ji vzít a bojujte za ní. Adaeho poznáte podle dlouhých, světlých vlásků, světle modrých očí, obklopují ho labuťě a hrdličky. 

╰☆ ADANAEL ☆╮

Dohlížím na chování dětí, na jejich poslušnost, by se vždy chovali tak, jak mají, zachovali si svou svobodu a přesto nepřidělávali starosti rodičům. Dohlížím na jejich správný duchovní vývoj, by si zachovali nevinnost dítěte, ale lásku andělskou.  Adanael má dlouhé hnědé vlasy, světle modré oči, šaty má posety zelenými trojlístky. 

╰☆ ADATIEL ☆╮

Jsem andělem milenců, chráním čisté lásky. Ukazuji cestu ke společnému životu, dávám odvahu opustit stávající, nefunkční vztah a být šťastní. Neboť jen v lásce naleznete to skutečné štěstí, jen někdy jeden z vás stále váhá a bojí se udělat ten správný krok. Nač je vám však váš strach, když můžete přijít o to nejcennější, co nyní u sebe máte, a tím je velká láska? Nebojte se ničeho, však ochráním vás, vaše láska za to stojí. Adatiel má krátké, hnědé, kudrnaté vlásky a světle zelené oči. Jeho šat je jako zářící slunce za letního jitra.

╰☆ ADIEL ☆╮

Ukončuji všechny záležitosti, které již ve svém životě nepotřebujete. Je spousta věcí a situací, na které se upínáte, však nejsou již zapotřebí, proto nebojte se mi je odevzdat. Odevzdejte mi také bolestné zkušenosti a věřte, věřte v lásku, neboť láska vám neublížila. Ubližovat umí jen lidé, však v mnoha lidech ukrývá se dobro. Proto nebojte se opět věřit. Adiel má šat poset červenými a modrými kvítky, v ruce drží zlatý kříž. Jeho energie je zářivě fialková, vlasy jeho jsou bělostné, oči jeho modré jako pomněnky. 

╰☆ ADIMIL ☆╮

Hlídám lásku všech zamilovaných lidí, kteří nežijí ve společné domácnosti, avšak nechtějí na tom nic měnit, ze strachu, že selžou, ze strachu, že neuvidí nikdy více své milované děti. Adimil má u sebe mnoho pomocníčků, kteří starají se o lásku dvou lidí. Jeho šat poset jest červenými mašličkami, jeho vlásky září jako polední slunce, oči jeho mají světle modrou barvu. 

╰☆ ADIMUS ☆╮

Jsem anděl dohlížející na vzplanutí lásky na pracovišti. Zamilovali jste se do svého nadřízeného nebo podřízeného a přejete si více, než jen profesionální vztah? Přejete si krásný vztah s tímto člověkem? Toužíte po vztahu milostném, nebo snad partnerském s tímto člověkem? Pomohu vám získat jeho náklonnost i lásku.  Zjeví se vám anděl se světle hnědými vlásky a světle hnědýma, velkýma očima. Drží v pravé ruce listinu s posetými srdci, které vystupují z této listiny.  

╰☆ ADINAEL ☆╮

Jsem andělem lidských něžností. Dávám do vztahu něhu a touhu, vkládám ji jen mužům, by ženy tuto něhu mohli pocítit od svého milovaného partnera. Pokud se vám tato něha nedostává a chybí vám, nehledejte ji jinde, jen vyslovte své přání.  Zjeví se vám anděl s bílými, dlouhými vlásky, s jasně modrýma očima. Na jeho tváři spatříte vždy úsměv, pocítíte objetí jeho křídel.  

╰☆ ADNACHIEL ☆╮

Nemám rád velká rizika, ale přesto pomáhám všem, kdož se rozhodnou velice riskovat. Riskovat můžete vztah, peníze, nebo práci, však při riskování vašeho života vám nepomohu. Život je svatý a není na hraní.  Zapalte svíčku a zavřete oči. Přivolejte tohoto andílka. Zjeví se vám anděl s černými vlasy jako havraní křídla, s hlubokýma, hnědýma očima. 

╰☆ ADNAI ☆╮

Milovali jste se v minulosti, či jste milovali někoho jen platonicky, a tento člověk vaší lásku neopětoval? Možná byl tenkrát příliš mladý na lásku a vztah s vámi, možná nyní nastal ten správný čas. Nemyslíte na tohoto člověka jen tak náhodou, možná myslí i on na vás a touží po vás. Máte ho ve svém srdci a chtěli byste ho mít také ve svém životě? Zjeví se vám anděl s velkou, zlatou knihou ve svých rukách, s krátkými světlými vlasy a zelenýma očima.

╰☆ ADONAEL ☆╮

Probudím ve vás logické myšlení, ale také duchovní štěstí. Byste ho pocítili a mohli být šťastni. Potřebujete pomoci se strategií plánu či svého života? I v tom vám mohu být nápomocen. Stačí mne o to požádat.  Zjeví se vám anděl obklopen fialovou energií, s lehce fialovými vlásky a modrýma očima.  

╰☆ ADONAI ☆╮

Máte potíže s láskou? Nerozumíte si se svým milým, se svou milou? Jsou hádky na denním pořádku? Chtěli byste tyto potíže odstranit?  Zjeví se vám anděl se světle zelenou energií, žlutými vlásky a bledě modrýma očima. V ruce drží bič zlatý jako sluneční paprsky.  

╰☆ AFBRI ☆╮

Jsem andělem lásky a zázraků spojených s láskou. Zázraků, na které tak netrpělivě čekáte. Zázraků stvoření lásky nebo návratu lásky. Uvolním pro vás tento zázrak v tu správnou chvíli, stačí mne jen o to požádat. Afbri má bledě modrou záři, modré oči a žluté vlásky. Je seslán Bohem k plnění zázraků. 

╰☆ AFBRIEL ☆╮

Jsem nebeský kníže přinášející nebeskou lásku všem, kdož dlouho na svou lásku čekají, či čekají na návrat partnera, na jeho vyslovení lásky. Rozdmýchávám oheň lásky v srdcích lidí, kteří chovají se jinak, než by měli, kteří nemají na první pohled zájem, ale vnitřně je to trápí a rádi by byli se svou láskou. Jen odvaha jim chybí. Afbriel je zahalen do modrého hávu, nesoucí v ruce dvě srdce, jeho vlasy září jako sluneční paprsky, proto také není dobré dívat se na něj příliš zblízka, neboť člověk by mohl oslepnout.

╰☆ AFTIEL ☆╮

Přináším lepší časy, odnáším časy zlé. Neprožíváte právě nejlepší období? Zdá se, že se vám nic nedaří? Děláte pro to vše, ale bez výsledku? Týká se vaše trápení lásky? Týká se snad financí? S tím vším vám mohu pomoci. Aftiel je anděl s červenými vlasy, své temné oči používá na odstranění časů zlých, vtáhne tyto časy do nich a vypustí před propastí nebeskou, by se již nevrátili zpět na Zem. 

╰☆ AGROMAUMA ☆╮

Přestaňte si brzdit lásku, kterou můžete prožívat v krátké době. Vysílejte ke mne a k ostatním andělům je krásné, barevné, pozitivní myšlenky, bychom vám mohli vaši lásku poslat zpět do života. Máte pocit, že to nedokážete? Pak mne můžete povolat a já vám s tím pomohu. Agromauma je ušlechtilý andílek velice drobné postavy, ale s velkou vnitřní silou. Jeho záře je růžovo červená, obklopuje dva lidi svou láskou. Dívá se na ně modrýma, velkýma očima. 

╰☆ AGUM ☆╮

Pomůžu vám nalézt porozumění a klid ve vztahu, pokud čelíte velkým překážkám a problémům. Otevřu vaše oči, byste viděli jen to krásné na vašem vztahu a zapomněli na malichernosti, které vás nyní sužují. Pomohu vám rozpomenout se a opět zažívat krásný vztah, jakým byl na začátku vašeho vztahu. Sám zapomnění všeho zlého a rozprostřu před vámi důvod, proč jste se do sebe kdysi zamilovali, neboť na tento důvod jste již zapomněli. Agum má tyrkysově modré oči, je obklopen červenožlutými květy, jeho vlásky jsou zahaleny do fialového hávu, který splývá s jeho obličejem. V ruce drží tyrkysovou svíci, která září červenožlutým plamenem lásky a porozumění. 

╰☆ AGYXAEL ☆╮

Jako anděl finanční prosperity připravuje duši člověka na přísun velkých peněz. Člověk, který žije chudobně či si nemůže dovolit vše, co by si chtěl koupit, nemusí unést přísun větších částech, nemusí umět dobře nakládat s těmito částkami, a od toho tu je Agyxael, by vás na to připravil a pomohl vám tak v větším finančním prostředkům. 

╰☆ AHAHBON ☆╮

Povedu vás po cestě rozpomnění ne svůj skutečný důvod vaší pozemské cesty. Součástí této cesty je nalézt pravou lásku, vydat se za ní a nedívat se na překážky. Neboť překážky jsou jen důkazem, že láska stojí za všechno trápení, že trápení jednoho dne bude konec a vy prožijete krásný společný život. Najděte svou lásku a zakončete svůj karmický dluh ohledně tohoto krásného citu. Pak dojdete svého štěstí. Ahahbon stojí u kola osudu s velkým štítem ve svých rukách, kterým odráží vše, co má přijít do cesty a posílá k lidem. U jeho nohou leží velký džbán s pramenitou vodou, která očišťuje vše špatné. Jeho vlásky jsou žluté, jeho oči světle modré. 

╰☆ ACHADIEL ☆╮

Hlídám první lásky, pokud objevím společnou cestu i v budoucnosti, pak jí ukážu vám dvěma, neboť jste se kdysi dávno velice milovali a nedokážete na sebe zapomenout. Avšak neodvážíte se udělat první krok sami, či tento krok neumí udělat vaše první láska. Posílám lásku do vaší cesty, bych napomohl této lásce. Achadiel září jako slunce, barva vlásků jeho jest červená jako žár ohně, jeho oči jsou modrobílé. Obklopuje ho zelená a červená záře. 

╰☆ ACHAIACH ☆╮

Jsem andělem trpělivosti, pokud trpělivost ztrácíte nebo vám chybí, rád vám pomohu. Pomáhám všem, kdož nevidí náznaky ve vašem lidském světě, a přesto chcete věřit, že cesty zpět není, že vydati se musíte směrem za splněním svého přání. Achaiah je obklopen fialovou září, má bělostné vlásky a zelené oči. 

╰☆ ACHAIM ☆╮

Dám vám na vybranou - přejete si lásku nebo zaměstnání? Honbu za penězi a bezstarostný život, nebo méně financí s velkou láskou? Vyberte si nyní a pokud dobře vyberete, získáte nakonec obojí. Achaim drží v jedné ruce zlatou minci, v druhé ruce velké, tlukoucí srdce. Jeho šat je tmavě zelený, jeho oči tmavě modré a vlásky má jako ranní červánky. 

╰☆ ACHAR ☆╮

Povolejte mne vždy, když komunikace vázne, či zcela chybí, neboť pro váš vztah je velice důležitá. Odstraňuji bloky, které brání svěřit se sobě navzájem se svým štěstím i trápením. Pod mými křídly roztávají ledy v srdcích lidí, by komunikovalo se jim snadno. Zahřívám všechna láskyplná srdce. Pokud je vaše komunikace skvostně ledová, je na čase požádat mne o pomoc. Achar je obklopen letním teplým deštěm, v ruce drží fialový květ se zelenými lístky. Jeho oči jsou jako čistá studánka, modré a jasné, jeho vlásky mají barvu bílých svatebních šatů - barvu čistoty. 

╰☆ ACHAVAHICHTA ☆╮

Dohlížím na velké lásky, které končí ze dne na den, ze zcela malicherných důvodů. Netrapte se již odchodem své lásky, byť milovali jste tohoto člověka a on miloval vás. Jeho rozhodnutí bylo jistě ukvapené, proto nesnažte se ho pochopit. Opět nastolím touhu a lásku ve vašich srdcích, však trápení nyní pusťte ze své hlavy a nemyslete na nic zlého. Achavahichta sídlí ve velké nebeské  věži a dívá se na ty, jež spolu již nejsou. V ruce drží rozetnutá srdce, která lepí dohromady a zaceluje je. Jeho energie je světlounce zelená, jeho vlásky jsou světle žluté. Pronikající oči má modré. 

╰☆ ACHAZRIEL ☆╮

Hledím do vašich srdcí a nabádám vás k rozhodnutí. K rozhodnutí pro lásku. Milujete člověka, který vám svou lásku nedává, necítíte jeho lásku nebo jí sami neumíte vyslovit? Proč tomu tak je? Odpověď najdete ve svém srdci. Víte, že právě tohoto člověka chcete mít po svém boku, i když důvod neznáte. Cítíte, že je to ten pravý člověk pro život, ale chtěli byste také jeho lásku dostávat a cítit. Je snadné popostrčit ho kupředu, pokud takovouto lásku sami máte ve svém srdci. Kolem Achazriela létají nebeští motýli - víly, které schovává do svého blankytně modrého hávu. Jeho oči mají barvu stejnou jako jeho háv, jeho oči jsou tmavě hnědé. 

╰☆ ACHELIAH ☆╮

Rozprostírám svá velká křídla kolem vašich těl, by zářili jste vnitřní i vnější krásou. Stejně jako had dokáže svléci svou kůži a být ještě krásnější, dokážete okouzlit každého, na koho si pomyslíte. Dávám charisma lidem, jež si to zaslouží a jež to potřebují k nalezení skutečné lásky. Acheliah má jasně modré oči a světle hnědé vlásky, jeho šat zdobí průzračné kapičky deště, do kterého je zahalen. 

╰☆ ACHCHTI ☆╮

Starám se o velké lásky. I velká láska může zažít odloučení. I člověk s velkou láskou v srdci může si zkusit být s tím, koho nemiluje, a opustit toho, koho miluje. Je to věčné lidské hledání. Avšak co stále hledáte? Co je víc, než láska? Nepřetvařujte se a nepředstírejte štěstí, neboť takto k vám nepřijde. Ukažte svou pravou tvář, poslechněte své srdce, a štěstí za vámi přijde společně s láskou. Achchti je obestřen fialovou energií, v rukou dřímá tři velké dýky, ze kterých místo krve však odkapává štěstí. Bodá je do srdce těch, kdož štěstí potřebují. Jeho oči jsou modré a vlasy světlounce hnědé. 

╰☆ ACHILA ☆╮

Hlídám tajná setkání milenců, kteří se musí skrývat, neboť ještě nenadešel čas k prozrazení jejich vztahu. Poskytuji vám setkání, byste mohli být spolu a užívat si nerušeně svou lásku až do dna. Jednoho dne přijde čas, kdy budete svou lásku moci ukázat celému světu. Tento čas se již blíží. Achila dívá se na svět lidí modrýma očima, jeho vlásky jsou světle hnědé. 

╰☆ ACHIVANUHI ☆╮

Ochraňuji vztah dvou lidí, které dělí od sebe velká vzdálenost. Dohlížím na jejich věrnost a lásku, by nezradili sebe ani jeden druhého. Podporuji myšlenky, dávám velkou touhu po setkání. Zkracuji tuto vzdálenost alespoň v srdcích, dopomůžu setkání v pravý čas. Achivanuhi je anděl s vlajícími červenými vlasy, s očima temnýma, jako mořská hlubina

╰☆ ACHUSATON ☆╮

Pomohu vám nahlas vyslovit, co si myslíte, či říkáte jen v duchu. Nebojte se vyslovit se, nestyďte se za svou lásku, neskrývejte již své city. Neboť nepřinesou vám nic zlého, osvobodíte se ze spárů svého strachu. S láskou přijde k vám velké štěstí. Proto nebojte se ničeho a utíkejte za svou láskou. Achusaton je zahalen do zelených hvězdiček, u nohou mu leží zlaté šišky, jeho oči jsou modré a vlásky tmavě hnědé. 

╰☆ AIONES ☆╮

Jsem andělem času, dohlížím na jeho dobrý tok, by se stalo vše, co má, přesně ve chvíli, kdy jsou všichni na to připraveni. Osvěcuji lidi a také je halím do soumraku, by byli co nejvíce připraveni na splnění svého přání a tímto darem poté nemrhali. Aiones je zahalen do bledě modrého světla, které prozařují zlaté paprsky štěstí. Nese tolik čtyřlístků, kolik člověk potřebuje ke splnění svého přání. Jeho vlasy jsou zlaté a jeho oči temně modré. 

╰☆ AKABUS ☆╮

Jsem  ochráncem zvířátek, především hlodavců, kteří se socializovali v našich domácnostech a chováte je jako mazlíčky. Pokud tedy máte doma osmáka, pískomila, myšku, veverku či jiného hlodavčího mazlíčka, pomohu vám s jeho péčí a dohlédnu na jeho spokojený život. Akabus je andílek velice malý, s krásnými růžovými křídly, v rukou třímá malé jetelíčky. Jeho vlasy i oči jsou světle hnědé.

╰☆ AKARABEL ☆╮

Vyzařuji velké teplo, kterým obklopuji dva lidi tak, by i ten, kdo jest chladný a zůstává v pozadí se svými city, procitl a ucítil mé teplo. By toužil po náručí toho, koho miluje, nebál se vykročit za láskou. S mými mocnými paprsky ucítí skutečnou lásku, podívá se do svého srdce a nechá své srdce, aby jednalo. Akarabel je andílek, který je obklopen zářivým, fialovým světlem, také jeho pomocníci vyzařují toto světlo. Má krásné světlé vlásky a bleděmodré oči, kterými se dívá po světě a hledá spřízněné duše tak, aby se našli a mohli být spolu šťastni. 

╰☆ ALAM ☆╮

Podporuji lásky partnerské, a to ať spolu žijete či nikoliv, důležité je, zda jeden druhého milujete. Vše máte ve svých srdcích, stačí je jen otevřít. Někdy se stane, že jeden z vás lásku cítí, ale bojí se jí projevit, nebo převládá rozum nad srdcem, který vymýšlí vždy důvody, proč nebýt s milovanou bytostí. Nastolím opět vládu vašeho srdce tak, byste cítili lásku toho druhého, ale také by vám tuto lásku také dokázal. Alam je středně vysoký s fialovou a světle modrou září, má tmavě modré oči a blond vlásky. Okolo něho létají malý motýlci lásky, které také Alam posílá tam, kde je toho zapotřebí. 

╰☆ AMIXIEL ☆╮

Jsem andělem modliteb, přináším vzkazy a prosby našemu pánu, předávám i jiným andělům. Žádám vás jen o jediné, mějte víru a pokoru v srdci, pak mě můžete povolat. Amixiel má 3 modré oči, světlé vlásky a stojí v bráně do Nebeské říše. Přilétá vždy ku pomoci lidem, kteří prosí o splnění přání. V ruce drží dřevěný kříž. 

╰☆ AMNEDIEL ☆╮

Přináším velkou lásku i přátelství, neboť toto jde ruku v ruce s krásnými pocity, které umí jen láska vytvořit. Chystáte se za svou láskou, přáli byste si lásku tak velkou, která překoná vše a zůstane s vámi do konce vašich dnů na Zemi? Amnediel má světlé vlásky, světle modré oči, jeho energie září smaragdovou a vínovou barvou. 

╰☆ AMOR ☆╮

"Podívejte se do svého srdce a povězte mi upřímně, proč chcete právě toho či tu, o něž mě žádáte. Jaký je pravý důvod toho, že chcete tohoto člověka, co jste pro něj ochotni obětovat, a co jste mu ochotni nabídnout? Pro tohoto člověka milujete?" Lidé si ho vybavují jako buclatého malého andílka, a takový skutečně je. Má žluté kudrnaté vlásky a většinou se objevuje nahý, tak, jak byl stvořen. Obklopuje ho červená a růžová záře, které se prolínají v dokonalé harmonii. Ovšem k lidem chodí s fialovým pásem, by mu připomínal, že jen na požádání může seslat lásku a jen tomu, kdo o ni opravdu stojí a kdo si ji zaslouží. 

╰☆ AMORA ☆╮

Dohlížím na lásku skrze srdce, by rozum neměl moc nad srdečními záležitostmi. By se srdce dostalo do rozumu a jednali jste podle svého srdce. Našeptávám vám slova lásky, vedu vás po správné cestě, byste se nesoustředili na rozum, ale na srdce. Neboť jen srdce vás může učinit šťastnými Amora je buclatý andílek nesoucí zlatou harfičku jako symbol lásky. Má kudrnaté hnědé vlásky a modré oči.

╰☆ ANAEL ☆╮

Jsem andělem manželství, ochraňuji páry, kteří spolu žijí v jedné domácnosti. Dohlížím, by jejich láska byla harmonická, by si rozuměli a podporovali se. Milujte se, podporujte, myslete jeden na druhého s láskou, pak budu střežit vaši lásku a ochraňovat ji, neboť vznikla za Boží podpory. Anael je andílkem střední postavy, mající kudrnaté bílé vlásky, šat oranžový, stejně jako světlo, které ho obklopuje. Šat zdobí šerpa ze čtyřlístků zlatých a zářících jako slunce. V ruce drží zelenou podkovičku. 

╰☆ ANDIFIEL ☆╮

Jsem připraven splnit vám jakékoliv přání, které se týká vašeho vztahu. Přivedu toho, koho milujete, v nejkratším možném čase. Jakmile vám ho přivedu, již nikdy nebude chtít odejít. A oba dva budete šťastni. Nezáleží na tom, kolik překážek musí vaše láska překonat, zda je držena někým jiným či vlastním strachem. Andifiel je obklopen purpurovou září, jeho vlásky jsou žluté, každé oko má jiné. Jedno má barvu červenou, druhé fialovou. Na koho se podívá, ten zatouží po skutečné lásce. 

╰☆ ANTARRES ☆╮

Přináším do vašich srdcích mír a pohodu, lásku a porozumění. Nejen v partnerských vztazích, ale také ve vztazích ostatních. Nechci se dívat na vaše hádky a vy si to nepřejete také. Lásku máte ukrytou v srdci, nastoluji porozumění, pokud o to skutečně stojíte. Antarres má ve vlasech plno fialových hvězdiček. Jeho oči jsou světle modré, jeho vlasy sahající na ramena jsou bílé. 

╰☆ ASJANERIUS ☆╮

Vedu vás pozemskou pozemské pouti pře všechny překážky, které se vám připletou do cesty, a dohlížím, byste nesešli a na rozcestí pevní byli, byste stáli pevnýma nohama na zemi až do posledních vašich dnů. Byste našli směr své cesty a zvolili tu nejkratší. Byste naplnili svůj osud a viděli světlo, které vám posílám. Asjanerius je anděl střední velikosti, s hnědými vlasy, modrými oči. Jeho energie je světle zelená, protínající zářivou žlutou a bílou energií. Rozsévá stříbrné čtyřlístky na správné cesty, po kterých vede ty, kteří dívají se svým srdcem a svou duší.  

╰☆ ATHENIEL ☆╮

Rád vám přinesu bohatství, po kterém toužíte. Rád bych vás viděl šťastnými, a pokud vás peníze dovedou ke štěstí, pak mne můžete požádat. Můžete žádat o výhru, lepší finance v práci, prémie, zvýšení platu. Také pomáhám nemocným v uzdravení. Atheniela obklopuje mnoho zelených kapříků, jeho barva šatů a energie je také zelená, stejně jako jeho oči. 

╰☆ AVIVIEL ☆╮

Vaše láska k člověku, který s vámi již být nemůže, je nesmrtelná, stejně jako jeho láska k vám. Nehleďte na současnou situaci, neboť neodráží pravou podstatu skutečnosti. Je to jen iluze a klam, který vás má zmást. Jakmile tuto situaci přijmete svým srdcem, v tu chvíli může se vaše fantazie a vaše sny stát skutečností.  

╰☆ AZRAEL ☆╮

Odnáším duše v době fyzické smrti k nebeským branám, doprovázím je na jejich nebeské cestě, by došli v pořádku tam, kam mají. Pozůstalým pomáhám vyrovnat se se smutkem ze ztráty svých nejbližších, by mohli vést plnohodnotný život bez smutku a trápení.  Azrael je anděl zahalen do černého hávu, ze kterého prosvítá jeho zlatá energie. Jeho vlasy jsou temně hnědé, stejně jako oči. 

╰☆ BABALEL ☆╮

Hlídám vás před zloději, před nepoctivostí jiných lidí, ale také před pomluvami, které by vám mihli znepříjemnit život. Odstraňuje ze vztahu nerozhodnost a posiluje lásku. Babalel má mnoho očí, které dívají se na skutky všech lidí. Oči jeho jsou modré, vlasy jeho jsou jako zapadající letní slunce.

╰☆ BADIAEL ☆╮

Nesu roh hojnosti, ze kterého dávám každému dle jeho zásluh. Proto ho také o hojnost můžete požádat. Badiaela obklopuje žlutá a světle zelená barva, má sytě zelené oči a dlouhé hnědé vlásky. 

╰☆ BALSAMOS ☆╮

Toužíte po štěstí ve všech oblastech života? Začněte láskou, a přijde i štěstí v práci, financích a zdraví? Tento anděl je vám ku pomoci. 
Balsamos je obklopen perleťově bílou září, se světle zeleným šatem, modrýma očima a žlutými vlásky.

╰☆ BARBIEL ☆╮

Hvězdy dokážou prozradit mnohá tajemství, ukrývají mnoho moudra i osudů všech lidí, proto také nestřežím jen hvězdy na nebi, ale také všechny, kdož dokážou v nich číst. Také chráním zamilované, kteří dívají se na hvězdy, by jejich láska nevyhasla, stejně jako nevyhasnou hvězdy po mnoho milionů let. Barbiel září jako slunce na nebi, v ruce drží lístky štěstí, které rozsévá mezi ty, jež rozumí hvězdám. Obklopen je zářivou, fialovou, energií. 

╰☆ BELETH ☆╮

Oheň lásky musí hořet a já přikládám nebeská polínka, by tento oheň nevyhasl. Pokud již jen doutná, a vy potřebujete mou pomoc, rozfoukám tento oheň, by ten, koho milujete, projevil skutečné city k vám bez ostychu a bez zábran. Beleth je malý vzrůstem, ale velký svou pomocí. Nemá téměř žádné vlásky a jeho oči jsou průzračně modré. V ruce drží malou zlatou podkovičku. 

╰☆ BMAMGAL ☆╮

Přináším lásku, která nemá hranic. Lásku bez omezování, lásku beze strachu, čistou lásku bez lží a přetvářek. Lásku, kterou vám budou ostatní závidět, neboť bude trvat po celý váš život. Bmamgal je zahalen do šatů z malých modrých kvítků, se zlatými vlásky, jeho oči jsou pomněnkově modré, stejně jako kvítky jeho šatu. Má velká bílá křídla, která se rozpínají široko daleko, by mohl obejmout dva lidi, kteří nejsou příliš blízko sebe, nebo je dokáže stáhnout do malých křidélek, pokud objímá ty, kteří u sebe jsou.

╰☆ CABRIEL ☆╮

Dohlížím, by vám příležitost neutekla mezi prsty. Každý člověk si zaslouží krásnou životní cestu, do každého pozemského okamžiku přichází mnoho příležitostí. Je jen na vás, lidech, zda tuto příležitost uvidíte a využijete. Cabriel nosí svůj fialový džbánek a rozhazuje příležitosti, které dopadají do našich životů. Má modré oči a žluté, dlouhé vlásky.

╰☆ CALAMOS ☆╮

Přináším do lidských obydlí penízky na rekonstrukci, na nový dům i na dům velice starý. Toužíte po svém domově, rádi byste rekonstruovali svůj vlastní domeček, byt, nebo snad palác? S mou pomocí toto není nemožné, jsem připraven splnit vám váš sen o bydlení. Calamos je anděl s modrou září, skrze které prosvítá zelenkavá energie prosperity. Jeho oči jsou jasně modré, jeho vlásky jsou světle hnědé. Jeho šat je červeno-žlutý. 

╰☆ CARAHAMI ☆╮

Dohlížím na tok času, a starám se o to, aby každé přání bylo splněno v pravý čas. Mohu splnění vašeho přání také urychlit, pokud jste na splnění v tomto okamžiku připraveni. Pokud by však splnění vašeho přání mělo za následek, že vaše přání nebude mít dlouhého trvání, pak ještě s jeho naplněním posečkám. Avšak poprosit mě můžete, vaši žádost si ponechám, a až to bude možné, splním vaše přání dříve, než je psáno. Carahami má žluté vlásky plné malých, drobných peříček, a velké hnědé oči. V ruce drží obálky s přáníčky všech lidí, a až nadejde správný čas, přáníčko letí do řeky zapomnění. V tu chvíli již to není přání, ale stává se přání skutečností. 

╰☆ DABEC ☆╮

Pomáhám zrealizovat neuskutečnitelná přání. Možná celý svět stojí proti vám, možná je to jen vás vlastní rozum, který říká, že přání je nesmyslné. Avšak je to právě váš mozek, který je třeba nastavit na vaše přání, by se vám mohlo splnit. Pomohu vám dojít na konec vašeho přání, pokud o toto přání skutečně stojíte, pokud jen se k němu neupínáte z vlastního požitku. Dabec je obklopen tmavě modrými květy a tyrkysovými čtyřlístky. Jeho oči jsou taktéž tyrkysové a jeho vlásky dlouhé a plamenné. 

╰☆ DANIJEL ☆╮

Jsem jedním z nejbližších a nejoblíbenějších samotného našeho pána a také prosím o smilování pro všechny, kdož mě o to požádají. Pokud čekáte na splnění svého přání dlouhý čas, pak mne požádejte a já vaší žádost přednesu našemu pánu. Daniel má 7 párů křídel i očí, je velice starý s prošedivělými vlásky. Jeho oči jsou modré a laskavé. Vyslechne každého a všechna přání vždy spolehlivě donese tam, kde dojdou nakonec naplnění, tedy do rukou našeho pána. Z očí mu vytékají modré a červené slzy. 

╰☆ DIRACHIEL ☆╮

Dohlížím na lásku dvou lidí, vnáším do ní romantiku a jemnost, byste si dokázali navzájem projevit své city, nestyděli se za ně a byli si oporou. Někdy se, vy lidé, bojíte projevit své city, by vám nikdo neublížil, mlčíte, nebo říkáte pravý opak. Není to však zapotřebí. Láska je krásná právě proto, že jste zamilovaní. Nemáte se čeho bát. Povedu vás cestou lásky, byste byli šťastni. Dirachiel je anděl planoucí růžovou a červenou barvou, se světlými vlásky a modrými oči. Na křídlech nosí nikdy nehasnoucí svíce, obklopující fuchsiové květy. 

╰☆ ECDULON ☆╮

Pomáhám při návratu lásky, podporuji rozhodnutí v lásce. Jestli není srdce pro vaší lásku již dávno mrtvé, mohu rozdmýchat touhu a rozhodnost člověka, který stojí o to se vrátit. Někdy chybí, vám lidem, odvaha jít za svou láskou a raději v koutku trpíte. Proč však nejít za hlasem svého srdce, které tak hlasitě volá? Ecdulon dívá se na svět svýma modrýma očima, jeho vlasy vlají jako hříva grošovaného koně. Své penízky rozsévá po cestě zbloudilých dušiček, by našli cestu za svou láskou. 

╰☆ ELIEL ☆╮

Jsem andělem hlídajícím koně a ty, jež jsou s nimi v kontaktu. Dohlížím na správný a zdárný porod malých hříbat, by mohla státi se z nich majestátná zvířata. V jejich očích zračí se moudrost všech andělů, proto také pomáhám jokejům, by porozuměli právě těmto zvířatům a mohli vítězit. Eliel má stejně hluboké oči, jako ti, o něž se stará. Jeho oči jsou jako průzračná studánka, jeho vlasy září jako polední slunce. 

╰☆ ELLORIUS ☆╮

Hlídám všechny děti a plním jejich dětská přáníčka. Nebojte se požádat o cokoliv, co vám udělá radost, neboť váš úsměv je tím nejkrásnějším, co mi můžete poslat. Ellorius je krásný malý andílek, se žlutými vlásky a modrýma očima, obklopen stovkami slunéček sedmitečných a malými čtyřlístky. V každém čtyřlístku skrývá se síla splnit jakékoliv přání. 

╰☆ EMFALION ☆╮

Oživuji buňky v každém kousíčku těla tak, byste se cítili mladí, byste vypadali mladší, by se za vámi každý otočil a díval se na tu krásu, která z vás vyzařuje. Dávám mladistvý vzhled, s mou pomocí si budete více věřit a i váš partner bude pozorovat tuto změnu, kterou započnete procházet. Emfalion má kolem sebe jemně fialovou energii, jeho šat pokývají červeno-žluté lilie, do nichž je zahalen, má světle modré oči a vlasy ohnivé. 

╰☆ ENEDIEL ☆╮

Jsem připraven pomoci každému, kdo žádá spravedlnost, vidí týrání či zná zlé lidi, kterým všechno prochází. Trestám ty, jež páchají zlo, ale nemohu bez vyslovení přání zasahovat, byť ani nám, andělům, se nelíbí zlo. Enediel drží v jedné ruce černý mrak, v druhé ruce kapky očistného deště. Jeho oči jsou temné, stejně jako vlasy. 

╰☆ ERZLA ☆╮

Ve světě andělů je vše v pohybu, ale někdy se vám, lidem, zdá, že se nic neděje, že se nic nehýbe kupředu. Možná vám připadá, že stojíte stále na místě, a nemůžete se pohnout kupředu, nebo dokonce, že vše jde jiným směrem, než je vaše přání. Trochu vám poodkryju roušku pravdy, ukážu vám, že cesta, po které kráčíte, je správná, dám vám znamení, že vše je na pochodu a vše jde směrem ke splnění vašeho přání. Erzla je anděl, který má jen jedno velké oko, které skrývá mnoho dalších očí. Jeho vlasy jsou barvy zrající pšenice. 

╰☆ FELICITAELA ☆╮

Nebojte se jít za svou láskou, přes všechny překážky, a i když vás láska bolí a nejraději byste vše vzdali, bojujte za svou lásku, bojujte za toho, koho milujete, bojujte a nebojte se odmítnutí. Vydejte se se mnou na cestu za láskou, učiňte pro ní vše, možné i nemožné, a nakonec budete za své snažení odměněni čistou láskou, která přináší radost a zklamání již zažívat nebudete. Vytrvejte na této cestě a neodkloňte se. Jen tak si svou lásku skutečně zasloužíte, stejně jako štěstí. Felicitaela je anděl velmi moudrých rysů stáří, se stříbrnými vlasy a laskavým pohledem. Ve vlasech nosí rudý diadém, jeho šaty, zrovna jako květy aksamitníku, které drží v pravé ruce, jsou oranžové se žlutým nádechem. V levé ruce má hvězdný prach barvy měsíčního kamene. 

╰☆ FIDENTIUS ☆╮

Přináším lidem rozhodnost a vzepření se ve vztahu, ve kterém zůstávají lidé ze strachu. Takoví člověk ubližuje jen sám sobě, přináším mu rozhodnost opustit, co je již dávno mrtvé, pomůžu mu odejít a zavřít dveře do minulosti a vkročit do láskyplné budoucnosti. Zůstává váš partner ve vztahu ze strachu, nedokáže se postavit svému partnerovi, který ho svírá a nenechá ho volně dýchat, nenechá ho odejít? Pak mne požádejte o pomoc. Fidentius se na vás podívá svýma modrýma očima a vy pocítíte velkou rozhodnost a odvahu udělat to, co již dlouho plánujete, odejít za svou skutečnou láskou. Jeho vlásky třpytí se jako hladina rybníčku za šera. 

╰☆ FIRL ☆╮

Dodávám odvahu tomu, kdo je již jinde vázán, a přesto vás miluje a chce být s vámi. Dodávám odvahu k prvnímu kroku tohoto člověka, by přišel za vámi a zůstal s vámi. Dodávám do jeho nohou neposednost, by nezůstali chvíli stát až do doby, kdy se ocitnete ve společném objetí. Firl je anděl obklopen energií připomínající mnoho krásných, tlukoucích srdcí. Jeho oči jsou pomněnkově modré, jeho vlasy sahající dál než na k jeho nohám jsou zářivě žluté. 

╰☆ FORLACH ☆╮

Jsem ochráncem rostlin i zvěře chodící po zemi. Dohlížím na správný růst rostlin, na jejich správné zavlažování i na jejich úrodu. Dohlížím na zvířata chodící po zemi, by byla zachována rovnováha a hierarchie. Forlach je obklopen mnoha barvami, řadí se mezi duhového prince nebes. Jeho oči jsou hnědé a průzračné, stejně jako jeho vlásky. 

╰☆ GABRIEL ☆╮

Stojím připraven ku pomoci všem, kdož pomáhají ostatním lidem, zvířatům, i přírodě. Také pomáhám rodičům vést jejich potomky tou správnou cestou, neboť i ty pomáhají těmto človíčkům získat své místo na Zemi a najít cíl své pozemské pouti. Gabriel je anděl s modrýma očima a světlými vlásky, okolo nějž se rozprostírá oranžová energie sálající jako teplý oheň. 

╰☆ GAFUJICIEL ☆╮

Přivedu vám do cesty dobře placené zaměstnání, pomohu vám v rozvoji podnikání. Jsem andělem zasloužených finančních prostředků, dávám je těm, kdož se snaží a nechtějí zůstávat na jednom místě, ale touží po profesním růstu. Gafujiciel je anděl obklopen fialovými kapkami připomínajících hvězdný prach, jeho oči jsou modré, stejně jako jeho vlásky prosvítají světlounce modrou barvou.

╰☆ GENIEL ☆╮

Mám na starosti všechny bylinky, by působili na lidské zdraví a pomáhali léčit neduhy. Dohlížím na výrobu léčiv a bylinných směsí, by obsahovaly jen léčivé složky a neubližovaly lidem Geniel je anděl s velkým vlčím mákem v levé ruce, v pravé drží zlatou, zářící kuličku. Jeho vlásky jsou světlounce žluté a oči modré. 

╰☆ HAAMIAH ☆╮

Dohlížím na duchovní poznání těch, kdož o to usilují. Odkrývám vše, co je lidskému oku skryto, by uvidělo spoustu krás, které toto duchovní poznání obnáší. S mou pomocí procitnete a ocitnete se ve zcela jiném světě. Světě, kde panuje jen láska a spravedlnost. Haamiah je obklopen temně fialovou září, jeho vlásky připomínají tisíce krystalků ametystu. Jeho oči jsou tmavě modré. 

╰☆ HAKAMIAH ☆╮

Vkládám do vztahů zapomenutou vášeň, která stále někde nachází se, ale nedostává se na povrch. Chtěli byste zažívat stejné okamžiky jako při seznámení? Rádi byste vrátili vášeň do vašeho vztahu? Pak vám rád pomohu nastolit opět tuto vášeň, byste zažívali lásku takovou, jakou si zasloužíte. Hakamiah je obklopen energií slunečních paprsků, jeho modré oči v tomto slunci září, jeho vlásky jsou jasně žluté. V náručí drží mnoho modrých růží, které rozdává mezi ty, kdož na svou vášeň již pozapomněli.

╰☆ HANIEL ☆╮

Stojím při všech bytostech, kteří touží po vědění nebeského a esoterického poznání. Zvláště ženy k tomuto mají blíže, neboť jejich energie je čistá a nezasažená mužským egem, které tomuto poznání brání. Chráním všechny ženy v době jejich nemocí vzniklých z duchovních příčin, by prozřely a pochopily, co se od nich žádá. Haniel je anděl velice vysoký, štíhlý, s dlouhými, vlnitými, blonďatými vlásky a průzračně modrýma očima. 

╰☆ CHAMUEL ☆╮

Jsem archandělem starajícím se o štěstí lidí. Ti, kteří se snaží, těm pomůžu ke štěstí nebeských rozměrů, ve všech oblastech života, by nikdy nestrádali a měli se jako u nás v Nebi, u našeho pána. Vždy pomohu jen těm, kdož si to zaslouží, a zaslouží si to skutečně všichni, kteří přiloží svou ruku k dílu a jen nečekají, až štěstí k nim zavítá. Umetu vaší cestu, by odešel smutek a slzy, by přišel smích a radost. Však nemohu vám toto dát bez vaší malé námahy.  Se mnou se vyhnete všem překážkám v životě. Archanděl Chamuel je velice krásný anděl, kterého obklopuje sluneční i měsíční svit, v ruce drží fialovou růži, do které foukne a rozseje štěstí mezi ty, kteří to potřebují a kteří si to zaslouží. Okolo Chamuela poletuje modrá holubice. Má krásné hnědé oči a jeho vlasy jsou také barvy hnědé s prosvítajícími pramínky fialové barvy. 

╰☆ CHEKINA ☆╮

Nesu v sobě lásku Boha, neboť tuto lásku sama, v den lásky, každého pátku, dostávám. Chráním lásku a dávám možnost projevit ji každému, kdo ji v sobě ukrývá. Také žádám našeho pána o milosti v oblasti lásky pro lidi, kteří jsou na tuto lásku připraveni. Chekina je anděl krásný, nosí bílý šat protkaný bleděmodrými hvězdnými nitěmi, má modré oči a blonďaté dlouhé vlásky sahající až na zem. Když se na někoho podívá, vyšle spoustu lásky a obklopí tohoto člověka touto láskou. 

╰☆ CHEKIRA ☆╮

Jsem sestrou Chekiny a také proto můžu využívat různých výhod. Dávám domov zamilovaným tak, aby vaše láska měla oči jen pro vás, na nic jiného nedokázala myslet, nedokázala se na nic soustředit a přišla za vámi, by opustila vše, co jí drží. Dám vaší lásce bezhlavou zamilovanost a nutkání jít za vámi a již neodejít. Chekira má zelené oči, hnědé vlásky, obklopuje jí energie vesmírného, červeného srdce. V ruce drží zlatý klíč, který obepínají fialové lístky. 

╰☆ IBARIEL ☆╮

Dohlížím na věrnost dvou lidí, kteří se milují v srdcích, a i když nyní spolu nemohou být, posiluji jejich touhu po sobě natolik, že se na žádného jiného člověka s láskou nepodívají. Nenaleznou klidu, dokud nebudou opravdu spolu. Ibariel vypouští dvě bílé holubice, každá ve svém zobáčku drží půlku srdce. Má modré oči a bílé vlásky, podobné holubičím pírkům. 

╰☆ ILANIEL ☆╮

Jsem andělem riskování v lásce. Toužíte po někom, kdo vám lásku neprojevuje, či se vám snad vyhýbá? Podívejte se do svého srdce a povězte upřímně, zda byste sami se sebou dokázali žít, zda byste své vnitřní chyby dokázali tolerovat na tom, koho milujete. Zaměřte se nyní na své vlastní chyby, pokuste se s nimi pracovat, odstranit je, pak budete obklopeni tak velkou září, že vás vaše láska nemůže přehlédnout a opět po vás zatouží. 

╰☆ JALUHA ☆╮

Je na čase odpoutat se od ostatních a jít si svou vlastní cestou? Nemáte k tomu odvahu? Pomohu vám s tím. Neboť nyní se jen trápíte a zavíráte si cestu k lepšímu životu, k životu, jaký si zasluhujete a jaký si přejete. Proč tedy nechat se ovládat egem jiného člověka, když můžete být naprosto svobodní? Jaluha má kolem sebe mnoho malých šnečků. Jeho vlásky jsou hnědé, jeho oči tmavě modré. 

╰☆ JAZERIEL ☆╮

Dohlížím na příchod štěstí do života každého člověka, který mne o to požádá. Pomáhám získat velký finanční zisk na své touhy, které jsou nyní nenaplněny. Ochráním vás na služebních cestách, dohlédnu, by tyto cesty završeny byli úspěšným jednáním. Toto vše můžete získat, pokud je vaše přání finančního charakteru. Jazerielův šat obklopen je malými zlatými mincemi, jeho oči jsou stejně zářivé jako jeho vlásky. 

╰☆ JEŽÍŠ KRISTUS ☆╮

Jako syn Boží vás povedu po cestě za vaší láskou, s požehnáním mého otce. Sídlím ve vašem srdci, proto mě můžete požádat o cokoliv, pokud vám toto přání vychází ze srdce. Otevřete své srdce a najdete mne. naslouchejte svému srdci, a uslyšíte má slova a ucítíte mou lásku. Nezáleží na tom, zda ve mně věříte, já věřím ve vás. Vydejte se po své cestě za láskou, rád vás budu doprovázet. Přejte si, podle vůle Boží, a já vaše prosby vyslyším. Až přijde čas, snesu vám milost od mého Otce a vy dojdete naplnění svého přání. Ježíše snad netřeba představovat, všichni ho poznáte, jakmile se u vás objeví, pocítíte velké teplo u srdce. Jeho krásné, velké, hnědé oči dívají se do vašeho srdce, jeho vlasy mu vlají v závanu lásky.

╰☆ JOFIEL ☆╮

Povedu vaše myšlenky tím správným směrem, by váš život stal se plnohodnotný a vy ho mohli prožívat v lásce a hojnosti. Pomáhám nasměrovat vás přesně tam, kde na vás čeká štěstí. Jofiel je anděl nesoucí velký červený čtyřlístek, který mění barvy podle toho, co zrovna nyní ve svém životě nejvíce potřebujete. Obklopen je fialovou energií, má modro - zelené oči a světlé vlásky. 

╰☆ KALKAIL ☆╮

Čekáte obrat ve vaší záležitosti, a on stále nepřichází? Chtěli byste se pohnout z místa? Chtěli byste prožívat jiný život, než který vám byl dán? Potřebujete pomoci s konkrétní situací, by vše se v dobré obrátilo a vy jste na to nedoplatili? Týká se vaše záležitost práce, lásky, či snad zdraví?  Kalkail nosí velký rudý štít, který odráží veškerou nepřízeň osudu. Jeho šat skládá ze s mnoha zlatých hvězd, stejně jako jeho vlásky září zlatě. Oči má zelené. 

╰☆ KLIFAR ☆╮

Jsem andílkem léčení, andílkem starajícím se o zdravá těla lidí, pokud jsem o to požádán. Mám na starosti správné trávení, omezuji nezdravé přejídání se, nastoluji v těle klid a řád pro zdravé hubnutí. Klifar je obklopen světle modrou září, v ruce drží vejce, jeho šat je poset různými druhy ovoce. V levé ruce drží andělskou váhu, na kterou ukládá tuky z těl lidí.

╰☆ KOMISOROS ☆╮

Nechcete čekat dlouho na splnění svého přání? Je vaše přání skutečně velké a vaše víra pevná? Máte pokoru v srdci? Přejete si, by se vám vyplnilo přání co nejdříve? Pak stačí si přát a já se postarám, by bylo vaše přání přijato k posouzení, by vám mohlo být co nejdříve splněno. Komisoros má jemnou fialovou energii, do které je zahalen, s malými tmavě zelenými lístky. Jeho vlásky mu sahají do půli zad a překrývají částečně jeho velká křídla. Oči téměř nevidíte, neboť jeho oči vypadají jako oči slepce, ale vidí dokonale. 

╰☆ LAILAH ☆╮

Dohlížím na početí miminka. By podařila se cesta dušičky do tělíčka vašeho malého děťátka. Však i vztah může být malé miminko. Proto i na zrody krásných vztahů dohlížím, by probíhal v lásce a porozumění. Lailah drží v rukou velkou kropenku naplněnou životadárnou vodou. Jeho vlasy jsou světle hnědé a jeho oči modré. Obklopen je mnoha fialovými růžičkami. 

╰☆ LYKAEL ☆╮

Můžete ho žádat o velkou lásku, o spřízněnou duši nebo o lásku toho, jehož milujete. Pokud má tento človíček byť malé semínko lásky ve svém srdci, pak toto semínko vzklíčí a začne růst.  Lykael je vyšší anděl se žlutými vlásky, jeho oči září jako on sám. Je obklopen jemně fuchsiovou energií, roztahuje svá křídla a schovává pod ně ty, jež se milují. 

╰☆ MADIMEL ☆╮

Pomáhám zastavit finanční propad, chudým lidem dávám možnost výdělku, odstraňuji obavy o vlastní existenci nebo existenční problémy v rodině. Madimel drží v rukách svatou misku naplněnou drahokamy. Ty rozhazuje po zemi okolo lidí, jež to potřebují. Jeho vlasy jsou hnědé, jeho oči bledě modré. 

╰☆ MATAN ☆╮

Hlídám zrcadlo a dohlížím, by lidé procházeli přesně tak, jak mají. Vkládám jim moudrosti do duše, by nezastavili se před zrcadlem, by nahlédli do své vlastní duše a nebáli se, by byli šťastni a měli své přání splněné. Nedohlížím jen na zrcadlo lásky, ale také na všechna ostatní zrcadla splněných přání. Matan má vlásky i oči modré, stejně jako klidná hladina vody, v ruce drží zlatý střípek zrcadla, by ukazoval všem cestu tímto zrcadlem. 

╰☆ MICHAEL ☆╮

Ctím spravedlnost, nastoluji pořádek, ochraňuji neprávem odsouzené, pomáhám v soudních a právních záležitostech, pomám všem, kdož jsou v právu. Položím vám nyní otázku: Je to spravedlnost nebo pomsta? Chcete to pro blaho ostatní, pro jejich štěstí, nebo volá po spravedlnosti jen vaše ego? Skutečně jste učinili vše, bych vám mohl pomoci? Podívali jste se do své duše? Proč chcete, abych při vás stál? Vyslovte své přání s pokorou v srdci, odpusťte těm, kdož vám ublížili, a já vám pomohu. Michaela poznáte snadno, pocítíte velké teplo u srdce, pocítíte klid ve své duši. Je to vysoký anděl, hubené postavy, s blonďatými, vlnitými vlasy sahající mu na ramena, s pronikavě modrýma očima. Oblečen je do zlatého hávu, s červeným opaskem kolem pasu. Svůj meč spravedlnosti, hořící meč, má u svého pasu. Obklopuje ho purpurová záře. Ve svých rukách drží holubici - symbol čistoty, lásky a míru. 

╰☆ NAADAME ☆╮

Odstraňuji zmatení, klam i iluze ve vztazích. Někdy zdá se vám, lidem, vše jako pohádka, avšak nedokážete vidět problém, který je zatím jen v plenkách a sílí. Nechcete ho vidět, proto objeví se ve chvíli, kdy už je pozdě. Pak přichází procitnutí. Plním také přání ohledně vztahů. Naadame je dvojitý anděl, který má velice krásné, jasné oči a místo vlásků mnoho srdíček. 

╰☆ NAAMEL ☆╮

Otevírám přesně ty dveře, které nyní potřebujete ke svému štěstí. Vítám vás s otevřenou náručí a jsem připraven provést vás těmito dveřmi. Nebojte se vstoupit, svět, který žádáte, jest naplněn láskou.

╰☆ NECIEL ☆╮

Jsem andělem spisovatelů a obchodníků s knihami, neboť kniha je jako svaté písmo. Zaujme vás, občas vás pobaví, ale mnoho pravdy se v ní skrývá a nutí k zamyšlení a přemýšlení. Neciel drží v levé ruce svatý inkoust, jeho vlásky jsou hnědé, stejně jako jeho oči. 

╰☆ OMER ☆╮

Jsem jedním z andělů hlídající dvě půlky duše, mým úkolem je sladit myšlenky dvou půlek duší do jedné jediné myšlenky, a tím je láska, harmonie a porozumění. Jakmile tohoto dosáhnete, jste připraveni vše společně prožívat. Proto také tyto myšlenky co nejvíce posiluji, pokud mne o to požádáte. Omer září jako slunce, neboť nejenže vyzařuje zlatou energii, ale také jeho vlasy i oči jsou barvy zlaté.

╰☆ ONKANON ☆╮

Pomohu vám nebo vašim milovaným vyjádřit vnitřní city, zvláště v oblasti lásky. Neboť lásku je třeba v úctě chovat, přijímat jí takovou, jaká ve skutečnosti je. Nebát se jí. Nebát se vyjádřit a vyslovit to, co uvnitř skrýváte. Onkanon rozvíjí květy lásky, by otevřeli se zcela a nic nezůstalo skryto. Jeho oči jsou modré, jeho vlásky světlounce červené.

╰☆ OVADYEL ☆╮

Vaše tělo i mysl nejsou zcela čisté, proto svěřte se mi do rukou, bych mohl odstranit vše, co vám brání ve štěstí. 

╰☆ PAGIEL ☆╮

Splním vaše sny a touhy, které vycházejí z čistého srdce. Žádat můžete v oblasti lásky, práce, majetku, zdraví, ale i v jiných oblastech. Avšak vaše srdce musí být čisté a plné pokory. Pagiel je anděl zobrazující čistou nevinnost, zahalen je do bílé záře a bílého hávu, jeho vlásky jsou světlounce fialové, jeho oči jasně modré. 

╰☆ PANIEL ☆╮

Mnoho dospělých potomků nechce se odpoutat od svých rodičů a využívá výhody rodinného prostředí. Proto také já mám za úkol všechny tyto děti napravovat, by nespoléhali se na rodiče, ale začali se chovat jako dospělí. K tomu však potřebují mít dostatek financí a s tím také vhodné zaměstnání. Toto vše vkládám do mysli těchto mladých lidí, by začali žít svým životem Paniel má zelený šat, stejně jako oči, v ruce drží zlatý klíč a zelený roh hojnosti. Jeho vlasy jsou krásně žlutooranžové, jako zapadající slunce. 

╰☆ PRUKIEL ☆╮

Dávám andělskou krásu každému člověku, který mne pustí do své blízkosti. Poskytuji lidem neodolatelný šarm a přitažlivost, by docílili všeho, co si usmyslí. Prukiel je obklopen všemi barvami, jeho šat je barevný a krásný, kde se prolínají všechny barvy a jeho šat tak vypadá, jako by byl poset okvětními lístky mnoha různých květin. Jeho vlasy jsou dlouhé, červené, jeho oči jsou světle modré. 

╰☆ QADDIS ☆╮

Zabraňuji strachu, by se dostal na povrch. Pokud tam již je, odstraňuji ho skrze svou moudrost. Pracuji se strachem lidí a přeměňuji ho na touhu. Neboť velká touha dokáže strach odstranit. Qaddis drží v rukou velká červená jablka, která korespondují s jeho vlásky, ve kterých prosvítají vlásky také bílé barvy. Jeho oči jsou světle zelené.

╰☆ QALBAM ☆╮

Pomáhám s každodenními obtížnými úkoly tak, byste je co nejlépe zvládli. Každý úkol se dá zvládnout s lehkostí, pokud znáte správnou cestu. A já vám s touto cestou mile rád pomohu. Qalbama obklopují nebeští motýlci, zahalují ho do svých křidélek. Má oči modré jako čisté nebe, jeho vlásky jsou nachové.

╰☆ QIBYJCIEL ☆╮

Přináším touhu do srdcí anam cary, do srdcí těch, kdož ještě spojeni nejsou, by našli cestu k sobě a postavili se za svou lásku. Neboť jen velká láska zasluhuje si dary nebeské, jen velká láska stojí za život člověka, pokud má vedle sebe toho, na koho se může spolehnout a kdož podporuje každý jeho krok, kdož kráčí po cestě této lásky společně ruku v ruce. Qibyjciel je laskavý anděl přinášející mnoho darů v modré truhlici. Jeho vlasy barvy hnědé sahají mu po ramena, na kterých sedí po páru holubic. Jeho háv je světlounce fialový, jeho záře je tmavě modrá. 

╰☆ RAACHIEL ☆╮

Nesete na zádech těžký balvan, problémy se kupí, a vy nevíte, zda bude tohoto trápení konec? Rádi byste tento balvan, ať již je z jakékoliv oblasti života, odložit a jít životem volněji? Rád tento balvan sejmu z vašich beder, pokud mne o to požádáte. Raachiel je andílek menší postavy, kulatějších tvarů, s hnědými vlásky a modrýma očima.

╰☆ RAFAEL ☆╮

Léčím skrze Boha i všech vesmírných energií. Mé jméno znamená: Bůh uzdravuje. Potřebujete-li něco ve svém životě vyléčit, odevzdejte mi to. Starám se o všechny vaše bolesti těla i duše, a rád pomůžu každému, kdo mne požádá o pomoc. Je však potřeba odevzdat vše, co vás trápí, s pokorou v srdci a s vírou. Rafael nosí tmavě zelený háv, oblopen je zlatou září. Má hnědé vlasy a hluboké hnědé oči. V ruce drží zlatou hůl. 

╰☆ RAGUEL ☆╮

Jsem archandělem lásky, pomáhám urovnávat vztahy pro lepší komunikaci, přátelství a lásku. Milujte ostatní, dejte jim volnost, ať se sami rozhodnou, jakým životem by chtěli žít. Pokud jim dáte svobodu, zůstanou ve vašem životě nebo do něho vstoupí. Pokud budete však myslet na sebe více než na druhé budete prosazovat své štěstí před štěstím ostatních, pak člověk, kterého milujete, nebude součástí vašeho života. Až do doby, dokud to nepochopíte. Raguel vyznačuje se bledě modrou barvou, protkanou bílými nitěmi, stejně jako čisté letní nebe s bílými oblaky. Jeho vlasy září jako letní slunce na obloze, jeho oči jsou barvy jeho energie, tedy bledě modré. 

╰☆ RAZIEL ☆╮

Pomohu vám odhalit veškerá tajemství, která potřebujete nyní k tomu, byste procitli, byste netrpěli. Naučím vás rozvíjet svou intuici a vesmírné vědění. Pomohu vám odblokovat vše ve všech oblastech života, ať se tyto blokace týkají lásky, práce, penízků, či něčeho docela jiného. Raziel nese s sebou meč omotán mnoha srdci, na jehož konci je velké oko sledující vše, co můžete nyní potřebovat. Má velké, hnědé oči a tmavě modré vlasy. 

╰☆ SABATHIEL ☆╮

Našli jste osudového partnera, a přesto nemůžete být spolu? Spojím vaše půlky duší, by duše došla dokonalosti a mohla zažívat všechny radosti, které se vám nabízejí. Spojím vás s osudovým partnerem v dokonalý harmonický vztah. Sabathiel je obklopen modrou nebeskou září, má světle modré oči a žluté vlásky. 

╰☆ SEGEVIEL ☆╮

Jsem andělem lásky, ukazuji vám, jak nádherné bytosti jste. Je třeba, abyste se viděli mýma očima, byste milovali sebe takové, jací skutečně jste, byste milovali každou situaci v každém čase, jak to nejlepší pro vás v tomto čase. Pak pohnete ledy a dojdete svého štěstí. 

╰☆ SHELIEL ☆╮

Máte nemocné zvířátko nebo snad je nemocný někdo z vaší rodiny? Máte se rozhodnout pro jeho život nebo smrt? Nemá dle lékařů šanci na život? Bylo by lépe volit smrt? Nevíte, jak se máte rozhodnout? Potřebujete znamení, co máte dělat? Přinesu vám ho ve snech, byste věděli, že vaše rozhodnutí nakonec bude ke štěstí toho, koho máte tak rádi a je třeba učinit rozhodnutí. Máte nemocné zvířátko nebo snad je nemocný někdo z vaší rodiny? Máte se rozhodnout pro jeho život nebo smrt? Nemá dle lékařů šanci na život? Bylo by lépe volit smrt? Nevíte, jak se máte rozhodnout? Potřebujete znamení, co máte dělat? Přinesu vám ho ve snech, byste věděli, že vaše rozhodnutí nakonec bude ke štěstí toho, koho máte tak rádi a je třeba učinit rozhodnutí. 

╰☆ SIALUL ☆╮

Starám se o blahobyt mnoha lidí, a rád pomohu také vám. Přivedu k vám prosperitu a dobrou finanční situaci, pokud jsou vaše úmysly čisté. Musíte si jen ujasnit, proč chcete tuto prosperitu chcete mít u sebe, jakým způsobem tyto penízky zhodnotíte. Dejte si pozor na mamon. Sialul hlídá bránu prosperity a otvírá ji vždy ve chvíli, kdy si to lidé skutečně zaslouží. Jeho oči jsou jako studánky s čistou, průzračnou vodou, jeho vlásky vlají s nádechem zeleného mechu.

╰☆ TAGAS ☆╮

Dám do vašeho srdce naší nebeskou hudbu, byste pocítili její příznivý vliv na váš život. S ní budete životem plout a nic špatného vás nepotká. Stačí jen naslouchat a váš život se změní k lepšímu. Tagase poznáte podle jeho tónů. Má krásný hlas, který nemluví, ale zpívá, jeho oči jsou zelené a vlásky ohnivé.

╰☆ THELIEL ☆╮

Ať půjdete kamkoliv, vězte, že vaše kroky vedu vstříc vaší osudové lásce. Navozuji situace k seznámení, přivádím do vašeho života vaši druhou polovinu duše. Nezáleží, zda bydlíte vedle sebe, nebo na druhé straně světa, setkáte se v pravý čas. Chcete přivést lásku do vašeho života, toho, s kým máte mít tu čest provázet ho jeho životem a stát mu věrně po boku? Jste připraveni na tuto lásku? Pak vyslovte své přání.  Je vysoký, hnědovlasý, s krásnýma očima, zahalen do tří rouch, sestávající z barev: červená, růžová, fialová. Obklopen je světle zelenou září. Vede vás cestou lásky až do samotného cíle. 

╰☆ URIEL ☆╮

Ponořte se do svých snů a vyslovte své přání. Ukažte mi skrze sny a obrazy, co byste si přáli ze všeho nejvíce. Svou odpověď vám přinesu, zda vaše přání mohu splnit, či je třeba ho upravit, byste se dočkali svého přání co nejdříve. Poskytnu vám duchovní podporu, kterou v této chvíli nejvíce potřebujete. Uriel je obklopen tyrkysově modrou září, jeho šat je fialový s bleděmodrými paprsky. Jeho oči jsou jako dvě bílé hvězdy na blankytně modrém nebi, jeho pohled je zastřen tajemstvím. Má krátké, světle hnědé vlasy.

╰☆ URKLOD ☆╮

Dohlížím na léčbu a odstranění tukových buněk. Pomáhám při snaze po zhubnutí. S mou pomocí budete mít tělo mladší, neboť v nebude vás hyzdit ani kilo navíc. Však také ale změnit svou stravu budete muset, neboť odstraněné tukové buňky zpět se navrátí, neboť pozvete je zpět do svého života. Urklod je malý andílek nehalící se do žádného hávu, je přirozený a jeho energie a blankytně modrá. Ve žlutých vláskách má plno červených malých růžiček, jeho oči jsou modré. 

╰☆ WADOHOT ☆╮

Vložím do vašich uší schopnost více vnímat svět andělů, zbytřím vaše smysly, byste rozuměli našemu poselství přímo pro vás. Byste dokázali naslouchat více a porozuměli našemu vedení. Wadohot stojí v obklopení mnoha srdcí a slz, které sbírá od všech lidí, kdož ho požádají. Vede lidi cestou porozumění andělskému vedení. Má modré oči a zlaté vlásky. 

╰☆ XATHANAEL ☆╮

Pomůžu vám odolat jakémukoliv pokušení, byste pro svého partnera zůstali čistí, stejně jako on pro vás. Odvrátím od vás nejen pokušení, ale také zlo, které by se k vám mohlo snést v nepravou chvíli, ve chvíli vaší nepřipravenosti. Xathanael má zelené oči, mnoho očí, a hnědé vlnité vlásky.

╰☆ YAFFAEL ☆╮

Naladím vaše srdce na skutečně velkou a pravou lásku, byste vyzařovali tuto lásku a přitáhli k sobě toho, jenž vás miluje tělem i duší.
Krásně nachový anděl s velkýma očima a nádherným úsměvem. 

╰☆ YERA ☆╮

Odstraňuji z vaší lásky to nepotřebné, a dávám ji novou, láskyplnou, energii. Odnáším v zapomnění vše zlé, co brání skutečné lásce, byste poznali jen to nejlepší, co vaše láska ukrývá. Yera je andílek s modrožlutou energií, jeho oči jsou tak´é takové. Jeho vlásky jsou světlounce hnědé s pramínky žlutých vlásků. 

╰☆ ZADKIEL ☆╮

Pomáhám zlepšovat vaši paměť, by se vám snáze učilo, a zapamatovali jste si vše, co je vám ku prospěchu a k úspěchu. Posiluji inteligenci a vesmírné vnímání, byste byli schopni rozpoznat všechny andělské úkoly a štěstí k vám přišlo v nejbližší chvíli. Zadkiel je vysoký anděl obepnut liánami s lístky a fialovými růžičkami, má bílé vlasy a modré oči. 

╰☆ ZACHAREL ☆╮

Přináším Božské dary, usnadňuji jejich přijetí, otevřu vám oči, byste tyto dary dokázali přijmout s vděčností a láskou. Zacharel má hnědé vlásky a modré oči. Jeho fialové roucho je nekonečné. Je to velice vysoký anděl. 

╰☆ ZIVIEL ☆╮

Jsem andělem hojnosti, nezáleží na tom, zda tato hojnost je finanční, láskyplná nebo zdravotní. Otevírám bránu přijímání této hojnosti, byste mohli beze strachu do ní vstoupit a dostalo se vám tohoto vzácného daru. 

moc děkuji za vaše obrázky andílků do soutěže. Do této chvíle přišlo 168 obrázků, abstraktní, klasické, mandalkové. Každý to pojímáte jinak, po svém, a já jsem moc ráda. V polovině dubna sem vložím tři vítězné obrázky. Ještě stále můžete ten svůj posílat. ☺

 

připravuji

Na měsíc duben a květen se zatím připravují články pro čtení, o které si píšete:

velká předpověď na duben 2019

 Quija - nebezpečné hry

zrcadlo jako brána démonů

démoni na Zemi

prokletá zásuvka

můj dům, můj hrad

v zajetí démonů

hřbitovy jsou plné nenahraditelných lidí

čakrová duha

hrob vztahu 

cena života

seznam démonů

Těším se na další vaše náměty ☺

Denisa Marie Váňová

tel. + whatsapp + Viber

728 894 181

ptejsehvezd@email.cz

denca@andelsky-pruvodce.cz

Hřbitovní 2069

415 01  Teplice