jméno pro život


VOLBA JMÉNA – 390 kč / 19,50 €

objednací kód: 40-1

Detail služby: Nedaří se Vám s Vaším současným jménem v životě? Rádi byste ho změnili? Vyhlédli jste si alternativní jméno nebo více jmen? Můžeme se podívat na to, s jakým jménem by přišlo do Vašeho života více štěstí, které by bylo vhodnější pro Vás samotné. Stačí napsat jméno své a max. 3 další, a podíváme se (třeba i s andílky), které k Vám pasuje nejvíce.

doba: 30 minut

ANDĚLSKÉ JMÉNO + osobní andělská mandala – 1400 kč / 70 €

objednací kód: 40-2

Detail služby: Každý z nás dostal při vstupu naší duše do nového těla jméno. Pro každý život dostáváme jiné jméno, stejně jako při našem narození dostáváme jméno od rodičů.

Chcete vědět, jaké jméno jste dostali a který anděl vám ho dal? Co vám s tímto jménem vtiskl do tohoto života? Co vaše jméno od andílků znamená? Mandalku obdržíte poštou, velikost cca 15cm – malováno pastely.

doba rozboru: 15 minut

doba malování osobní mandaly: 1 hodina

posílám pouze v rámci ČR a SR

JMÉNO – 1400 kč / 70 €

objednací kód: 40-3

Detail služby: Jméno jsme dostali od rodičů, jistě k tomu měli svůj zvláštní důvod. Každé jméno má svou vlastní dynamiku, hodí se k určitému hvězdnému znamení, dokáže také předurčit část naší budoucnosti pomocí vlny jména. Co znamená vaše jméno, co vám předurčuje? To se můžete dozvědět. Můžete zvolit také andělské jméno, pokud ho znáte, nebo pokud si ho necháte zjistit. Součástí jména je také mandala jména. Mandalku obdržíte poštou, velikost cca 15cm – malováno pastely.

doba rozboru: 35 minut

doba malování osobní mandaly: 1 hodina

posílám pouze v rámci ČR a SR