kletby a prokletí


zjištění kletby – 780 kč / 39 €

objednací kód: 41-1

Prvotní zhodnocení, zda vás někdo proklel, uhranul či pošeptal? To vše řadí se do kletby, a odráží se to ve vašem životě. Ne vždy se však jedná o kletbu, proto je dobré nejprve zhodnotit, zda se o kletbu skutečně jedná, případně jaký druh kletby byl seslán.. Někdy je to jen smolné období, a s kletbou vůbec nesouvisí.

doba služby: 1 hodina

ochrana před kletbou, uhranutím ... – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 41-2

Někdy máme pocit, že nás někdo nemá rád, že by byl nejraději, aby se nám nedařilo, abychom měli smůlu, abychom nedej Bože onemocněli... Pak můžete využít tuto ochranu.

doba služby: max. 2 hodiny

vyrušení kletby, uhranutí ... – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 41-3

Detail služby: Zrušení kletby probíhá v těchto fázích:

1) Zjištění, o jaký druh kletby se jedná

2) Zjištění, kdo tuto kletbu vyslal

3) zrušení kletby

doba služby: max. 2 hodiny

odstranění rodové kletby – 3600 kč / 180 €

objednací kód: 41-4

Zjištění, o jakou linii a druh kletby se jedná, očista a vyrušení kletby celé linie (ženské nebo mužské), následná očista. Čím víc vás přijde v celé linii, tím lépe.

doba služby: max. 3 hodiny

posvátný kruh – 2400 kč / 120 €

objednací kód: 41-5

Tento kruh skládá se z 16 druhů kamenů, a pracuje se s ním velice jednoduše. Každý kámen je nabit a musí být přesně rozložen. V prvotní fázi vstoupíte do tohoto kruhu, který uzavírají čtvercově 4 minerály a 4 svíce čtyř barev. Očistím vaší duši, tělo i auru, aby k vám nemohlo zlo, ať již v jakékoliv podobě.

Kameny obdržíte poštou (pouze v rámci ČR). Rozložíte si je doma do posvátného kruhu a doprostřed vložíte něco, co máte moc rádi, co je jen vaše a na čem vám záleží.

doba služby: max. 2 hodiny