energie

jakoukoliv otázku můžete vyměnit za svou vlastní


energie – 624 kč / 31,20 €

objednací kód: 8-1

Co mi ubírá sílu? Jak tomu mohu zabránit? Jak získám zpět energii pro plnohodnotný život? Je mi souzeno být slabý a trpět? Čeho se mám zbavit? Co mám ve svém životě změnit? Na čem pracovat, aby má energie zesílila? Podaří se mi to?

doba: 48 minut

Energie a životní síla – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 8-2

Jaká je moje energie a životní síla? V čem spočívá má životní síla? Co mi dává energii a životní sílu? Co mi bere energii a životní sílu? Mám v sobě dostatek sil bojovat o to, co si přeji? Jakým způsobem bych mohl o svou energii a životní sílu přijít? Čemu se vyhnout, abych o energii a životní sílu nepřišel?

doba: 42 minut

Energie čchi – 546 kč / 27,30 €

objednací kód: 8-3

Jaké je propojení mého těla s mou duší? Jakým způsobem moje duše strádá? Jakým způsobem dá moje tělo najevo, že duše pláče? Který živel je pro mě nejdůležitější a proč? Jak se nejlépe spojit s tímto živlem? Jak mi může pomoc vyladit mé čchi? Co bych měl v životě změnit, nebo zcela opustit?

doba: 42 minut

Energie mé duše – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 8-4

Jakou energii jsem dostal do vínku? Jakou energii mi mohou dát andělé? S jakou energií plýtvám? Jakou energii si zasloužím? Co mohu se svou energií nyní udělat? Co mohu se svou energií v životě dokázat?

doba: 36 minut

Energie mého života – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 8-5

Jakou energii nyní mám? Jak s ní mám naložit? Na co ji mám použít? Co mou energii zvýší? Co mou energii sníží, aneb čeho se mám vyvarovat? Co vše s ní v životě dokážu?

doba: 36 minut

Energie přání – 390 kč / 19,50 €

objednací kód: 8-6

Jakou energii má mé přání? Jak zvýšit tuto energii? Je dostatečná pro splnění mého přání? Čím je tato energie blokovaná? Co mám nyní pochopit?

doba: 30 minut

vycucanost – 468 kč / 23,40 €

objednací kód: 8-7

Proč nemám vůbec žádnou energii? Proč jsem stále unavený? Ohrožuje mě nějaká nemoc, která mě oslabuje? Trápí mě v mém podvědomí nějaká událost, kterou je třeba uzavřít? Co ve svém životě dělám špatně? Jak se mohu zbavit života bez energie?

doba: 36 minut